وام بانکی, وام بانکی با تنفس

فروش وام میلیاردی با تنفس

سال هاست که دریافت وام یکی از بهترین و محبوب ترین راه های تامین مالی و رفاه اقتصادی برای مردم شناخته می شود. ایده ای نو که به صورت قراردادی بین مردم و بانک ها و موسسات در قالب فرصت های گوناگون هر بار با امتیازی جدید و شرایطی بهتر در اختیار مردم قرار می گیرد. خرید و فروش وام میلیاردی با تنفس یکی از محبوب ترین راه های دریافت تسهیلات است.

یکی از این فرصت های تازه و امتیازات ویژه وام ها، وام هایی با تنفس و فرصت بازپرداخت است. این نوع وام ها با دادن فرجه ای معین به اصطلاح مدت تنفس اجازه بازپرداخت دیرتر وام را به فرد وام گیرنده می دهند. وام های گوناگون اعم از وام ازدواج، وام تسهیلات خود اشتغالی و… مدت زمان های گوناگونی فرصت تنفس را در اختیار افراد قرار می دهند. در زندگی اجتماعی که هر روز چالش های اقتصادی زیادی متوجه زندگی همه ماست؛ شناخت فرصت های جدید و شرایط خدمات بانکی به خصوص وام  هایی با شرایط تازه می تواند آسایش بیشتری را برای زندگی مان فراهم کند و هر چه سریعتر ما را به مقاصدمان برساند.

فروش وام میلیاردی با تنفس

فروش وام میلیاردی با تنفس

به همین منظور سال ها پیش موسسه بزرگ وام برتر با هدف آشنایی افراد با قوانین بانکی، خطرات احتمالی امور مالی اعم از کلاهبرداری و سهولت اخذ وام  زیر نظر وکلای دادگستری پیشرو در امور مالی فعالیت خود را آغاز کرد. ویدئوهای آموزشی جامع، پنل های مشاوره دریافت وام و سایر پنل های مشاوره ای و راهنمایی وام و تسهیلات بانکی به صورت حضوری و غیر حضوری با بهترین شرایط و متخصصان این زمینه در اختیار کاربران گرامی قرار می گیرند.

در این مقاله از وام برتر نیز قصد داریم شما را با فرصت جدید فروش وام های میلیاردی با تنفس آشنا کرده و راهنمای جامعی برای وام های مختلف با این امتیاز ویژه به شما ارائه دهیم.

مدت زمان تنفس وام چیست؟

دوره تنفس وام یا Grace period امتیازی جدید در انواع وام ها برای رفاه بیشتر افراد وام گیرنده است. در حقیقت اصطلاح تنفس به معنای وقفه ایست که در بازپرداخت این نوع وام ها اعمال می شود. فرد دریافت کننده وام با تنفس، پس از اعطای تسهیلات وام، می تواند پس از مدتی معین (همان دوره تنفس) شروع به پرداخت اقساط کند.

به بیان دیگر، بازه زمانی اعطای تسهیلات وام به فرد وام گیرنده تا موعد پرداخت اولین قسط را فرصت تنفس وام می گویند. این فرصت به خصوص برای اقشار ضعیف و متوسط جامعه بسیار مفید و کارآمد است تا با مهلتی بیشتر بتوانند شروع به پرداخت اقساط کنند.

در وام های مختلف شرایط بازپرداخت، مدت تنفس و.. متفاوت است؛ حتی در برخی وام ها در شرایط خاص، سود، جریمه و… نیز می تواند متحمل تغییراتی شود و تحت تاثیر قوانین بانکی و امور مالی قرار بگیرد. البته نگران نباشید، در ادامه نوشته این شرایط و نحوه کلی بازپرداخت طرح تنفس را در رابطه با مهمترین وام ها مورد بررسی قرار خواهیم داد.

مدت زمان تنفس وام چیست؟

مدت زمان تنفس وام چیست؟

مدت تنفس وام چقدر است؟

در واقع مدت تنفس یا فرجه بازپرداخت وام، مشخصه ای متغیر است که تحت تاثیر عوامل گوناگون می تواند متفاوت باشد.

مهمترین عوامل تعیین کننده مدت دوره تنفس وام، نوع وام و موسسه یا بانک وام دهنده است. وام های گوناگون با توجه به شرایط و قشر وام گیرنده، ویژگی های متفاوتی دارند؛ به عنوان مثال یک وام می تواند مدت تنفس ۱۵ روزه داشته باشد و وامی دیگر مثل وام اشتغال زایی دوره تنفس ۲ ساله! اما به طور کلی اکثر وام های همراه فرصت تنفس از ۱۵ روز و یک ماه تا چند ماه و به ندرت تا چند سال فرصت طلایی تنفس دارند.

برای مثال اشاره کردیم وام اشتغال زایی دارای فرصت تنفس دو ساله است؛ این بدان معنی است که شما در زمان مقرر تسهیلات وام را دریافت می کنید اما نیاز به پرداخت بلافاصله اقساط نیست و می توانید پس از دو سال وقفه و تنفس اولین قسط را بپردازید.

دوره تنفس وام در بانک و موسسات اعتباری چه شرایطی دارد؟

امتیازات دوره تنفس وام برای انواع وام های بانکی و موسسات اعتباری(قرض الحسنه) پا برجاست. وام های دارای این امتیاز قابلیت وقفه در بازپرداخت تا زمان معین را دارند. اگر به هر دلیلی قادر به بازپرداخت بلافاصله وام ها نیستید، به خوبی می توانید از این فرصت طلایی پیش رو بهره ببرید و پس از مدت تنفس، اقدام به پرداخت اقساط کنید.

البته این امتیاز را فراموش نکنید اگر در مدت تنفس اقدام به بازپرداخت وام کنید، تنها لازم است اصل پول را برگردانید و نیازی به بازپرداخت سود نیست.

شرایط فروش وام ازدواج با تنفس چیست؟

وام ازدواج یکی از پرطرفدارترین وام ها و فرصت های کمکی زوج های جوان است که همراه با تنفس یکماهه در اختیار ایشان قرار می گیرد. وام ازدواج برای هر یک از زوجین (واجد شرایط وام ازدواج: زوج زیر ۲۵ سال و زوجه زیر ۲۳ سال) شامل ۷۰۰ میلیون ریال تسهیلات است. پس از اعطای این تسهیلات، زوجین فرصت دارند با یک ماه تنفس، اقدام به پرداخت اقساط کنند.  اقساطی که پس از این مدت شروع شده و تا ۱۰ سال بازپرداخت دارد.

از دیگر شرایط دریافت وام ازدواج این است که طبق تبصره شانزدهم قانون بودجه سال ۱۴۰۰ زوجین دریافت کننده وام باید پس از تاریخ ۱۳۹۷.۱.۱ عقد کرده باشند. لازم به ذکر است که کارمزد وام ازدواج نیز ۴٪ است.

 

وام تسهیلات خود اشتغالی همراه با دوره تنفس چه شرایطی دارد؟

وام تسهیلات اشتغال زایی نیز یکی از مهمترین انواع وام است که مشمول یکی از طولانی ترین فرصت های تنفس می شود. تنفس دو ساله وام تسهیلات اشتغال زایی در زمینه های کشاورزی، گردشگری و ساخت صنایع دستی، معادن و منابع طبیعی و… در اختیار افراد قرار می گیرد.

البته این نوع وام برای اشتغال زایی افراد ساکن در روستا و شهرهای زیر ده هزار نفر جمعیت در نظر گرفته شده است و عشایر و ساکنین مرزها را اولویت دریافت وام قرار می دهد.

نحوه دریافت این وام هم مراحل به خصوصی دارد و شامل اقدامات ویژه ای می شود. در ابتدا فرد متقاضی بایستی طرح اشتغال در منطقه خود را به اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی پیشنهاد و ارائه دهد تا مورد بررسی قرار بگیرد. پس از بررسی های صورت گرفته در کارگروه اشتغال استان مورد نظر فرد، در صورت تایید شدن متقاضی می تواند وام را دریافت کند.

البته توجه داشته باشید این وام ممکن است همراه با تاخیر به فرد متقاضی پرداخت شود که در این صورت هم جای نگرانی نیست زیرا به ازای هر ماه تاخیر دو درصد به مبلغ تسهیلات برای جبران افزوده می شود.

وام قرض الحسنه مسکن همراه با تنفس چه شرایطی دارد؟

وام قرض الحسنه مسکن همراه با تنفس چه شرایطی دارد؟

وام قرض الحسنه مسکن همراه با تنفس چه شرایطی دارد؟

وام قرض الحسنه مسکن همان طور که از نامش پیداست وامی برای خرید یا ساخت خانه یا مسکن است. وام ساخت خانه در اختیار افرادی قرار می گیرد که حداقل یک پنجم یا بیست درصد از سازه را پیش برده باشند و اقدام به دریافت این نوع وام کنند.

علاوه بر این وام خرید خانه هم شرایط به خصوصی دارد؛ مهم ترین شرایط سن ساختمان است که باید زیر ۲۵ سال باشد تا مشمول دریافت وام شود.

این نوع وام نیز دوره تنفس دو ساله دارد؛ این بدان معنی است که شما دو سال پس از دریافت تسهیلات با فرصت تنفس و وقفه خواهید داشت و پس از این زمان اقدام به پرداخت اقساط خواهید کرد. ضمنا مهلت بازپرداخت این وام هم ده سال است.

 

وام های میلیاردی شرکت های دانش بنیان چند سال تنفس دارند؟

مدارک وام بانکی کم بهره

مدارک وام بانکی کم بهره

 

یکی دیگر از وام های میلیاردی که از اهمیت زیادی برخوردارند، وام دانش بنیان است. وام دانش بنیان پس ارائه طرح و ایده شرکت دانش بنیان توسط صندوق  نوآوری و شکوفایی در اختیار این شرکت ها قرار می گیرد.

اما جالب است بدانید که این وام با انواع قبلی تفاوت ویژه ای دارد؛ آن هم اینکه دوره تنفس آن از پیش مشخص و به مقدار ثابتی نیست. مهمترین پارامترهای تعیین کننده مدت دوره تنفس زمان پایان طرح شرکت (ورود محصول به بازار و..) و سودآوری ایده هستند.

بر اساس طرح ارائه شده توسط شرکت، دوره تنفس تعیین می شود و مدت زمان آن می تواند از ۵ سال هم فراتر برود.

 

فروش وام با تنفس در زمان اپیدمی کرونا

اگر از دیدگاه خیلی ساده به سیستم بانکی و موسسات اعتباری نگاه کنیم، همه و همه برای کمک به معیشت و تامین رفاه مردم شروع به کار کرده و سال ها فعالیت می کنند؛ این بدان معنی ست که اگر مشکلی زندگی و رفاه اقصادی را برای مردم سخت تر کرد، این موسسات راهی تازه پیش روی ایشان بگذارند و با فرصت هایی نو به کمک ایشان بیایند. یکی از معضلاتی که طی چند سال اخیر تمام جنبه های زندگی به خصوص جنبه اقتصادی را مورد هدف قرار داده، بحث اپیدمی بیماری کروناست.

شاید در اینجا وام ها مبالغ میلیاردی نداشته باشند اما این نکته حائز اهمیت است که در دوران اپیدمی بیماری کرونا، وام های حمایتی برای مشتریان صاحب حساب سپرده بلند مدت در نظر گرفته شد که دارای تسهیلات ۳ ساله و فرصت سه ماه تنفس هستند و در روزهای عجیب و دشوار می توانند زندگی را آسان تر کنند.

وام بانکی کم بهره

وام بانکی کم بهره

کلام آخر

به طور خلاصه شناخت فرصت های جدید اقتصادی و استفاده از این فرصت ها می توانند زندگی را به خصوص در این روزهای دشوار کمی آسان تر کنند. در این مقاله سعی کردیم شما را با یکی از فرصت های طلایی در قالب وام های گوناگون آشنا کنیم و راهنمای جامعی برای شناخت و دریافت مهمترین وام ها به شما ارائه دهیم.

اگر مایل به آشنایی با دیگر شرایط و قوانین مهم بانکی و امور اقتصادی از نظر متخصصان این حوزه هستید، کافیست به راحتی به وبسایت وام برتر مراجعه نمایید و به صدها ویدیو  آموزشی در این زمینه، فرصت های مشاوره حضوری و غیر حضوری در حوزه امور مالی و بانکی و… دسترسی پیدا کنید.

نوشته های مشابه

6 دیدگاه در “فروش وام میلیاردی با تنفس

 1. الهه عابدی گفت:

  برای مشاوره از چه طریقی باید باشما در ارتباط باشم ؟

  1. fermo گفت:

   با شماره های موجود در سایت و یا از طریق چت واتساپ در تماس باشید لطفا

   1. حسن رضائی گفت:

    سلام.من واحد تولیدی نیمه ساز دارم.باورم نمیشه که بتونین برای خرید ماشین آلات وام تهیه کنید.پورسانتتون هم میدم.

    1. fermo گفت:

     با ما تماس بگیرید

 2. بیژن یاسری پور گفت:

  سلام وقت بخیر
  من مدیرعامل یک شرکت جدیدالتاسیس می باشم ازشما می خواهم که یکی ازمشاورانتان بامن تماس گرفته واینجانب رو درباره وام بزرگ راهنمایی کند..بادرود فراوان

  1. fermo گفت:

   سلام و احترام، جهت اطلاعات تکمیلی تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *