وام بانکی, وام بانکی کارگاه صنعتی, وام بانکی مشاغل

مشاور تسهیلات کارگاه صنعتی

افرادی که قصد سرمایه گذاری یا تاسیس یک کار جدید را دارند، برای تامین هزینه های مورد نیاز خود برای معامله ها و بهره گیری از آنها نیاز دارند که با بانک ها یک رابطه گسترده ای داشته باشند و برای انجام کارهای خود از بانک کمک بگیرند. در واقع از آنجایی که بانک ها در حوزه های گوناگونی فعالیت دارند و بدون وجود آنها نمی توان هدفی که پیش گرفتید را ادامه داد، به بهره از مشاور تسهیلات کارگاه صنعتی برای کارهای بانکی و کارهای نظیر آن نیاز پیدا خواهید کرد. قبل از اینکه بخواهید وام دریافت کنید باید با مشاور تسهیلات مشورت کنید تا به شما در گرفتن وام کمک کند. به عبارتی به منظور دریافت وام برای تاسیس کارگاه های صنعتی، شما باید اعتماد بانک را جلب کنید تا به شما وام دهد. در ادامه تمامی مراحلی که برای دریافت وام باید انجام دهید و مدارکی که نیاز خواهید داشت را بررسی می کنیم، پس با ما همراه باشید که قرار است با هم به مطالعه در مورد مشاوران تسهیلات کارگاه صنعتی نیز بپردازیم.

مشاور تسهیلات کارگاه صنعتی

مشاور تسهیلات کارگاه صنعتی

معرفی مشاوران تسهیلات بانکیممکن است خیلی از شما که در حال خواندن این متن هستید با واژه وام تسهیلات آشنایی چندان زیادی نداشته باشید، ما، در این قسمت مقاله به بررسی وام تسهیلات می پردازیم. در واقع خیلی از افراد بر این باور هستند که بعد از اینکه تصمیم به راه اندازی یک کارگاه صنعتی گرفتند دیگر به راحتی می توانند از پس بقیه مراحل آن بر بیایند ،در حالی که این تازه اول راه است و  در مراحل گرفتن وام نیاز به مشاور تسهیلات کارگاه صنعتی  است.

قطعا تاسیس یک کارگاه صنعتی می تواند بسیار شیرین باشد، مخصوصا برای کارآفرینان که مرحله شیرین تر آن دریافت تسهیلات است که این کار را می توان به کمک مشاوران تسهیلات به راحتی انجام داد. در نظر داشته باشید که خیلی از موسسان و کار آفرینان به این دلیل که امکان دارد در زمان طولانی بتوانند سود کسب کنند و هزینه های آن کارگاه را پرداخت کنند، اقدام به دریافت وام تسهیلات می کنند که دریافت این وام شرایط خاص خود را دارد.

انواع وام فوری بانکی

ویژگی مشاوران حرفه ای

دلیل استفاده از مشاوران تسهیلات کارگاه صنعتی

همانطور که از قیمت های بازار آگاه هستید می دانید که تاسیس یک کارگاه صنعتی نیاز به هزینه ی زیادی دارد، بنابراین افرادی که در ابتدا سرمایه کافی برای تاسیس کارگاه را ندارند به دنبال وام تسهیلات می روند. پس استفاده از وام تسهیلات بهترین و راحت ترین راه برای به دست آوردن سرمایه ای که نیاز دارید است که در این راه قطعا به مشاورانی هم نیاز پیدا خواهید کرد. موسسه ی وام برتر بیش از یک دهه است که در حال فعالیت بوده که زیر نظر وکلاء دادگستری فعالیت دارد و با کمک مشاوران آنها می توان فرآیند دریافت وام را سرعت بخشید، چون تماما آشنا به قوانین بانکی و دادگاه هستند.

شما با استفاده از مشاور تسهیلات کارگاه صنعتی  وام برتر از سه ویژگی و مزیت بهره مند می شوید:

 • ویژگی اول

در واقع مشاوران وام برتر به کار آفرینان و موسسان کمک می کنند تا بتوانند به یک کارگاه ایده آل به همراه روشی مناسب برای ساخت آن دست یابند.

 • ویژگی دوم

همچنین با ارائه مشاوره های، مشاوران وام برتر شما می توانید بهترین کارگاه را با استاندارد های بالا بسازید و از کمترین متریال استفاده کنید.

 • ویژگی سوم

با استفاده از مشاوره ها می توانید روشی مناسب و چاره ساز برای پیدا کردن راهی که کمترین هزینه را پرداخت کنید و در پرداخت تان صرفه جویی شود، را پیدا کنید.

در نتیجه شما با استفاده از توضیحات و ویژگی های عرض شده، با انتخاب وام برتر به عنوان حامی و مشاور خود می توانید به راحتی هزینه تاسیس کارگاه صنعتی خود را به دست آورید و کارگاه موفقی را تاسیس کنید .

معرفی موسسه ای برای انتخاب مشاور

معرفی موسسه ای برای انتخاب مشاور

چه مدارکی را برای تهیه تسهیلات مشاغل نیاز داریم ؟

همانطور که در ابتدا ذکر کردیم، برای اینکه بتوانید وام تسهیلات را دریافت کنید باید مدارکی را به بانک ارائه دهید و اعتماد بانک را جلب کنید، سپس وام تسهیلات را دریافت می کنید. ولی این موضوع را هم حتما مد نظر داشته باشید که باید حتما با مشاور تسهیلات کارگاه صنعتی برای دریافت وام مشورت کنید. به عبارتی برای اینکه در رابطه با موضوعاتی از جمله دریافت وام، مسائل و اختلافاتی که به قرارداد مربوط اند و دعاوی بانکی به مشاور نیاز خواهید داشت. به طور کلی مدارکی که برای دریافت وام به آن نیاز خواهید داشت به شرح زیر است :

 • پیش پذیرش :

این مرحله، گام نخست برای دریافت وام است که متقاضی می تواند به شعبه های مختلف بانک ها مراجعه کند، سپس اگر فرم درخواست وام جزو طرح هایی که در اولویت هستند، نبود بانک با درخواست آن موافقت می کند و کارآفرین باید گزارش توجیهی را برای بانک آماده کند.

 • نوشتن گزارش توجیهی برای بانک

در مرحله بعد، پس از موافقت بانک، سرمایه گذار باید از طریق شرکتی که آن را به عنوان مشاور خود انتخاب کرده به تدوین گزارش توجیهی بپردازد.

 • دریافت گزارش توجیهی توسط بانک

بعد از تدوین گزارش باید آن را به همراه مدارک مورد نیاز به بانک ارائه دهد و منتظر نظر دادگاه بماند که اگر گزارش و مدارک کامل و تکمیل باشند، متقاضی می تواند وام خود را به راحتی دریافت کند.

 • بررسی و تایید بانک

بعد از اینکه مشاور تسهیلات کارگاه صنعتی  به شما کمک کرد تا مراحل بالا را انجام دهید، بقیه مراحل بستگی دارد به نظر بانک، زیرا بانک بعد از بررسی مدارک در صورتی که کامل باشند با وام شما موافقت کرده و حکم دریافت تسهیلات صادر می شود.

 • عقد قرارداد

پس از ارائه مدارک و وثیقه هایی که دادگاه به آن نیاز دارد، قرارداد دریافت وام تسهیلات نوشته می شود.

 • پرداخت وام

مشاور باید  گزارش پیشرفت کار را تهیه کند و آن را به بانک گزارش دهد تا بعد از بررسی بانک و تایید آن متناسب با سطح پیشرفت تان وام پرداخت گردد.

گام های دریافت وام تسهیلات

برای دریافت وام تسهیلات باید چه کارهایی را انجام دهیم ؟

اولا متقاضی باید فرمی که به او داده می شود را پر کند که شامل پرسش نامه هایی است که توسط بانک به طور کامل بررسی می شود. ثانیا باید به این مدارک، کپی شناسنامه، کارت ملی به همراه سوابق کاری، تحصیلی و حرفه ای کار آفرین را اضافه کند و در واقع باید در لیست مدارک حضور داشته باشند. در کنار موارد فوق باید تصاویر اساسنامه و شرکت نامه و اظهار نامه و تغییرات در ارکان هم در مدارک باشند. همچنین بانک به تصویر پروانه های بهره برداری و جواز تاسیس صادره از طرف مراجع ذیصالح و مجوزهایی که توسط مراجع مختلف اخذ شده اند، نیاز دارد.

اسناد ریز و درشتی وجود دارد که باید به مدارک تان اضافه کنید، چون بانک با بررسی آنها به شما وام تسهیلات می دهد  و اگر کامل نباشد وام هم به شما تعلق نمی گیرد. مشاور تسهیلات کارگاه صنعتی تمامی مدارکی که نیاز دارید را برای تان آماده می کند یا حداقل به شما اطلاع می دهد تا آنها را جمع آوری کنید. به همین دلیل است که بر داشتن مشاور خوب تاکید می کنیم که قطعا وام برتر با داشتن مشاوران برتر و تخصصی بهترین انتخاب است.

نحوه تاسیس کارگاه صنعتی

نحوه تاسیس کارگاه صنعتی

چرا نیاز به مشاور برای دریافت وام تسهیلات و کار های ساخت و ساز داریم ؟

قطعا این سوال ذهن شما را نیز به خود درگیر کرده است یا شاید با خود فکر کنید که حتما باید مشاور داشته باشیم ؟  باید گفت که قطعا وجود یک همراه و مشاور برای اینکه راه درست را نشان تان دهد و یک باری از روی دوش شما بر دارد به شما کمک می کند. از طرفی مشاوران با تجربه نه تنها وکالت و مشاوره شما را، بلکه قبل از شما هم افراد زیادی را راهنمایی کرده اند، پس در نتیجه پیچ و خم این راه را از بر هستند.

قطعا همه ما به دنبال کارگاه صنعتی موفق و پر سود هستیم، اما اینکه خودمان به تنهایی بخواهیم به این هدف برسیم، می تواند بسیار سخت و حتی غیر ممکن باشد، بنابراین در این راه علاوه بر سرمایه به کمک مشاور تسهیلات کارگاه صنعتی هم نیاز داریم.

با داشتن مشاور از چه ویژگی هایی بهره مند می شویم ؟

اگر به فکر راه اندازی کسب و کار موفق هستید که از تمام رقبا خود جلو بزنید به مشاور نیاز دارید، اما مشاوران باید چه ویژگی هایی داشته باشند که به ما در این راه کمک کنند ؟ در واقع مشاوری که انتخاب می کنید باید کاملا حرفه ای باشد و انجام دادن کارها را برای تان راحت تر کند، به عبارتی باری از دوش شما بر دارد. همچنین خدمات زیر را برای تان به سر انجام برساند :

 • ارائه مشاوره برای دریافت وام بانکی و دریافت ضمانت نامه بانک و حتی غیر بانکی
 • نظارت فنی و کنترل پیشرفت فیزیکی و هزینه ای طرح ها
 • ارائه نظرات و پیشنهادات برای انجام کار و سرمایه گذاری
 • ارائه روش های مناسب برای کاهش هزینه ها و تامین هزینه های مالی
سخن پایانی

کار تولید و ایجاد کارگاه های صنعتی یکی از مشاغل محبوب در میان کار آفرینان و سرمایه گذاران است که می توان آن را در محیط های گوناگونی ایجاد کرد . اما برای اینکه کار شما رونق بگیرد و بتوانید پیشرفت کنید نیاز دارید به یک مشاور تسهیلات کارگاه صنعتی که به شما کمک کند تا وام تسهیلات را دریافت کنید و سرمایه مورد نیاز خود را به دست آورید. البته به دست آوردن تسهیلات به همین آسانی هم نیست، بلکه باید تلاش کنید تا اعتماد بانک را جلب کنید تا بانک نیز به شما اعتماد کند و اجازه برداشت وام را به شما دهد.

البته ما اینجا کنار شما هستیم تا در کلیه امور دریافت وام های رقم بالای 1 میلیارد در کنار شما باشیم، مجموعه وام برتر با تکیه بر سابقه خود 9 تا 100 کلیه وام های مورد نیاز شما را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت میکند. با ما همراه باشید به صورت تلفنی، حضوری و آنلاین

تولیدمحتوا: آژانس دیجیتال مارکتینگ فرمو

نوشته های مشابه

3 دیدگاه در “مشاور تسهیلات کارگاه صنعتی

 1. خانم نوری گفت:

  با سلام وام ساخت وساز کارگاه صنعتی

 2. خانم نوری گفت:

  با سلام وام ساخت وساز کارگاه صنعتی از نظر دیدگاه خیلی مفید و رسیدن بهدف سریعتر و تا ثیر بیشتری در رونده کار وحتی استفاده مطلوب برای ساخت وانتخاب کارگاه

 3. بهمن جمشیدی گفت:

  با سلام
  ۳۴۰۰متر زمین در شهرک صنعتی شعر کازرون فارس دارم
  زمین خاکبرداری شده. دیوار کشیدم
  برا ساخت سوله نیاز به ۵میلیارد وام دارم
  سند ملکی باغ ۲۲هزارمتری به قیمت ۱۵میلیارد دارم
  چه پیشنهادی دارید
  ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *