وام بانکی, وام فوری, وام مصوبه آماده

وام میلیاردی فوری

 

تصمیم برای تامین وام مالی، راه اندازی یک تجارت، یا گرفتن پول از وام دهندگان آسان نیست و به عوامل زیادی بستگی دارد. قبل از گرفتن وام‎ میلیاردی فوری یا دریافت اعتبار برای شروع یک سرمایه گذاری تجاری، کارآفرینان باید موارد زیر را بررسی کنند. به همین جهت به منظور بررسی بیشتر در این حوزه بهتر به سایت وام برتر که اطلاعات موثری را در این حوزه دارا است مراجعه کنید.

گرفتن وام ‎های میلیاردی فوری

نکات قابل توجه در بررسی وام های میلیاردی فوری

بدهی برای روز اول در نظر گرفته نشده است. بدهی می‎تواند راه خوبی برای افزایش اهرم رشد باشد، به خصوص برای کسانی که نمی‎خواهند از موقعیت سهام خود دست بکشند، اما در واقع ابزاری برای کسب و کارهایی است که از قبل درآمد دارند و خواستار دریافت وام‎ میلیاردی فوری هستند. بسیاری از کارشناسان در این حوزه اعلام کرده‎اند که به توانایی شرکت برای بازپرداخت از طریق جریان های نقدی به عنوان ابزار اصلی تعهدنامه خود نگاه می کنند. به عنوان یک استارت آپ، شما باید قابلیت‎هایی را دارا باشید که می‎تواند گرفتن وام را آسان کند. بدهی برای راه اندازی یک کسب و کار ساخته نشده است. کسب و کارهایی که نیاز به سرمایه دارند اما ثابت نشده اند برای تامین مالی سهام مناسب‎تر هستند.

از ضمانت وام شخصی اجتناب کنید. در بررسی وام‎های میلیاردی فوری ضمانت شخصی به این معنی است که کارآفرین موافقت می‎کند که وام یا اعتبار را با پول یا دارایی خود بازپرداخت کند در صورتی که کسب و کار از بین برود. این یک پیشنهاد مخاطره آمیز برای صاحب شرکتی است که هنوز تاسیس نشده است. اسکات کاروث، که یکی از بنیانگذاران کسب و کار مشاوره نوآوری دیجیتال است گفته است: مزایای راه اندازی و رشد سرمایه از جریان نقدینگی این است که یک کارآفرین مجبور نیست سهام خود را رها کند یا شخصاً وام بانکی را تضمین کند.

اندرو فیلف فناوری گردش کار خود را به مدت پنج سال با استفاده از سرمایه شخصی بوت استرپ کرد. این شرکت در سال 2007 تاسیس شد. این شرکت اکنون 3000 مشتری دارد و 26 میلیون دلار سرمایه خطرپذیر با ارزش 125 میلیون دلار افزایش داده است. فیلف گفت: وام‎ها می‎توانند ابزار خوبی برای کسب و کارهای دارای دارایی باشند. این امر به هر حال دریافت وام بانکی را دشوار می کرد، اما فیلف همچنین می خواست ابتدا سابقه ای ایجاد کند که متکی به تأمین مالی خارجی نباشد.

دریافت وام میلیاردی

برای دریافت وام‎ میلیاردی فوری بدانید که چقدر سریع باید رشد کنید. بزرگترین نقطه ضعف تامین کنندگان مالی یک شرکت این است که کند رشد می‎کنند تا سهم بازار را به دست آوردند. الکینگتون در این باره گفته است: شما فقط می‎توانید به همان سرعتی که بتوانید بفروشید رشد کنید. اما به جای اینکه برای تأمین مالی به سراغ سرمایه گذاران بروید، باید برای تأمین مالی به سراغ مشتریان خود بروید.

مواردی که باید در بررسی وام های میلیاردی فوری در نظر بگیرید.

وام‎ها را به یک برنامه رشد خاص گره بزنید. Violette de Ayala، بنیانگذار و مدیر عامل FemCity، یک شبکه حرفه ای آنلاین تاسیس کرد و اولین وام کسب و کار کوچک خود را سال گذشته پس از راه اندازی در سال 2011 دریافت کرد. شرکت او تا پایان سال 250 درصد با استفاده وام‎ میلیاردی فوری برای تأمین مالی و بهبود بازاریابی رشد کرد. نقطه عطف تامین مالی خارجی زمانی بود که شرکت به طور پیوسته و مثبت رشد می‎کرد، اما برای رسیدن به سطح بعدی نیاز به تقویت داشت.

درک وام می‎تواند انعطاف پذیری کسب و کار را محدود کند. مقید بودن به شرایط وام به این معنی است که ممکن است آزادی انجام تنظیمات یا تغییرات اساسی در شرکت را در صورت لزوم نداشته باشید یا نتوانید از پس آن برآیید.

Philosophie’s Carruth گفت: «وقتی به وام‎های میلیاردی فوری نیاز دارید، گرفتن پول از هر منبعی وسوسه انگیز است، اما می تواند تأثیر زیادی در مسیر داشته باشد، کارآفرینانی که به بودجه یا پول نقد موقت نیاز دارند، ممکن است خط اعتباری مبتنی بر درآمد را سازش خوبی بیابند. الکینگتون در اوایل یک خط اعتباری 150000 دلاری از اداره بازرگانی کوچک دریافت کرد، که به گفته او به InsideSales.com کمک کرد تا از “اوج‎ها و نزول‎های درآمد” عبور کند. قبل از آن، الکینگتون از کارت های اعتباری شخصی و سرمایه گذاری سهام خانواده اش برای راه اندازی شرکتش استفاده کرد.

استفاده وام میلیاردی فوری

قبل از اینکه به وام نیاز داشته باشید، وام دهندگان را به خوبی بررسی کنید.

دمارتو در این حوزه گفته است: اگر گرفتن وام یا اعتبار چیزی است که ممکن است اکنون یا در آینده به آن نیاز داشته باشید، هر چه زودتر با یک بانکدار رابطه برقرار کنید. دزمارتو در این حوزه گفته است: «از روزی که می خواهید حساب سپرده باز کنید، با یک بانکدار صحبت کنید، اما اعتباربخشی ممکن است مدتی طول بکشد. اگر مدل کسب و کار در عرض دو سال شروع به کار کند، ممکن است همچنان به آنها وام بدهیم. او گفت که سال‎ها طول کشید تا الکینگتون با یک بانک سیلیکون ولی رابطه برقرار کند، که در نهایت به InsideSales یک خط اعتباری تجاری ارائه کرد. در بررسی دریافت وام‎ میلیاردی فوری اینکه از یک بانکدار بخواهید که به شما کمک کند تصمیم بگیرید که چه زمانی بهتر است به دریافت وام بپردازید، هرگز ضرری ندارد، چرا که این امر یک مشاوره رایگان است

راه اندازی کسب و کار خود فراز و نشیب‎های خود را دارد و هر صاحب کسب و کاری به شما خواهد گفت که این کار برای افراد ضعیف نیست. اما، اینجا شما با این ایده باورنکردنی میلیارد دلاری هستید، و تمام چیزی که در ذهن شماست این است که “چگونه می‎توانم برای دریافت وام‎های میلیاردی فوری شروع کنم؟” پاسخ کوتاه این است که احتمالاً به مقداری پول نیاز دارید. طراحی وب سایت به تنهایی می‎تواند هزاران هزینه داشته باشد و بسته به نوع شرکتی که می‎خواهید راه اندازی کنید، ممکن است نیاز به استخدام یک تیم کامل داشته باشید. چه یک برنامه جدید بالقوه پیشگامانه ایجاد کرده باشید یا بخواهید خط تولید پوشاک خود را راه اندازی کنید، احتمالاً برای شروع به مقداری پول نقد نیاز دارید. بنابراین، چگونه می‎توانید برای ایده کسب و کار خود بودجه دریافت کنید؟ خوب، چند راه مختلف برای تأمین جریان نقدینگی وجود دارد، و این کار با کاوش در امور مالی خود شروع می‎شود.

وام میلیاردی

چند راه مختلف برای تأمین جریان نقدینگی با دریافت وام های میلیاردی

  1. با بوت استرپینگ شروع کنید

“Bootstrapping” اصطلاحی است که توسط صاحبان مشاغل استفاده می‎شود و به ایجاد یک شرکت از پایه اشاره دارد که چیزی جز پس انداز شخصی و پول نقد از فروش اولیه حاصل نمی‎شود. این شامل بودجه بسیار کمی اگر وجود داشته باشد، از منابع خارجی است. بوت استرپینگ شامل بیرون کشیدن پول از حساب پس انداز شما و استفاده از کارت‎های اعتباری و هر گونه خطوط سهام که ممکن است داشته باشید می‎باشد. بوت استرپینگ به دلایل زیادی عالی است، اما عمدتاً راهی است برای شروع برنامه‎های تجاری خود بدون غرق شدن در بدهی وام قبل از اینکه کسب و کار شما حتی فرصتی برای شروع به کار پیدا کند. علاوه بر این، شما هنوز هیچ سهامی را از دست نداده اید، که یک امتیاز بزرگ برای هر صاحب کسب و کاری است. اگر به دنبال دریافت وام میلیاردی فوری هستید، احتمالاً باید منابع مالی خارجی را در این حوزه وارد کنید.

  1. خانواده، دوستان. تماس گرفتن با خانواده و دوستان برای پول می‎تواند یک حرکت بسیار دلهره آور به نظر برسد، اما حمایت آنها می‎تواند به شما در شروع کار کمک کند. ممکن است نتوانید از این طریق بودجه زیادی را به دست آورید. اما، قبل از اینکه از عزیزانتان کمک بخواهید، باید یک طرح تجاری آماده داشته باشید. شما باید بتوانید به همه توضیح دهید که به دنبال چه چیزی هستید، چگونه محصول شما سودآور خواهد بود و آیا از آنها وام می‎خواهید.

Crowdsourcing یا Crowdfunding به شما این امکان را می‎دهد که از قدرت اینترنت برای جمع آوری پول برای کسب و کار کوچک خود استفاده کنید. همچنین به شما کمک می‎کند تا ایده خود را به گروه وسیع‎تری از سرمایه گذاران بالقوه برسانید و در عین حال کمی سر و صدا در میان مشتریان ایجاد کنید.

راه‎های مختلف دریافت وام‎های میلیاردی

  1. وام بانکی

نرخ‎های بهره بالقوه بالا بسیاری از صاحبان مشاغل را از مراجعه به بانک برای دریافت وام باز می‎دارد و این کاملاً قابل درک است. اما بسیاری از بانک‎های بزرگ، مانند بانک آمریکا و ولز فارگو، برنامه‎هایی برای صاحبان مشاغل کوچک جهت دریافت وام میلیاردی فوری دارند. ابتدا، باید یک طرح تجاری داشته باشید که نحوه استفاده از وجوه را مشخص کند تا بانک بتواند ریسک موجود در وام دادن به کسب و کار شما را ارزیابی کند. اما هنگامی که بودجه لازم را داشته باشید، انعطاف بیشتری در تغییر برنامه‎های خود بدون هیچ گونه مداخله بانک خواهید داشت. تنها چیزی که واقعاً به آن اهمیت می‎دهند این است که شما وام را بازپرداخت کنید.  مزیت اصلی وام بانکی این است که شما کل حقوق صاحبان سهام را حفظ می‎کنید در حالی که مقدار خوبی از تغییر را دریافت می‎کنید تا ایده کسب و کار خود را راه اندازی و اجرا کنید. اما، باید وام را به اضافه بهره بازپرداخت کنید، در غیر این صورت می‎توانید خود را در معرض ورشکستگی قرار دهید.

تأمین جریان نقدینگی با دریافت وام

نتیجه گیری

در مجموع با مراجعه به سایت وام برتر جهت استفاده از وام میلیاردی فوری می‎توانید به راحتی از شرایط آن به خوبی آگاهی پیدا کنید و از کارشناسان و متخصصان آن راهنمایی بخواهید تا بتوانید جهت راه اندازی مشاغل خود از آن‎ استفاده کنید.

نوشته های مشابه

2 دیدگاه در “وام میلیاردی فوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *