آموزش ها و خدمات بانکی, بورس

آشنایی با کارگزاری مفید

کارگزاری مفید

سرمایه گذاری‌های مالی یکی از بزرگترین دغدغه‌های ذهنی مردم کشورمان است. بنابراین برای به دست آوردن یا حداقل حفظ ارزش پول خود در برابر تورم، در حوزه‌های مختلفی مانند بانک، بازار املاک، خودرو و بورس سرمایه گذاری می کنند. یکی از روش های سرمایه گذاری بورس میباشد که یکی از بهترین کارگزاری های بورس در ایران، کارگزاری مفید نام دارد. که ما در ادامه این مطلب این مجموعه را به شما معرفی میکنیم.

 

کارگزاری مفید

آشنایی کامل با کارگزاری مفید

 

کارگزاری مفید، نامی شناخته شده در بورس

بنیان اقتصادی هر کشور بر 3 رکن بانک، بیمه و بازار سرمایه (بورس) استوار است. به لطف خدمات گسترده بانکی و تبلیغات گسترده در اطراف آنها، اکنون تقریباً همه مردم کم و بیش با نحوه سرمایه گذاری در بانک‌ها آشنا هستند.

مردم برای افتتاح سپرده بانکی یا خرید بیمه سرمایه گذاری و آتی به شعب بانک‌ها یا دفاتر بیمه مراجعه کنند. به همین ترتیب ورود و معامله در بورس نیز مستلزم ثبت نام در یکی از کارگزاری‌ های مورد تایید سازمان بورس در کشور است.

به نظر شما چگونه می توان بدون آگاهی از امور مالی و بورس و در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون از دست دادن زمان زیاد، سرمایه را افزایش داد؟ راه مطمئن برای کسب سود خوب در بلندمدت با صرفه جویی در سرمایه چیست؟

برخی افراد ترجیح می دهند سرمایه و پول خود را در بانک نگه دارند.این افراد ریسک گریز هستند زیرا از ریسک کردن می ترسند. آنها از دریافت سود ماهانه راضی هستند. اما برخی افراد ریسک را می پذیرند و سرمایه گذاری می کنند. اما چگونه بدون دانش سرمایه گذاری کنیم. کارگزاران مشاور سرمایه گذاری شما محسوب می شوند. اما کدام کارگزاری بهتر عمل می کند؟

کارگزاری مفید یکی از سه کارگزاری پیشرو در کشور در بین کارگزاری‌ های متعدد، شناخته شده و شناخته شده در بین سهامداران بورسی است. کارگزاری مفید می تواند راهنمای سرمایه گذاران در تخصیص سرمایه به چند سهم و تشکیل پرتفوی مناسب باشد.

بیش از 20 سال فعالیت این کارگزاری و ارتباط با شرکت‌های بزرگ خارجی، این کارگزاری را به یکی از بزرگترین کارگزاری‌های کشور معرفی کرده است.

کارگزاری مفید

کارگزاری مفید

آشنایی با بزرگ ترین کارگزاری کشور

آشنایی با این کارگزاری به عنوان بزرگترین کارگزاری ایران و اولین هلدینگ خدمات بازار سرمایه که بیش از 6 میلیون کاربر دارد. دارایی‌های اداره شده توسط این کارگزاری حدود 270 هزار میلیارد ریال است. کارگزاری مفید بیش از 4000 نقطه در ایران را پوشش می دهد و به ارائه خدمات می پردازد.

آغاز فعالیت این کارگزاری به سال 1392 برمی گردد و در سال‌های اخیر با همکاری‌های بین المللی بیش از پیش اعتماد سهامداران را به خود جلب کرده است.

برای آشنایی با کارگزاری مفید با معرفی نرم افزار بومی سازی شده خود به نام EasyTrader توانست بازار سهام را برای سهامداران خود ملموس تر کند. با استفاده از این نرم افزار می توانید بازار را در کامل ترین شکل آن دنبال کنید.

اطلاعات شرکت و تغییرات قیمت به همراه نمودارهای حرفه ای در اختیار سهامداران و کاربران این کارگزاری می باشد. آشنایی با کارگزاری مفید همچنین دارای شرکت‌های دیگری مانند شرکت مدیریت پرتفوی انتخاب مفید، شرکت مشاور سرمایه گذاری ایده مفید و شرکت پردازش اطلاعات مالی پویا می باشد.

آشنایی با کارگزاری مفید

برای ورود به بورس باید در یک کارگزاری حساب داشته باشیم. این به معنای ثبت نام در یک کارگزاری است. برای این کار می توانید با یک کارگزاری مفید که یکی از بزرگترین و مطرح ترین کارگزاری‌های کشور است، شروع کنید.

پس از افتتاح حساب لازم است با در دست داشتن اصل مدارک شناسایی و کد 10 رقمی دریافتی از سجام به شعب پیشخوان مراجعه نمایید.پس از احراز هویت، می توانید تحت نظارت یک کارگزار مانند یک کارگزار مفید معامله کنید.

اما قبل از انجام معامله، باید سیستم‌ها و اپلیکیشن‌های معاملاتی را روی تلفن همراه خود نصب کنید. لازم به ذکر است که کارگزاری برای خرید و فروش سهام به مشتری وجه نقد می دهد که به آن اعتبار می گویند. معاملات به روش‌های مختلف انجام می شود.

آشنایی با کارگزاری مفید نردبانی

در آشنایی با کارگزاری مفید برای مشتریانی که عضو نردبان هستند اعتبار در نظر گرفته می شود، در این طرح در ازای امتیاز، بسته‌های اعتباری به مشتریان تعلق می گیرد.این کارگزاری برای مشتریانی که فعالیت مستمر دارند و دائماً با کارگزاری در ارتباط هستند، پشتیبانی‌های زیادی در نظر گرفته است. با ما همراه باشید تا در این مورد بیشتر بدانید.

کارگزاری مفید در طرحی جالب با ارائه بسته‌های اعتباری شرایط خرید و فروش سهام با وام مفید را برای سهامداران تضمین کرد. این بسته‌ها با دریافت امتیازات مختلف از ارتباط بین آژانس کارگزاری مفید و مشتریان، ایمن می شوند.

به عنوان مثال با 1150 امتیاز بسته اعتباری 30 روزه با قیمت 100 میلیون تومان به حساب آنلاین متقاضی اضافه می شود که پاداش فعالیت مستمر مشتری است که می تواند هر مبلغی را که می خواهد پرداخت کند.

این ماهیت انگیزشی باعث می شود مشتریان تمایل بیشتری به سوی کارگزاری سودمند داشته باشند. قانون بورس اوراق بهادار مقرر می دارد که تا 60 درصد ارزش پرتفوی را می توان از یک واسطه اعتباری دریافت کرد.

در نتیجه حداقل ارزش سبد مورد نیاز برای دریافت بسته وام 167.000.000 ریال است که در ازای آن می توانید بسته وام 30 روزه 100 میلیون ریالی دریافت کنید. این مبلغ اعتبار و امانت دو طرفه می باشد. البته لازم به ذکر است که بر اساس قانون بورس برخی از سهام این اعتبار را ندارند و نمی توانند از این مزیت استفاده کنند. برای اطلاعات بیشتر با یک کارگزاری مفید تماس بگیرید.

کارگزاری مفید

کارگزاری مفید

نرم افزار مفید تریدر کارگزاری مفید

کارگزاری مفید به عنوان رابط بین سازمان بورس و سهامداران با استفاده از نرم افزار بومی سازی شده آن پاسخگوی نیاز سهامداران است. سامانه معاملاتی کارگزاری مفید، مفید تریدر است.

این نسخه بومی سازی شده نرم افزار متاتریدر است. متاتریدر یک نرم افزار قدیمی است که توسط بسیاری از کاربران بورس در سراسر جهان استفاده می شود. در این نرم افزار با استفاده از امکانات موجود می توانید نمادهای سهام را پیگیری کرده و تغییرات قیمت را به همراه نمودارهای مربوطه مشاهده کنید.این نرم افزار به سهامداران امکان معامله آنلاین در بورس را می دهد.

این نرم افزار که به صورت رایگان از طریق یک سایت کارگزاری مفید در دسترس عموم قرار گرفته است، به عنوان راهنمای کاربران خواهد بود. حتی می توانید جدول عرضه و تقاضا را در نرم افزار مفید معامله گر مشاهده کنید. این یک راهنمای مناسب برای معاملات است.

در کارگزاری مفید می توانید نمادهای سهام و فرابورس را معامله کنید و این امر دامنه گسترده بازار سهام را به چشم کاربران می آورد. کارگزاری مفید مزایای گسترده دیگری را در اختیار کاربران قرار می دهد، لطفا برای اطلاعات بیشتر به وب سایت این کارگزاری مراجعه کنید.

اخرین کلام

کارگزاری مفید شرایط مساعدی را برای همه کسانی که می خواهند در بورس سرمایه گذاری کنند فراهم کرد. حمایت مستمر و مداوم بسیاری از سهامداران را برای پیوستن به این کارگزاری مفید در مسیر بازار سهام علاقمند خواهد کرد.

با توجه به اینکه بورس از بخش‌های مختلفی تشکیل شده و از جمله بخش‌های تشکیل‌دهنده آن بورس، بورس، بورس کالا و بورس انرژی است، نیاز به واسطه‌ای وجود دارد که در این زمینه از سهامداران پیروی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *