وام بانک آینده, وام بانکی

معرفی انواع وام بانک آینده + دریافت تضمینی تسهیلات

 • در این مقاله سعی می شود در مورد وام بانک آینده و تمام شرایط و ضوابط آن توضیحاتی داده شود. همانطور که میدانیم وام ها می توانند کمک های بزرگی در زندگی انسان باشند و مشکلات اقتصادی را به حداقل برسانند. امروزه برای گرفتن وام ها شروط سخت و طاقت فرسایی وضع شده است که هر انسانی که نیاز اقتصادی دارد را از گرفتن این وام ها منصرف می کند.

  تسهیلات بانک آینده ویژگی ها و خصوصیات خاص خود خود را دارد و اعطای انواع  وام ها و تسهیلات در اعطای وام موجب جلب توجه بسیاری شده است. بانک آینده یکی معتبرترین بانک های ایرانی برای گرفتن وام است و به خاطر اینکه این وامها سودهای کمی نسبت به بانک های دیگر دارند تقاضا برای آنها زیاد است.

  دریافت وام میلیاردی از بانک آینده

  دریافت وام میلیاردی از بانک آینده

   

  چگونگی اخذ وام بدون سپرده بانک آینده

  اول از هر چیزی باید بدانیم که وام بدون سپرده چیست؟ تسهیلات بانک آینده بدون سپرده یعنی در آن بانکی که ما قصد اخذ وام داریم نیاز به سپرده گذاری از قبل ندارد و اصطلاحاً به آن وام فوری نیز گفته می شود زیرا کسانی که قصد گرفتن وام بدون سپرده را دارند نیاز ضروری به آن داشته و نمی توانند مراحل بلندمدت را طی کنند به همین خاطر بانک آینده شرایطی را فراهم آورده است که مشتریان بتوانند بدون سپرده وام ها را در سریعترین مدت دریافت کنند.

  در این مورد مشتری می تواند بدون داشتن سپرده و تنها با یک حساب ساده و در صورت داشتن شرایط و مدارک وام خود را گرفته و قسمتی از این وام به صورت بلا استفاده در حساب آن شخص برای اطمینان بلوکه می شود. شرایط گرفتن وام بدون سپرده در بانک های مختلف متفاوت است که در ادامه در مورد آن توضیحاتی داده می شود. البته شما میتوانید با تماس از طریق شماره های موجود در سایت با مشاورین وام برتر از کلیه امور دریافت وام های رقم بالا بانکی مطلع شوید و از طریق همین مجموعه اقدام به پیگیری دریافت وام خود کنید تا بدون دردسر در کمترین تایم تسهیلات خود را دریافت نمایید.

  مشاهده بیشتر . . .
  فروش وام میلیاردی با تنفس

   

  شرایط اخذ وام بدون سپرده بانک آینده

  بانک آینده به منظور کارگشایی برای مشتریان وام بدون سپرده را در خدمات قابل ارائه خود قرار داده است که این وام برای خدمات ضروری و خرید لوازم خانگی و کالاهای مورد نیاز قابل اخذ است. در این طرح به مشتریانی که دارای شرایط باشند و مدارک آنها تکمیل باشد از 50 تا 70 میلیون تومان وام برای خرید داده می شود. گیرنده وام باید پیش فاکتور کالاهای مورد نظر خود را به بانک ارائه داده و بانک بعد از بررسی های پیش فاکتور و بعد از تامین مدارک و بررسی های ضامن به اندازه مبلغی که در پیش فاکتور ذکر شده است، در وجه فروشگاه مورد نظر، چک بانکی صادر می کند.

  قابل ذکر است که وام مشتری به صورت وجه نقد در اختیار او قرار نمی گیرد و همچنین  10درصد از مبلغ وام به صورت بلا استفاده در حساب مشتری نگه داشته میشود و این مبلغ تا زمان تسویه کامل قابل برداشت نخواهد بود. برای اخذ این وام نیاز به سپرده گذاری بلند مدت یا کوتاه مدت نیست و بازپرداخت این وام با سود 18 درصد و اقساط 36 ماهه است.از دیگر شرایط اخذ تسهیلات بانک آینده جواز کسب، سفته، ضامن به همراه نامه کسر از حقوق و… است که برای دریافت وام بدون سپرده ضروری هستند.

  تسهیلات کارگشا از بانک آینده

  تسهیلات کارگشا از بانک آینده

  طرح طراوت بانک آینده

  بانک آینده طرح دیگری برای دریافت وام ارائه می کند که این طرح یک وام 20 تا 50 میلیونی است که به صورت اعتبار در اختیار گیرنده قرار میگیرد و در واقع این وام بانکی به صورت وجه نقد به مشتری داده نمی شود و تنها بر اساس وثیقه، رتبه و امتیاز هایی که مشتری دارد به صورت وجه اعتباری در اختیار او قرار می گیرد تا بتواند با آن کالاهای مورد نیاز را خریداری کند.

  مشاهده بیشتر . . .
  دریافت وام از بانک پارسیان

  متقاضیان وام می توانند با مراجعه به بانک و یا ثبت نام در سامانه مجازی که مخصوص مشتریان را اندازی شده است می توانند برای دریافت وام اقدام کنند. معرفی ضامن معتبر، سفته و… از مدارک مورد نیاز برای دریافت این وام است.در طرح طراوت پس تایید اعتبار متقاضی و ضامن، مبلغ وام به صورت کارت اعتباری در اختیار مشتری قرار گرفته و مشتری می تواند با آن کارت خرید حضوری داشته باشد و ضمن اینکه وام گیرنده فقط باید از فروشگاه هایی که بانک آنها را معرفی می کند خرید داشته باشد.

  نحوه باز پرداخت این نوع تسهیلات بانک فوق می تواند به صورت یک جا باشد که در این صورت سودی از مشتری گرفته نمی شود و مشتری باید یک ماه پس از دریافت وام،  حساب خود را تسویه کند اما اگر مشتری قصد بازپرداخت اقساطی را داشته باشد، می تواند از یکی از روش های بازپرداخت اقساط یک ساله با سود 12 درصد، دو ساله با سود 15 درصد و سه ساله با سود 18 درصد استفاده کند.

  نکته قابل ذکری که وجود دارد این است که مشتری پس از دریافت وام فقط یک ماه برای استفاده از آن وقت دارد و مشتری در این یک ماه باید از فروشگاه های طرف قرارداد بانک آینده، کالا یا خدمات خود را دریافت کند زیرا پس از گذشت یک ماه اعتبار متقاضی منقصی می شود.

  خدمات الکترونیکی بانک آینده

  خدمات الکترونیکی بانک آینده

   

  طرح کارا بانک آینده

  برای مشتریان حقیقی می توان تا سقف 5 میلیارد ریال و برای مشتریان حقوقی تا سقف 20 میلیارد ریال وام دریافت کرد.حداقل مدت بازپرداخت این وام ها ۱۲ ماه و و حداکثر مدت بازپرداخت آن 60 ماه است. نرخ سود این وام ها سالیانه 6 درصد محاسبه می شود.

  مشاهده بیشتر . . .
  وام 4 میلیاردی بهزیستی

   

  طرح های وام برای حساب قرض الحسنه

  این طرح وام های بانک آینده برای حسابهای قرض الحسنه جاری ارائه شده است البته فرد برای گرفتن این نوع وام باید دارای معادل مبلغ تسهیلات دارای میانگین حساب چهار ماهه باشد. این طرح دارای اقساط بازپرداخت وام 36 ماهه است. متقاضی می تواند تا سقف 80 میلیون ریال برای خرید کالای ایرانی با دوام وام دریافت کند.و همچنین افراد می توانند تا سقف 150 میلیون ریال برای خرید خودرو این وام را دریافت کنند. گزینه دیگری که می توان از آن استفاده کرد وام 100 میلیون ریالی این طرح برای تعمیر مسکن است.

  اخذ وام خرید کالا بانک آینده

  اخذ وام خرید کالا بانک آینده

  ضمانت نامه بانکی برای دریافت وام

  ضمانت نامه بانکی سندی است که با صادر شدن آن برای افراد حقوقی و حقیقی تضمینی برای انعقاد قراردادها و پشتوانه ای برای دریافت خدمات بانکی و همچنین وام بانک آینده است. از مهمترین شرط های بانک ها برای دادن وام داشتن ضمانت نامه است زیرا با داشتن ضمانت نامه می توان درخواست های ضمانت خواه و مدارک و سند های مورد نیاز را بررسی کرد.

   

  شرایط دریافت ضمانت نامه وام بانکی

  • دارا بودن حساب یا افتتاح حساب جدید برای وام بانکی به نام ضمانت خواه
  • دارا بودن شرایط اعتبار سنجی و تمکن کافی ضمانتخواه برای پوشش تعهدات
  • بانک باید از رعایت مقررات مرتبط با مبارزه با پولشویی اطمینان حاصل کند
  • بانک باید از واقعی بودن قرارداد بین ضمانتخواه و ذینفع اطمینان حاصل کند

   

  مدارک مورد نیاز صدور ضمانت نامه

  • درخواست ضمانتخواه با درج تمامی شرایط و اطلاعات
  • ارائه تمامی مدارک مالی و وثیقه ها
  • مدارک مربوط به هویت ضمانتخواه
  • مدارک مربوط به شغل متقاضی
  درخواست وام بانکی

  درخواست وام بانکی

  اخذ تسهیلات فوری در بانک آینده

  سپرده گذار می تواند از امتیاز اخذ تسهیلات فوری برای تسهیلات بانک آینده بر روی مبلغ سپرده بلند مدت خود استفاده کند و تا سقف 70 درصد از مبلغ سپرده خود در کوتاه مدت با شرایط آسان وام دریافت کند درحالی که سود سپرده مدت دار به حساب متقاضی واریز می شود. این وام 70 درصد از مقدار سپرده بلند مدت است و زمان بازگرداندن آن 36 ماه اقساط و یا 6 ما در سررسید یکجا می باشد.

  مشاهده بیشتر . . .
  وام بانک توسعه تعاون

   

  طرح توانا بانک آینده

  در طرح توانا متقاضیانی که کارکنان و نیروی انسانی شرکت ها، سازمان ها و اداراتی که نزد بانک آینده دارای حساب قرض الحسنه جاری میباشند می توانند در صورت داشتن شرایط اختصاصی این وام را دریافت کنند. تسهیلات ارزان قیمت تا سقف 500 میلیون ریال برای هر نفر و با نرخ7  الی 10 درصد با اقساط 36   الی  60 ماهه ارائه می شود. برای دریافت این وام متقاضی می تواند به نزدیک ترین شعبه بانک مراجعه کند.

  اطلاعات تکمیلی ضمانت نامه های بانکی

  ضمانت نامه های وام بانک آینده غیر قابل انتقال هستند و فقط توسط شخص مندرج شده در متن ضمانت نامه که شخص ذینفع است قابل استفاده می باشد. برای صدور ضمانت نامه پرداخت حداقل 10 درصد از مبلغ ضمانت نامه به عنوان سپرده نقدی لازم است. هزینه ها و کارمزد های صدور و تمدید ضمانت نامه، با توجه به نوع ضمانت نامه و تعهدات گرفته شده، از مشتری طبق ضوابط و دستورالعمل های اجرایی بانک مرکزی می باشد.

  لوگو بانک آینده

  لوگو بانک آینده

   

  سخن پایانی

  در این مقاله سعی کردیم چندی از وجه های دریافت وام بانک آینده را به شما معرفی کرده تا بتوانید از فواید و خصوصیات آن ها بهره مند شوید .اگر شما قصد اخذ وام بانکی را دارید پیشنهاد ما به شما وام بانک آینده است که از هر نظر می تواند برای شما سودمند باشد .لازم به ذکر است که بانک آینده در سال های اخیر از بهترین بانک ها در ارائه تسهیلات معرفی شده است.

  برای درخواست انواع وام های بانکی میلیاردی می توانید این مقاله را مطالعه کرده و اطلاعات بیشتری کسب کنید و نیازمندی های خود را از بین انواع وام ها و شرایط ذکر شده پیدا کرده و آنها را رفع کنید. پیشنهاد ما به شما این است که اگر میخواهید برای اخذ وام اقدام کنید در گام نخست باید تحقیقاتی را انجام دهید و بهترین راه را انتخاب کنید تا بتوانید در آن موفق و سودمند باشید. اگر در این زمینه اطلاعات کافی ندارید می توانید از مشاورین ما برای کسب اطلاعات بیشتر کمک بگیرید. دریافت تضمینی انواع وام فوری از 1 میلیارد به بالا.

  مشاهده بیشتر . . .
  وام بانکی بابت تعمیرات مسکن

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *