وام بانک سامان, وام بانکی

وام بانک سامان به کارمندان

بانک سامان آمادگی دارد تسهیلات مصرفی را به کارکنان سازمان های مختلف اعطا کند، به منظور بهبود توان اقتصادی آنان. برای دریافت این تسهیلات، سازمان ها باید با بانک سامان قرارداد عقد کنند و برخی شرایط برای صحت اعتبار سازمان و شرایط دریافت تسهیلات تعیین شده است. سازمان هایی که مشتری شرکتی بانک سامان هستند، سازمان های سهامی عام پذیرفته شده در بورس، سازمان هایی که حداقل 50 نفر کارمند دارند و سپرده واریز حقوق آنان نزد بانک سامان است، اعضای هیات علمی دانشگاه ها، نهادها و موسسات عمومی غیر دولتی، شرکت های دولتی، شرکت های آب و فاضلاب شهری، دانشگاه های دولتی و آزاد، می توانند از این تسهیلات برای کارکنان خود استفاده کنند. به اطلاع همکاران می رسانم که طبق تفاهماتی که بین وزارتخانه و بانک سامان انجام شده است، شما می توانید از بانک سامان ، وام در قالب تسهیلات کارت اعتباری یا کارت خرید دریافت کنید. این وام با سقف بالای ۲۰۰ میلیون تومان، به شما ارائه می شود و قابل پرداخت در اقساط حداکثر ۴ ساله است. نرخ سود این وام ۱۸ درصد سالیانه می باشد.

وام بانک سامان به کارمندان

وام بانک سامان به کارمندان

مدارک لازم برای دریافت وام از بانک سامان

برای اخذ وام از بانک سامان، برای کارمندان به موارد زیر نیاز است:

۱. فیش حقوقی با مهر حسابداری: باید فیش حقوقی معتبری که مهر حسابداری دارد را ارائه دهید تا درآمد و دریافت حقوق شما تأیید شود.

۲. حکم کارگزینی چاپ شده و مهر شده: حکم کارگزینی شما باید به صورت چاپ شده و با مهر معتبر تأیید شده باشد تا وضعیت شغلی شما تأیید شود.

۳. دو سری کپی شناسنامه همه صفحات و کارت ملی: برای تأیید هویت شما، باید دو سری کپی شناسنامه که شامل تمام صفحات آن است و همچنین کپی پشت و روی کارت ملی، ارائه دهید.

۴. افتتاح حساب آنلاین بانک سامان: شما باید یک حساب آنلاین در بانک سامان ایجاد کنید. حداقل مدتی که باید حساب شما باز باشد و پیامک شامل شماره حساب از بانک دریافت کنید، یک روز است.

۵. چک صیادی متعهد (وام گیرنده) و ضامن: شما باید یک چک صیادی را به عنوان تضمین وام، همراه با ضامن ارائه کنید.

۶. گواهی کسر اقساط از حسابداری محل خدمت متعهد و ضامن: باید یک گواهی از واحد حسابداری محل خدمت تهیه کنید که نشان دهد اقساط وام شما به طور مرتب از حساب شما کسر می شود. همچنین باید ضامنی ارائه کنید.

۷. معرفی نامه دریافت وام از امور رفاهی: باید یک معرفی نامه رسمی از واحد رفاهی دریافت کنید که تأیید کند شما متقاضی دریافت وام هستید.

مدارک لازم برای دریافت وام از بانک سامان

مدارک لازم برای دریافت وام از بانک سامان

تسهیلات بانک سامان

تسهیلات کارساز بانک سامان یک سرویس یا برنامه وامدهی است که به شرکت ها امکان می دهد مبلغی معادل 50 درصد از حقوق ثابت کارمندان را به صورت ماهانه به عنوان وام ارائه کنند. این وام به صورت منظم و در قالب یک قرارداد بین بانک سامان و شرکت، به کارمندان مربوطه تعلق می گیرد. این سرویس جهت حمایت از کارمندان و کمک به مدیریت مالی آن ها ارائه می شود.

شرایط باز پرداخت وام برای کارمندان

شرایط باز پرداخت وام به شرح زیر است:

  1. حداکثر سقف قابل دریافت برای کارمندان تا 12 برابر خالص دریافتی طبق آخرین فیش حقوقی و برای اعضای هیئت علمی تا 15 برابر خالص دریافتی طبق آخرین فیش حقوقی و حداکثر تا سقف 200 میلیون تومان است.
  2. برای صدور کارت اعتباری، یک درصد کارمزد سالیانه بابت آبونمان به مبلغ حداکثر 6 میلیون تومان دریافت می شود. این کارتها دارای اعتبار سه ساله هستند و 3 درصد کارمزد دارند.
  3. برای سقف تسهیلات 200 میلیون تومان، مبلغ حدود 1 میلیون و 400 هزار تومان بابت بیمه عمر مانده بدهکار پرداخت می شود.
  4. هزینه کارمزد های افتتاح حساب و استعلام های مربوطه باید مطابق با قوانین بانک پرداخت شود.
  5. هر قسط وام برای تسهیلات 200 میلیون تومان در 48 ماه حدوداً برابر 58,750,000 ریال می باشد.
انواع وام ها با کارت یارانه

شرایط باز پرداخت وام برای کارمندان

نحوه دریافت وام از بانک سامان برای کارمندان

برای دریافت وام از بانک سامان برای کارمندان، می توانید مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. ارزیابی شرایط و مدارک: ابتدا باید شرایط و مدارک موردنیاز برای دریافت وام را از بانک سامان دریافت کنید. این شرایط شامل مواردی مانند حداکثر سقف قابل دریافت، مدارک شناسایی و مالی، فیش حقوقی و سایر مدارک ممکن است.
  2. تهیه مدارک: مطابق با شرایط بانک، مدارک موردنیاز را تهیه کنید. این شامل فیش حقوقی، کپی کارت ملی، کپی شناسنامه، کپی کارت بانکی و سایر مدارک موردنیازاست.
  3. مراجعه به شعبه: به شعبه بانک سامان در نزدیکی شما مراجعه کنید. درخواست دریافت وام را با کارشناس بانک در شعبه مطرح کنید و مدارک موردنیاز را تحویل دهید.
  4. بررسی و بررسی درخواست: بانک سامان درخواست شما را بررسی کرده و مدارک را بررسی می کند. در این مرحله، ممکن است بانک از شما برای تکمیل مدارک یا ارائه اطلاعات بیشتر تماس بگیرد.
  5. تایید و پرداخت وام: پس از تایید درخواست و بررسی مدارک، بانک سامان وام را به شما پرداخت خواهد کرد. مبلغ موردنظر شما به صورت ماهانه و در قالب وام به حساب شما واریز می شود.
وام بدون سود بانک مهر اقتصاد

نحوه دریافت وام از بانک سامان برای کارمندان

لطفاً توجه داشته باشید که جزئیات دقیق تر و شرایط ممکن است بر اساس سیاست ها و قوانین بانک سامان تغییر کند. برای اطلاعات دقیق تر و راهنمایی بیشتر، بهتر است با شعبه بانک سامان تماس بگیرید یا به وب سایت رسمی آن مراجعه کنید.

نتیجه گیری

درنتیجه، بانک سامان برای کارمندان فرصتی مناسب را برای دریافت وام فراهم می کند. با سقف قابل دریافت برابر 12 برابر خالص دریافتی و حداکثر تا سقف 200 میلیون تومان، کارمندان می توانند نیازهای مالی خود را برآورده کنند. همچنین، با صدور کارت اعتباری و پرداخت کارمزد آبونمان، امکان استفاده آسانتر از وام فراهم می شود. با اقساط قابل قبول در مدت 48 ماه برای تسهیلات 200 میلیون تومان، این وام قابلیت بازپرداخت راحت را به کارمندان ارائه می دهد. لازم به ذکر است که برای اطلاعات دقیق تر و شرایط کامل، بهتر است به وبسایت وام برتر مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *