وام بانکی, وام بانکی صاحبین شرکت, وام بانکی مشاغل

مشاوره دریافت وام میلیاردی برای صاحبان شرکت

در تعریف وام می توان گفت قرض دادن نوعی از پول است که سود به آن تعلق می گیرد و در بازه زمانی مشخص بین فردی که آن را طلب می کند یا دریافت می کند و کسی که آن را می دهد رد و بدل می شود. این نوع از قرض دادن پول در انواع جوامع امروزی به شکل متفاوت است و میزان بازپرداخت آن تحت تاثیر شرایط مختلفی است.در این مقاله انواع وام های شرکت ها را بررسی میکنیم.

میزان بازپرداخت وام در کشور ایران بر اساس سیستم مالی اسلامی صورت می پذیرد . در کشور ایران تسهیلات بدون ربا اعطا می گرد . امروز اکثر واحد های تولیدی برای پیشگیری و جلوگیری از ورشکستگی نیازمند وام های میلیاردی هستند.

دادن وام به همچین شرکت هایی برای زنده کردن فعالیت های این شرکت ها و نجات دادن اقتصاد کشور امری مهم و واجب است . سقف وام های عادی که مردم عادی آن را طلب می کنند تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان است و بیشترین مبلغ وام تعلق به وا م مسکن دارد . اشخاص حقوقی و شرکت ها راحت تر می توانند وام های میلیاردی را دریافت کنند . هر چه میزان سرمایه اولیه شرکت بالاتر باشد در نتیجه مبلغ وامی که به آن ها تعلق می گیرد بیشتر خواهد بود.

به طور کلی می توان بیان کرد که به شرکت های سهامی خاص که تمام سرمایه آن شرکت توسط موسسین آن شرکت تامین می شود راحت تر به این شرکت ها وام تعلق می گیرد .

شرایط تحویل وام میلیاردی

شرایط اخذ وام برای شرکت هایی که به تازگی تاسیس شده اند با مسئولیت محدود

در تعریف شرکت با مسئولیت محدود می توان گفت که بین دو یا چند نفر برای انجام دادن کار های تجارتی شکل گرفته است و بدو آنکه سرمایه هر یک از این شرکا به سهام و یا قطعات سهام تقسیم شده باشد فقط تا مقداری که سرمایه ای برای شرکت آورده اند در برابر قروض و دیون شرکت خودشان مسئولیت دارند  .

انواع وام تاسیس شرکت

وام گرفتن با همراه داشتن مجوز شرکت امکان پذیر می باشد . انواع وام تاسیس شرکت به این شکل تقسیم بندی می شود : ۱ – وام ایجادی با همراه داشتن سرمایه اولیه ، این نوع از وام برای خرید  تجهیزات برای ساخت و ساز و راه اندازی تاسیسات مورد استفاده قرار می گیرد

۲ – وام سرمایه در گردش ، این نوع از وام برای پرداخت هزینه مواد اولیه ، پرسنل و غیره مورد اسفاده قرار می گیرد .

أنواع وام میلیاردی

گرفتن وام میلیاردی برای کارخانه

امروزه به خاطر بالا بودن هزینه های تولید محصول ، وام تضمینی و وام میلیونی برای کارخانه ها کافی نیست به همین خاطر صاحبان کارگاه ها و مشاغل تولیدی برای برآورده کردن نیاز های تولید ، بازاریابی ، پرداخت کردن حقوق کارکنان و موارد دیگر ناچار به این هستند که وام گرفتن با مبلغ کلان را انجام دهند و آن را دریافت کنند .

صاحبان کارگاه ها و مشاغل تولیدی برای گرفتن وام های میلیاردی و وام برتر برای کارخانه خودشان نیازمند طرح توجیهی مناسبی هستند که ثابت کند که کارخانه ای که می خواهند تاسیس کنند یا آن را گسترش دهند در اولویت برنامه های استانی یا ملی قرار دارد یا خیر .

دریافت وام کلان

اخذ وام های میلیاردی و کلان برای شرکت های سهامی خاص بسیار بالا است در صورتی که برای شرکت های مسئولیت محدود و تضامنی که سپرده ای در بانک قرار نمی دهند وام گرفتن برای آن ها بسیار مشکل خواهد بود و با آن مشکل مواجه هستند . اگر به شکل کلی بخواهیم بگوییم پروسه دریافت وام کلان بسیار سخت و مشکل بوده و نیازمند مدارک و نیازمند آن است که شما ثابت کنید که طرح یا تولید کارخانه شما سود آور است .

البته این مسئله را باید در نظر داشته باشید که گاهی ممکن وام و سود بازپرداخت آن در حدی زیاد باشد که شرکت شما یا واحد های تولیدی شما توان پرداخت آن را نداشته باشید و نیازمند گرفتن مجدد وام باشید.

بنابرین دریافت کنندگان این وام ها زیر بار تعهدات سنگین می روند پس لازم است که قبل از دریافت وام های کلان تمامی جوانب این امر را سنجیده باشید تا به مشکلی بر نخورید.

سعی کنید از افرادی که در حوزه امور مالی تخصص کافی و لازم را دارند کمک بگیرید زیرا این افراد در حوزه دریافت کردن وام های کلان به شما کمک می کنند تا سود و زیان دریافت وام را با همدیگر مقایسه کنید و آن را بسنجید .

بازپرداخت وام میلیاردی

انواع وام کلان در نظام بانکی کشور

وام مضاربه ای: این وام در صنعت و بازرگانی مورد استفاده قرار می گیرد . وام مضاربه ای  نوعی از قرارداد بانک ها است که بانک با شخص حقیقی یا حقوقی که برای انجام دادن فعالیت تجاری یا بازرگانی آن را انجام می دهد . وام مضاربه ای باعث آن می شود تا به صنعت تجارت رونق خوبی بخشیده شود و باعث پیشرفت صنعت تجارت می شود.

دریافت کردن وام های مضاربه ای از بانک ها با توجه به سود وام که از هر بانک به بانک دیگر متفاوت می باشد . در بانک های خصوصی وام مضاربه به متقاضی داده می شود .

وام مشارکت در ساخت 

وام مشارکت در ساخت از بهترین گزینه ها برای ساخت ساز است . در این نوع از مشارکت بانک با سازنده شریک می شود تا کار ساخت انجام شود . این شراکت به شکلی انجام می شود که بعد از تمام شدن ساخت و ساز سود خودش را از سازنده می خواهد نه ملک ساخته شده را . مالک می تواند به وسیله قسطی کردن وام برای پرداخت آن اقدام کند و آن را انجام دهد .

مشارکت مدنی

بانک ها برای گسترش دادن فعالیت اقتصادی خودشان در بخش هایی از جمله خدماتی و پیمان کاری در واحد های ذکر شده در قالب قرارداد مشارکت مدنی صورت می گیرد . مشارکت مدنی در موارد ای از جمله فروش محصول ، واردات ماشین آلات ، واردات کالا به قصد فروش ، صادرات کالا ، واردات مواد اولیه و ابزار کار و دیگر موارد مورد استفاده قرار می گیرد.

وام خرید محل کار : امروزه به خاطر تورم به وجود آمده خریدن ملک علی الخصوص تجاری در هر شهری بسیار مشکل است .

وام خرید محل کار یک وام برتر است که افراد تلاش می کنند برای کسب و کار خود یک ملک را خریداری کنند ولی برای خریداری املاک تجاری فقط نمی توان بر روی منابع مالی شخصی تکیه کرد در حال حاضر برخی از بانک ها در قالب های گوناگون تسهیلاتی را برای خرید املاک به افراد ارائه می دهند و متقاضیان از این تسهیلات می توانند استفاده کنند .

وام تعمیرات ( جعاله ) 

وام تعمیرات یک وام برتر است که برای تعمیر مسکن و ساختمان مورد استفاده قرار  می گیرد . وام تعمیرات یا جعاله برای تعمیر کردن مسکن یا کامل کردن مسکن به افراد پرداخت می شود . بانک های مختلف وام های تعمیر مسکن را در دو نوع سپرده و بدون سپرده به افراد پرداخت می کنند .

 

وام جهاد کشاورزی 

 

وام جهاد کشاورزی برای مشاغلی از جمله کشاورزی و دامپروری استفاده می شود  و صاحبان ایم مشاغل می توانند از این تسهیلات و وام استفاده کنند .

 

وام خرد 

بعضی وقت ها افراد برای برآورده کردن نیاز های روزمره زندگی خودشان نیازمند دریافت کردن وام هستند به این دسته از وام ها که افراد آن را دریافت می کنند وام خرد گفته می شود و مبلغ وام های خرد نسبت به وام های کلان کمتر است و نمی توان آن را با وام کلان مقایسه کرد . مهم ترین وام های خرد شامل این موارد می شود : وام ازدواج ، وام مسکن ، وام خرید وسایل منزل ، وام خرید خودرو ، وام کمک برای هزینه درمان .

همچنین مردم می توانند برای گرفتن وام از مشاوره چه به صورت حضوری و چه به صورت آنلاین استفاده کنند . مهم ترین مزایای مشاوره برای دریافت وام به چهار دسته تقسیم می شود : ۱

– برای شما روشن می شود و متوجه خواهید شد که دریافت وام برای هدف مورد نظر خودتان گزینه مناسبی است یا نه

۲- میزان نقدینگی مورد نیاز به ویژه درباره وام های کلان تعیین می شود

۳ – این مشاور ها از شرایط دریافت وام به شما اطلاعات مورد نیاز را می دهند و در دسترس شما قرار می  گیرد

۴ – این مشاور ها شما را با دریافت گرفتن وام به شکل قانونی و اداری آشنا می کنند و شما می توانید این وام برتر را دریافت نمایید .

مزایای وام میلیاردی

شرایط عمومی دریافت وام :

برای هر نوع وام بانکی شرایط خاصی برایش تعیین شده است و همچنین دارای ضوابطی می باشد و شما باید بررسی های لازم در جهت دریافت وام را انجام دهید . برخی از شرایط وام عمومی که وام برتری است به چهار دسته تقسیم می شود :

۱ – مدارک هویتی را به شکل کامل به بانک ارائه دهید

۲ – داشتن ضامن برای دریافت وام

۳ – در بانک مورد نظر حساب بانکی داشته باشد

۴ – نباید به شبکه بانکی بدهکار باشید .

نوشته های مشابه

3 دیدگاه در “مشاوره دریافت وام میلیاردی برای صاحبان شرکت

  1. کمال شیرکش گفت:

    وام برای تولید شوینده مایع ظرفشویی و دستشویی ۸میلیاردی

  2. کمال شیرکش گفت:

    وام برای تولید شوینده مایع ظرفشویی و دستشویی ۸میلیاردی هیچ کس جواب نداد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *