انواع وام بانکی, وام با سند ملکی

وام میلیاردی با سند ملکی

گرفتن وام های میلیاردی  یکی دیگر از راه های تامین کسری بودجه می باشد و جزء بهترین روش های است که می توان از آن برای برطرف کردن مشکلات مالی استفاده کرد. شرط اصلی گرفتن وام های میلیاردی در بیشتر بانک ها ارائه دادن یک ضامن معتبر و شناخته شده است ولی در برخی دیگر از بانک های کشور می توان با ارائه دادن سند ملکی خود به بانک از این نوع وام های میلیاردی بهره برد، به شرطی که شش دانگ سند ملکی به اسم خود وام گیرنده باشد و تا زمانی که کل وام و اقساط آن تسویه نشود سند ملکی شما نزد بانک به امانت گذاشته می شود. گرفتن وام میلیاردی توسط سند ملکی خود دیگر لازم نیست که دنبال یک ضامن معتبر برای وام خود باشید زیرا یکی از چالش های بزرگ که زمان زیادی را برای گرفتن و درخواست وام از شما می گیرد ولی گرفتن وام میلیاردی با سند مسکونی در کوتاه ترین زمان می توانید وام خود را بگیرید. پس یکی از مزیت ها و ویژگی های مهم این نوع وام که توسط سند ملکی است، در کمترین زمان بعد از درخواست وام و انجام کارهای اداری به حساب شما واریز می شود.

نکات و شرایط اصلی مربوط به گرفتن وام میلیاردی با سند مسکونی

 • یکی از نکات و شرایط مهم وام میلیاردی با سند مسکونی این است که وام گیرنده باید در تمام بانک های کشور خوش حساب باشد.
 • نداشتن چک برگشتی در هیچ کدام از بانک ها یکی دیگر از نکات و شرایط وام میلیاردی با سند ملکی می باشد.
 • سند ملکی که برای ضامن وام خود به بانک ارائه می دهید نباید در هیچ بانک یا ارگان دیگری به رهن یا وثیقه گذاشته باشد.
 • سند ملکی نباید هیچ مانعی برای خرید و فروش داشته باشد زیرا در صورت خوش حساب نبودن متقاضی وام بانک مذکور پی تواند سند ملکی را برای فروش به اجرا بگذارد.
 • سند ملکی شما باید در دفاتر اسناد رسمی به ثبت رسیده شده باشد و اگر در دفاتر اسناد رسمی سبت نشده باشد هیچ ارزشی برای بانک ندارد و با وام شما موافقت نمی شود.
 • بعد از درخواست وام میلیاردی که می خواهید به وسیله سند ملکی آن را بگیرید بهتر است که تمام مدارک مورد نیاز بانک مذکور را تهیه کرده و آنها را با هم به بانک تحویل دهید تا با بررسی کارشناسان بانک وام شما را به حساب شما واریز کنند.
 • متقاضی وام میلیاردی نباید هیچ نوع وام پرداخته نشده ای نداشته باشد. چون وام گیرنده تا وام قبلی خود که فرقی نمی کند در چه بانکی است را تا تسویه نکند نمی تواند این وام را بگیرد.

نحوه ی بازپرداخت وام میلیاردی با سند ملکی

بیشتر بانک هایی که وام میلیاردی با سند مسکونی، اداری و تجاری به مشتریان خود ارائه می دهند دو روش را برای بازپرداخت وام مذکور به وام گیرنده ارائه داده اند و انتخاب هر کدام از روش های بازپرداخت وام میلیاردی به انتخاب وام گیرنده است که شامل :

 • تسویه کردن سود و اصل وام به صورت یکجا در سررسید مشخص شده
 • تسویه کردن سود و اصل وام به صورت اقساطی و ماهانه

مدارک مورد نیاز برای گرفتن وام میلیاردی با سند 

مدارکی که متقاضیان وام میلیاردی که باید تهیه کنند و بانک ارائه دهند در بیشتر بانک ها یکسان می باشد و این مدارک شامل موارد زیر است :

 • داشتن کپی و اصل شناسنامه و کارت ملی مالک سند ملکی
 • داشتن قبض آب، برق، گاز
 • کپی و اصل سند ملکی
 • داشتن پایان کار
 • بنجاق

کدام بانک ها با سند مسکونی وام میلیاردی می دهند؟

 • دادن وام میلیاردی با سند مسکونی توسط بانک تجارت :

بانک تجارت این طرح به نام طرح تسهیلاتی پویا نام گذاری کرده است که آن را به تمام مشتریان خود که فرقی نمی کند حقیقی یا حقوقی هستند ارائه می دهد. مبلغ وام در بانک تجارت بستگی به معدل حساب مشتری دارد و هر چه معدل حساب آن ها زیادتر باشد مبلغ وام اشخاص حقیقی و حقوقی هم بیشترین مبلغ تعلق می گیرد. کسانی که قصد گرفتن این وام را دارند باید در یکی از شعبه های بانک تجارت شهری که در آن سا کن هستند یک حساب جاری و یا یک حساب کوتاه مدت داشته باشند و تقریبا حدود یک ماه از سپرده اشخاص گذشته باشد تا وام را در طرح قالب عقد مرابحه به افرادی که خواهان وام میلیاردی هستند پرداخت شود. اشخاص برای گرفتن این وام در بانک تجارت با شرایط گفته شده می توانند سند ملکی خود را برای ضمانت وام به بانک ارائه دهند و وام خود را دریافت کنند. نرخ وام میلیاردی در بانک تجارت ۱۵ درصد است و بازپرداخت آن از ۱۲ تا ۳۶ ماه می باشد. هم چنین بانک تجارت برای دادن وام های میلیاردی با سند باید شخص وام گیرنده هیچ نوع چک برگشتی و اقساط عقب افتاده در هیچ کدام از بانک های کشور داشته باشند و یکی دیگر از شرایط مهم این نوع وام باید سند ملکی شش دانگ آن به اسم خود وام گیرنده باشد.

 • دادن وام میلیاردی بانک دی با سند ملکی :

نرخ سود وام میلیاردی در بانک دی ۴ درصد است و بازپرداخت آن به صورت ۳۶ ماهه می باشد و متقاضیان برای گرفتن این نوع وام باید اول یک حساب سپرده قرض الحسنه داشته باشند و بعد تقاضای وام میلیاردی با سند ملکی را بدهند. شروط اصلی و مهم بانک دی برای دادن وام میلیاردی با سند ملکی به متقاضیان داشتن یک ضامن رسمی و سند ملکی که باید به اسم خود وام گیرنده باشد، محسوب می شود.

 • دادن وام میلیاردی با سند مسکونی توسط بانک صادرات :

یکی از تسهیلاتی که توسط بانک صادرات برای مشتریان خود ایجاد کرده است دادن وام میلیاردی با سند ملکی می باشد و نرخ سود آن را هم ۱۸ درصد با بازپرداخت ۳ ساله معلوم کرده است. متقاضیان این نوع وام در بانک صادرات بدون معرفی کردن ضامن رسمی برای گرفتن وام با داشتن سند ملکی که به اسم وام گیرنده باشد وام خود را در کمترین زمان بگیرد. هم چنین به سما یادآور می شویم که نباید در هیچ بانکی از کشور چک برگشتی و اقساط عقب افتاده وامی داشته باشید.

 • دادن وام میلیاردی با سند ملکی توسط بانک ملی :

اگر قصد گرفتن وام میلیاردی دارید و ضامنی برای گرفتن وام خود سراغ ندارید می توانید از طرح بانک ملی که دادن وام میلیاردی با سند ملکی است، استفاده کنید. پس متقاضیان وام میلیاردی با داشتن سند ملکی می توانند به یکی از شعب بانک ملی در محل سکونت خود مراجعه کنند و با ارائه دادن مدارک مورد نیاز برای وام به بانک ملی در کمترین زمان وام میلیاردی ره از بانک دریافت کنند. نرخ سود وام میلیاردی با سند ملکی در بانک ملی ۱۸ درصد و بازپرداخت آن تا سه سال می باشد.

 • دادن وام میلیاردی با سند در بانک ملت :

این بانک یکی دیگر از بانک هایی است که با ارائه دادن سند ملکی خود به آن جا مراجعه کرده و تقاضای گرفتن وام میلیاردی را بکنند. نرخ سود این وام ۱۸ درصد و بازپرداخت آن به صورت ۵ ساله است. کسانی که خواهان این وام هستند نباید سند ملکی آنها هیچ گرفت و گیری داشته باشد.

 • دادن وام میلیاردی با سند مسکونی توسط بانک رسالت :

این طرح در بانک رسالت هم امکان پذیر است و نرخ سود وام در این بانک ۱۸ درصد و بازپرداخت آن ۵ ساله می باشد. برای درخواست وام میلیاردی در بانک رسالت باید در ابتدا درخواست خود را در اینترنت بانک رسالت ثبت کرده و در مرحله بعدی یک حساب برای دریافت وام داشته باشید. سند مسکونی که باید به این بانک ارائه دهید حتما باید معتبر و در دفاتر رسمی ثبت شده باشد.

1 دیدگاه در “وام میلیاردی با سند ملکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *