وام بانک مهر ایران, وام بانکی

وام بانک مهر ایران

تورم و افزایش سرسام  آور قیمت ها در جامعه، گرفتن وام را به یکی از بهترین راه ها برای بهبود سطح زندگی تبدیل کرده است. زیرا با گرفتن وام و پرداخت اقساط آن نیازی به پول یکجا برای خرید آپارتمان، ماشین، کالا و … نخواهید داشت، علاوه بر این با برنامه ریزی مالی می توانید از بودجه مورد نظر خود برای چندین کار به طور همزمان استفاده کنید. یکی از آن مزایای بانکی که اخیراً بانک مرکزی اعلام و تصویب کرد، وام بانک مهر ایران بود. برای اطلاع از جزئیات این وام، شرایط آن و مدارک مورد نیاز با ما همراه باشید.

دریافت وام از بانک مهر ایران

در حال حاضر کلیه بانک های تجاری و تخصصی در ایران به استثنای موارد خاص مانند تسهیلات ازدواج و یا تسهیلات تکلیفی دولت به آنها در مواردی مانند معرفی نامه از برخی سازمان ها مانند کمیته امداد، سازمان بهزیستی و غیره می باشد که وام های قرض الحسنه را با کارمزد کم (حدود 4 درصد) پرداخت می کنند، در حال حاضر بیشتر تسهیلات آنها با نرخ سود 18 درصد به متقاضیان پرداخت می شود.

وام بانک مهر ایران

وام بانک مهر ایران

اما بانک قرض الحسنه مهر ایران یکی از دو بانک کشور است که فقط وام قرض الحسنه پرداخت می کند. این بانک در یکی از طرح های خود به نام طرح 2 در 1 با یک سپرده 2 بار وام به مشتری پرداخت می کند. سقف وام اول 150 میلیون تومان با سود 1 درصد و سقف وام دوم 30 میلیون تومان با کارمزد 4 درصد است. در طرح 2 در 1 با مراجعه به شعبه قرض الحسنه بانک مهر ایران و استفاده از حساب بانکی خود می توانید دو بار وام دریافت کنید. در این طرح سپرده گذاران می توانند با افتتاح حساب و تکمیل موجودی بانکی خود تا سقف 100 درصد مبلغ اولیه خود را بلافاصله دریافت کنند.

ویژگی طرح های وام از بانک مهر ایران

با یک بار افتتاح حساب، دو بار وام قرض الحسنه دریافت خواهید کرد

وام اول با کارمزد 1% و وام دوم با توجه به میانگین رتبه مشتری با کارمزد 4% پرداخت می شود.

جزئیات وام اول:

زمان پرداخت اولین وام: یک روز پس از ارسال درخواست.

مبلغ وام اول: به انتخاب مشتری و حداکثر تا 100% مبلغ سپرده اولیه در بانک مهر ایران

تعداد اقساط: تا 60 ماه و به انتخاب مشتری

ضامن: برای سپرده گذاران بدون ضامن

کارمزد وام: یک درصد

حداکثر سقف وام اول: 1,500,000,000 ریال برای هر نفر از محل سپرده ویژه

جزئیات وام دوم

مبلغ وام: بر اساس میانگین به دست آمده از (باقی مانده سپرده اولیه مشتری و بازپرداخت اقساط ماهانه وام اول)

تعداد اقساط: تا 60 ماه و به انتخاب مشتری

ضامن: با ارائه ضامن معتبر

کارمزد: 4 درصد

حداکثر سقف وام دوم: ۳۰۰.۰۰۰.۰۰۰  ریال برای هر نفر از منابع بانکی

مثال:

در صورت واریز مبلغ 100 میلیون تومان در سپرده اجتماعی ویژه وام بانک مهر ایران در کمترین زمان ممکن و حداکثر یک روز می توانید مبلغ 95 میلیون تومان را شخصاً با انتخاب اقساط (از 2 ماه تا 60 ماه) بطور مثال ۳۶ ماهه و کارمزد ۱ درصد دریافت کنید. در این صورت پس از پرداخت اقساط و تسویه وام اول می توانید از مزایای فاز دوم بانک معادل امتیاز کسب شده از 5 میلیون تومان باقی مانده به اضافه بازپرداخت اقساط وام 95 میلیون تومانی طبق ضرایب و سیاست اعتباری مربوط به سال مورد نظر و قوانین و مقررات معتبر بانک استفاده کنید.

ویژگی طراح وام بانک مهر ایران

ویژگی طرح های تسهیلات بانک مهر ایران

شاید عده ای تصور کنند که در این طرح از آنجایی که تسهیلات از محل سپرده مشتری پرداخت می شود، مقرون به صرفه نیست، اما باید توجه داشت که وام دوم از محل پرداخت اقساط اول و به محض پرداخت اولین اقساط وام، کاربر می تواند برای دریافت وام تا سقف 300 میلیون ریال اقدام کند.

مشخصات وام 200 میلیونی بانک مهر ایران

در اواخر سال 1400 بانک مرکزی بخشنامه وام 200 میلیونی را تصویب و تایید کرد. در این راستا بانک مهر ایران تسهیلات 200 میلیون تومانی خود را به افراد واجد شرایط اختصاص می دهد. لازم به ذکر است سقف وام بانک مهر ایران تا سال گذشته 50 میلیون تومان بود و در آخرین روزهای سال 1400 رقم آن به 200 میلیون تومان افزایش یافت. حال که از جزئیات این تسهیلات و مبلغ وام مطلع شدید، وقت آن رسیده است که شرایط دریافت وام را نیز بدانید تا در صورت داشتن شرایط بتوانید با خیال راحت برای دریافت این وام اقدام کنید. قبل از آن می توانید به انواع وام های بانک مسکن فکر کنید و از گزینه های آنها برای خرید مسکن یا تعمیر آن استفاده کنید. چون تسهیلات بانک مسکن شرایط نسبتاً مناسبی دارد.

مشخصات وام 200 میلیونی بانک مهر ایران

مشخصات وام 200 میلیونی بانک مهر ایران

شرایط اخذ وام بانک مهر ایران چیست؟

از آنجایی که معمولا افراد زیادی برای دریافت وام بانکی اقدام می کنند، بهتر است از افراد واجد شرایط باشید تا بتوانید به راحتی وام خود را دریافت کنید و درگیر فرآیند خسته کننده سلسله مراتب بانکی نشوید. شرایط دریافت وام 200 میلیونی از بانک مهر ایران به شرح زیر است:

افتتاح حساب در بانک مهر ایران.

در بانک سپرده گذاری کنید و بگذارید 3 ماه از سپرده گذاری بگذرد.

3 ضامن رسمی  به بانک معرفی کنید.

به عنوان متقاضی وام، هیچ گونه چک برگشتی یا بدهی به سیستم بانکی نداشته باشید.

مبلغ کمی  را صرف هزینه های درخواست و اعتبار سنجی کنید.

در نهایت تامین این تسهیلات منوط به بودجه شعب و ابلاغ بانک مرکزی است.

هنگام درخواست تسهیلات بانک مهر ایران ، حتما گزینه های مختلف بانک را بررسی نمایید تا بهترین مزایا را انتخاب و شرایط مطلوب تری را تجربه کنید. برای اینکه از سایر وام های بانکی غافل نشوید به صفحه وام بانکی مراجعه کنید و به طور کامل در این مورد مطالعه کنید و مطلع شوید. همچنین در صورت انتخاب وام قرض الحسنه مهر ایران، از نرخ سود و شرایط بازپرداخت آن مطلع شوید تا با دیدی باز به شعب این بانک مراجعه کرده و وام 200 میلیونی خود را درخواست کنید.

شرایط اخذ وام بانک مهر ایران چیست؟

شرایط اخذ وام بانک مهر ایران چیست؟

شرایط بازپرداخت وام بانک مهر ایران و مقدار سود آن

طرح اعتباری 200 میلیونی بانک مهر ایران با سود 4 درصد و بازپرداخت حداکثر 60 ماهه تصویب شده است. یعنی هر ماه تقریباً 3 میلیون و 333 هزار تومان پرداخت می کنید. البته لازم به ذکر است که تا سال گذشته مدت پرداخت اقساط توسط بانک مهر ایران 36 ماه تعیین شده بود. پس در صورت تمایل به استفاده از این سرویس بانکی با مراجعه به شعب بانک مهر ایران حساب باز کرده و پس از 3 ماه نسبت به دریافت وام اقدام نمایید.

پس از افزایش تسهیلات بانک مهر ایران از 50 به 200 میلیون تومان، خوب است بدانید که سقف وام ایجاد اشتغال در بانک مهر ایران از 100 میلیون تومان به 500 میلیون تومان افزایش یافته است.

3 نمونه از سایر تسهیلات بانک مهر ایران

بانک مهر ایران مانند سایر بانک ها و سیستم های مالی به غیر از وام 200 میلیونی، انواع وام ها و تسهیلات را ارائه می دهد که با افزایش سطح دانش خود در این زمینه می توانید برای آن اقدام کنید.3 نمونه از طرح های بانک مهر ایران را بررسی کردیم.

3 نمونه از سایر تسهیلات بانک مهر ایران

3 نمونه از سایر تسهیلات بانک مهر ایران

طرح پیوند و وام بانک مهر ایران

این بانک در راستای تامین نیازهای ازدواج جوانان، تسهیلاتی را به مبلغ 40 میلیون تومان با نرخ سود 4 درصد تصویب کرده که شرط اخذ این وام این است که سپرده خود را به مدت یک سال در بانک مهر ایران نگه دارید. علاوه بر این، به یک ضامن رسمی  نیز نیاز خواهید داشت.

طرح مهر آتیه نوین و وام بانک مهر ایران

اگر شما از والدینی هستید که می خواهید برای آینده فرزندتان برنامه ریزی کنید، می توانید از این طرح بهره مند شوید. برای این امر افتتاح حساب در بانک مهر ایران ضروری است. پس از آن مبلغ را به صورت ماهانه یا سالانه به مدت 10 سال به حساب خود واریز کنید. بعد از 10 سال با توجه به میانگین حساب خود مبلغ مشخصی را از بانک دریافت می کنید. نرخ سود این وام 4 درصد و مدت بازپرداخت آن 60 ماه است. اکنون که صحبت از آینده نگری شد، می توانید از وام مسکن جوانان نیز برای فرزند خود استفاده کنید. برای اطلاع از جزییات این وام، شرایط و نحوه دریافت آن به صفحه وام مسکن جوانان مراجعه کنید و به طور کامل در مورد آن مطالعه کنید.

طرح مهر آتیه نوین و وام بانک مهر ایران

طرح مهر آتیه نوین و تسهیلات بانک مهر ایران

کالا کارت و وام بانک مهر ایران

این بانک برای خرید مایحتاج منزل و کالاهای اساسی شما طرح کالا کارت تا سقف 50 میلیون تومان و سود 4 درصد را ارائه می دهد. با دریافت این تسهیلات می توانید کالای مورد نظر خود را در فروشگاه هایی که با بانک مهر قرارداد دارند خریداری کنید. حداکثر مدت بازپرداخت 18 ماه است. ضمناً هنگام درخواست وام، ارائه ضامن رسمی  به بانک الزامی  است. در نهایت برای اینکه این طرح متعلق به شما باشد، نباید چک برگشتی یا بدهی به سیستم بانکی داشته باشید.

کلام آخر

بانک مهر ایران طرح سه در یک را برای دریافت سه وام با شرایط منعطف از طریق افتتاح حساب یکباره به مشتریان خود ارائه کرده است. با مطالعه این نوشتار وام بانک مهر ایران نسبت به دریافت این وام اقدام نمایید.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه در “وام بانک مهر ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *