وام فوری

وام فوری با سند ملکی

شرایط وام گرفتن

وام فوری با سند ملکی امروزه گسترش‌یافته است. وام گرفتن یکی از ترفندهای دنیای اقتصاد است که از گذشته‌های دور تا به الان رواج داشته است. گرفتن وام امروزه یکی از راهکارهای ایجاد آسایش در زندگی مردم و تأمین نقدینگی آنها در کارهای مختلفی است. وام گرفتن در واقع همان قرض گرفتن است، به‌جای اینکه از فردی خاصی قرض بگیرید از مؤسسه وام‌دهنده‌ای مانند بانک در ازای سود ثابت و بازپرداخت ماهیانه قرض می‌گیرند. برای اینکه بانک بتواند به مردم وام پرداخت کند، به‌ازای دریافت وام ضمانت‌هایی مانند چک، فیش حقوقی، سند خانه یا زمین یا حتی سند خودرو را دریافت می‌کند. بازپرداخت وام در اکثر بانک‌ها به‌صورت قسط‌های ماهانه انجام می‌پذیرد. فرد وام‌گیرنده در زمان‌های مشخص شده برای پرداخت قسط، باید به پرداخت اصل وام و همچنین سود آن بپردازد. در بانک‌های مختلف باتوجه‌به مقدار وام مقادیر مختلفی از سود به مقدار اصل وام افزوده می‌گردد. بانک‌ها انواع مختلفی از وام‌ها را ارائه می‌دهند که در ادامه انواع آنها را بیان می‌کنیم.

قرض گرفتن

قرض گرفتن

انواع وام

بانک‌ها بر حسب نیاز افراد انواع مختلفی از وام‌ها را ارائه می‌دهند در بیان انواع وام‌ها برخی از آنها فقط در بانک‌های خاص پرداخت می‌شوند ولی برخی دیگر در اکثر بانک‌ها قابل دریافت هستند میان وام‌ها رایج‌ترین وام ازدواج است این وام برای کمک به آسان شدن ازدواج جوانان اعطا می‌گردد. وام ازدواج هرساله به سقف آن افزوده می‌شود به دلیل اینکه سود این وام ۴ درصد است برای آغاز زندگی یک زوج جوان بسیار مناسب است برای گرفتن این وام از زمان عقد تا دو سال بعد از آن می‌توان اقدام کرد و برای ضمانت‌های لازم که معمولاً در هر بانکی متفاوت است شرایط کلی در نظر گرفته‌اند من بلند دو ضامن کارمند رسمی که دارای فیش حقوقی هستند در نظر گرفته شده‌اند نوع وام دیگری که بانک‌ها برای افراد ارائه می‌دهند وام کالا است این بانک برای تأمین بودجه خرید لوازم موردنیاز زندگی به افراد پرداخت می‌شود با گرفتن این وام می‌توان لوازم‌خانگی مانند فرش یخچال و دیگر لوازم موردنیاز را تهیه کرد وام جعاله تعمیر مسکن یکی از وام‌های مهم ارائه شده توسط بانک‌ها است این نوع وام برای خانه‌های راه می‌دهند که نیاز به تعمیر یا بازسازی دارند اکثر بانک‌ها این وام را ارائه می‌دهند ولی مرکز اصلی ارائه‌کننده این وام بانک مسکن است.

وام با سند ملکی

وام با سند ملکی یکی دیگر از انواع است. شاید برای شما پیش‌آمده باشد که در شرایطی نیاز به گرفتن وام داشته باشید برای گرفتن وام در قدم اول شخص مذکور باید بانک موردنظر خود را انتخاب کنند بانک‌هایی که به‌صورت فردی متقاضیان خود را وام می‌دهند عبارت‌اند از بانک ‌قوامین، بانک دی، بانک انصار، بانک تجارت، بانک پارسیان، بانک ملت و… . اما باید در نظر داشت که هر بانک برای دادن وام شرایط مخصوص خود را دارند و هر کدام از بانک‌ها برای بام با سند ملکی منابع مختلفی در نظر گرفته شده است. به طور مثال در سال ۹۸ متقاضیان می‌توانستند در بانک ملی با دریافت یک وام ۳۶ ماهه برای سه نفر به مبلغ ۵۰ میلیون برای هر شخص را دریافت کنند. همان‌طور که شنیده اید برای گرفتن وام صمانت‌های گوناگونی را در قبال مبلغ مورد نظر از شخص متقاضی می‌خواهند که یکی از آن ضمانت‌ها سند ملکی است. نکته دیگر که می‌توان به آن اشاره کرد سود این وام در اکثر بانک‌ها سود ۱۸ درصد است. اما آیا هر سندی برای دریافت وام مناسب است؟ در ادامه به این سوال می‌پردازیم.

وام با سند ملکی

وام با سند ملکی

شرایط وام با سند ملکی

سند ملک مورد قبول باید چگونه باشد؟ باید توجه داشت که سند ملکی قرار است به بانک ارائه دهید باید شش دانگ با ارزش و معتبر باشد و هیچگونه مشکل احتمالی در ثبت سند نداشته باشد و همچنین باید در دفاتر رسمی و معتبر به ثبت رسیده باشد. در غیر اینصورت بانک آن را تایید نمیکند و دارای هیچ گونه ارزشی برای وام گرفتن نیست. همچنین شخص مورد نظر نیز بایستی این ویژگی‌های گفته شده را دارا باشد؛ اول این که فقط مالک سند می‌تواند وام را دریافت کند. بعد از آن اینکه شخص مذکور دارای سابقه درخشان در زمینه پرداخت قسط باشد و به هیچ گونه چک برگشتی نداشته باشد. و یکی دیگر از موارد مهم این است که شخص باید به سن قانونی رسیده باشد. مورد دیگر اینکه شخص نباید با پرداخت نشده و از قبل داشته باشد.

وام با سند ملکی بانک ملی

بانک ملی یکی از مهم ترین ارائه کننده‌های وام فوری با سند ملکی است. برای اینکه شما بتوانید این وام را دریافت کنید علاوه بر این که متقاضی باید دارای شرایطی که در بالا گفته شده، باشد باید به نکات دیگری نیز توجه کنید. شما برای دریافت وام فوری با سند ملکی مدارک زیر را نیاز دارید که باید برگه درخواست وام را تهیه کنید و اگر قصد شما از دریافت این وام ساخت ملک است باید پروانه ساخت را در دسترس داشته باشید. بعد از تعیین هزینه تعمیرات که شامل قیمت زمین و قیمت مصالح تهیه شده و سایر هزینه‌ها است باید صورت جلسه برای ارزیابی هزینه های انجام شده توسط متقاضی انجام گیرد. بعد از آن با ارائه دادن کپی برابر اصل اسناد یا خود اصل مدارک به بانک باید یک قرارداد منعقده پرداخت وام را با بانک بندید. بعد از آن در تمام مراحل کلیه اسناد را باید به بانک ارائه دهید. بعد از ارزیابی مورد قبول توسط بانک شما باید عکس سه در چهار، کپی شناسنامه و هم‌چنین شماره حساب سپرده قرض الحسنه پس انداز را به بانک ارائه دهید. بعد از دریافت فام وظیفه شما نگهداری از سایر مدارک و مجوزات و همچنین مدارک پرداخت کننده تسهیلات است. همان‌طور که متوجه شدید برای دریافت وام چه وام فوری با سند ملکی و چه هر وام دیگری باید مراحل حدوداً خسته کننده ای را پشت سر بگذارید.

شرایط وام گرفتن

شرایط وام گرفتن

وام با سند ملکی بانک ملت

بانک ملت دیگر از بانک‌های ارائه دهنده وام فوری با سند ملکی است. بانک ملت با اعطای وام‌های متنوعی تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان و وام فوری با سند ملکی را به شما پرداخت می‌کند. وام با سند ملکی با مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان دارای بازپرداخت ۵ ساله است که شما در طی اقساط ماهانه تا پنج سال بعد از دریافت وام میتوانید وام خود را پرداخت کنید. یکی از مزایایی که وام با سند ملکی بانک ملت دارد این است که علاوه بر مالک سند ملکی بستگان درجه یک مالک نیز می‌توانند، از این وام بهره‌مند شوند. هم‌چنین بانک ملت وام‌های دیگری را ارائه می‌دهد که به چند مورد آن اشاره می کنیم. وام کارت اعتباری ۱۰ تا ۵۰ میلیون تومانی، وام کارت اعتباری بدون نیاز به پیش فاکتور، وام کارت اعتباری یک تا ۴ ساله و هم‌چنین وام ۱۵۰ تا ۲۵۰ میلیون تومانی از جمله وام‌های ارائه شده توسط بانک ملت هستند.

وام فوری با سند ملکی بانک رسالت

بانک رسالت یکی دیگر از بانک‌های ارائه دهنده وام فوری با سند ملکی است. البته شما می توانید وام فوری را بعد از افتتاح حساب و هم‌چنین بعد از اینکه مبلغی را برای ۳ تا ۶ ماه در بانک سپرده گذاری کردید، دریافت کنید. این بانک بام ۶۰ میلیون تومانی تا سقف ۱۲۰ میلیون تومان را عرضه می‌دهد سود وام ۲ درصد است و این یکی از ویژگی‌های گرفتن وام ازین بانک است. برای بازپرداخت وام و سود آن شما حداقل ۱۲ ماه حداکثر ۶ ماه فرصت دارید تا با اقساط ماهیانه پرداخت کنید. برای گرفتن وام فوری از بانک رسالت تنها به یک ضامن نیاز دارید ولی اگر ضامن شما اعتبار کافی را نداشته باشد تعداد ضامن‌ها نیز افزایش می‌یابد. یکی دیگر از ویژگی‌های خوبه این بانک این است که امتیاز وام را می‌توان به دیگر اشخاص انتقال داد. خوشبختانه وام گرفتن از این بانک نیازی به سپرده گذاری مبلغ وام ندارد.

وام فوری با سند ملکی بانک صادرات

بانک دیگری که کننده وام فوری با سند ملکی از بانک صادرات است. بانک صادرات وام‌های مناسب دیگری ارائه می‌دهد از جمله می‌توان به وام برای بازنشستگان، وام ۱۰۰ میلیونی مسکن روستایی، وام ۲۰۰ میلیونی که در طی طرح تبسم می‌توانید آن را دریافت کنید و هم‌چنین وام خرید کالا اشاره کرد. وام ۱۰۰ میلیونی مسکن روستایی یکی از وام‌های مناسبی است که توسط بانک صادرات ارائه میگردد. این وام با سود ۴ درصد و به مدت بازپرداخت ۲۰ ساله فقط برای ساکنین روستاها عرضه می‌شود و در حال حاضر فقط ساکن روستاها که قبلاً از این وام استفاده نکردن می‌توانند از آن استفاده کنند.

 

رضایت طرفین در هنگام وام گرفتن

رضایت طرفین در هنگام وام گرفتن

سخن آخر

خوشبختانه بانک‌های زیادی در زمینه ارائه وام‌های فوری با سند ملکی وجود دارند که در این مقاله به آنها اشاره کردیم. شما برای این که وام را دریافت کنید ابتدا باید از کسانی مشاوره بگیری.د علاوه بر مشاوره گرفتن از افراد می‌توانید با مراجعه به سایت‌های که در زمینه مشاوره دریافت وام فعالیت می‌کنند ؛ راجع به دریافت نوع وام خود به اطلاعات مورد نیاز را به دست آورید. شما با مراجعه به سایت وام برتر که علاوه بر ارائه مشاوره دریافت وام و خدمات دیگری مانند انواع وام و ضمانت‌نامه بانکی و هم‌چنین وام به صورت فوری را نیز ارائه می‌دهد اطلاعات زیادی در این زمینه به دست آورید.

2 دیدگاه در “وام فوری با سند ملکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *