وام بانک رفاه, وام بانکی

وام فوری بدون ضامن بانک رفاه

چند مورد از شرایط دریافت وام فوری بدون ضامن بانک رفاه در این متن خدمت شما ارائه شده است. پرداختی این تسهیلات به مقدار درصدی از سود سپرده، با مدت زمان بازپرداخت، نرخ سود سپرده و نرخ سود تسهیلات نیز خدمت شما آورده شده است. شما می توانید با داشتن این اطلاعات با چگونگی دریافت وام و بازپرداخت آن آشنا شوید.

خدمات سایت موسسه وام برتر

شما با مراجعه به سایت وام برتر می توانید خیلی راحت از انواع وام و دریافت آنها، ضمانتنامه بانکی، جدیدترین اخبار بانکی و مالی و مطلع شدن از مدارک لازم برای دریافت وام اطلاعات لازم را کسب نمایید. این مؤسسه پایبند به چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، تمامی فعالیت های خود را انجام می دهد. شما می توانید به کمک این مؤسسه و آشنایی با انواع قوانین بانکی، راه حل مناسب در هنگام مواجهه شدن با مشکلات حقوقی بانکی را پیدا کنید.

همچنین نکاتی درباره دریافت انواع وام های بانک های مختلف و وام فوری بدون ضامن بانک  رفاه کسب نمایید. لازم است که شما قبل از دریافت هر وام بانکی از شرایط و ویژگی های مخصوص آن وام اطلاعات کاملی داشته باشید.

 

وام فوری بدون ضامن بانک رفاه

 

اگر زمانی نیاز به وام فوری بدون ضامن بانک رفاه را احساس کردید، ما در این مطلب چگونگی دریافت این وام را برای شما ارائه داده ایم. شما با مطالعه آن می توانید از تسهیلات وام فوری بانک رفاه بهره مند شوید.

قبل از دریافت وام فوری چه نکاتی قابل توجه هستند:

  • حتما از سود واقعی وام و بهره اطلاعات لازم را کسب کنید.
  • در ابتدا مقدار پول باز پرداخت بانکی را صحیح حساب کنید.
  • حتما از بازپرداخت وام که چه مبلغی دارد و زمان آن چند ماه است، قبل از دریافت وام مطلع شوید.
  • حتما قبل از اقدام به دریافت وام فوری، به طور کامل از شرایط ویژه آن آگاهی لازم را کسب نمایید.

 

 

تسهیلات سودمند بانک رفاه

 

بانک رفاه تسهیلاتی سودمند را ارائه داده است که به وسیله آن تمامی افراد حقیقی و حقوقی که اقدام به افتتاح سپرده سرمایه گذاری بلندمدت می کنند، می توانند از سود علی الحساب بهره مند شوند. همچنین امکان دریافت تسهیلات به نام خود و یا بستگان درجه یک و یا کارکنان و اشخاص حقوقی را نیز دارند.

بنابر قوانین این طرح افراد حقیقی و حقوقی این امکان را دارند که با پشتوانه سرمایه گذاری بلند مدت (یک ساله) از تسهیلات با نرخ سود حداقل ۲درصد بهره مند شوند. از ویژگی های طرح تسهیلاتی سودمند می توان به امکان واگذاری امتیاز دریافت تسهیلات به بستگان درجه یک (مشتریان حقیقی) یا کارکنان (مشتریان حقوقی) اشاره کرد.

 

 

ضمانت دریافت تسهیلات سودمند بانک رفاه

 

برای بهره مندی از این تسهیلات لازم است که در ابتدا سپرده گذاری را انجام دهید. سپس میزان تسهیلات قابل دریافت شما، ۸۰ یا ۱۰۰ درصد مبلغ سپرده گذاری می شود. سپرده ای که نزد بانک باقی می ماند نیز به عنوان وثیقه تسهیلات است که امکان برداشت تا پایان تسویه وجود ندارد. اگر میزان سپرده مشتری اصل و فرع (تسهیلات و سود تسهیلات) تسهیلات را پوشش دهد، برای دریافت وام فوری بدون ضامن بانک رفاه شما نیازی به ارائه و معرفی ضامن جداگانه ندارید.

 

حداقل میزان سپرده گذاری طرح سودمند بانک رفاه

 

برای بهره مندی از این طرح، متقاضیان دریافت وام می توانند با حداقل ۵۰ میلیون ریال برای اشخاص حقیقی و ۱۰۰ میلیون ریال برای اشخاص حقوقی سپرده گذاری انجام دهند و از تسهیلات خرد و تجاری آن استفاده کنند. شما می توانید پس از افتتاح حساب مربوط به طرح تسهیلاتی سودمند، درخواست خود را جهت دریافت وام ارائه دهید. پس از گذشت چند روز کاری و تکمیل کردن مدارک، نیاز است که امور اداری مورد نیاز تسهیلات انجام شود. سپس تسهیلات به شما پرداخت می شود.

 

نرخ سود، اقساط تسهیلات و سقف وام سودمند بانک رفاه

 

بانک رفاه کارگران اعلام کرده است که ۱۰۰ میلیون تومان، سقف تسهیلات طرح سودمند است. متقاضیان می توانند به وسیله این طرح بین ۸۰ تا ۱۰۰ درصد مقدار سپرده خود تسهیلات دریافت کنند. میزان این تسهیلات بنابر مدت زمان بازپرداخت متفاوت است. در این طرح متقاضی این امکان را دارد که میزان وام را بر اساس مبلغ سپرده گذاری و مدت زمان بازپرداخت تعیین کند.

مشتریان خود می توانند یکی از مدت زمان بازپرداخت وام سودمند در سه مورد پرداخت ۱۲، ۲۴ و ۳۶ ماهه تعیین شده، را انتخاب کنند. نرخ سود تسهیلات این طرح حداقل ۲ و حداکثر ۷ درصد است. این مقدار براساس میزان تسهیلات (۸۰ تا ۱۰۰ درصد سپرده) و مدت زمان بازپرداخت تعیین می شود.

مقدار تسهیلات، ۸۰ تا ۱۰۰ درصد مبلغی است که سپرده گذاری شده است. به عنوان وثیقه نیز می توان از سپرده ای که نزد بانک باقی می ماند و امکان برداشت تا زمان تسویه را ندارد، استفاده کرد. برای مثال اگر سپرده گذار ۹۰ درصد سپرده را به عنوان تسهیلات دریافت کند، مدت ۱۲ ماه فرصت دارد که بازپرداخت را انجام دهد. در این مورد مقدار سود سپرده ۴ درصد است و اما نرخ سود تسهیلات ۲ درصد خواهد بود. در هنگامی که سپرده گذار بخواهد ۱۰۰ درصد سپرده را به عنوان تسهیلات بگیرد، باید در مدت زمان ۱۲ ماه اقساط آن را پرداخت کند و مقدار سود سپرده ۴ درصد است و اما نرخ سود تسهیلات ۵ درصدی خواهد بود. در صورتی که سپرده گذار ۸۵ درصد نرخ سپرده را به عنوان تسهیلات دریافت کند، مدت زمان بازپرداخت ۲۴ ماه است و نرخ سود سپرده ۴ درصد با نرخ سود تسهیلات ۲ درصدی است. اگر مقدار تسهیلات ۱۰۰ درصد سپرده باشد، دارای اقساط بازپرداخت ۲۴ ماهه، نرخ سود سپرده ۴ درصد و نرخ سود تسهیلات ۶ درصدی است. تسهیلات با مقدار ۸۰ درصد سپرده، دارای اقساط ۳۶ ماهه و نرخ سود سپرده ۴ درصد و مقدار سود تسهیلات ۲ درصدی است. تسهیلاتی که به مقدار ۱۰۰ درصد سپرده باشد، می تواند دارای مدت بازپرداخت اقساط ۳۶ ماهه، نرخ سود سپرده ۴ درصد و سود تسهیلات ۷ درصدی باشد.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *