وام بانک رسالت, وام بانکی

وام پنجاه میلیونی بانک رسالت

وام پنجاه میلیونی بانک رسالت

بانک رسالت یک بانک قرض الحسنه دولتی می‌باشد که طی چند سال گذشته اقدام به پرداخت وام‌های متعددی مناسب با شرایط مشتریان خود کرده است. این بانک که به پرداخت وام‌های بدون دردسر مشهور است، یکی از تسهیلاتی که ارائه می‌دهد وام پنجاه میلیونی بانک رسالت می‌باشد. تمام وام‌ های بانک رسالت با کارمزد دو درصدی ارائه می‌شود. از طرفی تعداد و مبلغ اقساط بر اساس مدت سپرده گذاری مشتریان در نظر گرفته می‌شود. در این مطلب توضیحاتی را درباره‌ تسهیلات 50 میلیونی بانک رسالت ارائه خواهیم کرد.

وام پنجاه میلیونی بانک رسالت

وام پنجاه میلیونی بانک رسالت

بانک قرض‌الحسنه رسالت

بانک رسالت به عنوان صندوق قرض‌الحسنه شناخته می‌شود. این بانک که جز شرکت‌های سهامی عام می‌باشد، فعالیت خود را با مالکیت غیر دولتی آغاز کرده است. بانک رسالت با فراخوان بانک مرکزی در سال 1389 به عنوان اولین بانک قرض‌الحسنه خصوصی ایران ماهیت خود را تثبیت کرده است.

بانک رسالت در جهت رفع احتیاج‎های ضروری مشتریان و همچنین ترویج فرهنگ قرض‌الحسنه دایر شده است. این بانک با رعایت مقررات و قوانین تصویب شده برای تمام بانک‌های عضو شبکه به انجام فعالیت‌های بانکی و پرداختن وام‌های چون وام ازدواج، اشتغال، درمان، تولید و غیره اقدام نموده است.

اهداف بانک رسالت

بانک رسالت اهداف گوناگونی را حول ارائه خدمات نوین بانکی دنیال می‌کند. این بانک در صدد افزایش تعداد تسهیلات قابل پرداخت به مشتریان و سپرده‌گذاران می‌باشد. طبق آنچه که در اساسنامه و ضوابط بانک قرض‌ الحسنه رسالت قید شده است، این بانک برای پرداخت وام هیچ شرط و تعهدی را در نظر نگرفته است و در مقابل نیز هیچ شرط و تعهدی را از سوی مشتریان بر عهده نمی‌گیرد. در نتیجه پرداخت وام از سوی بانک رسالت صرفا وابسته به آیین نامه‌ها و قوانین داخلی بانک قرض‌الحسنه رسالت می‌باشد.

از سوی دیگر بانک رسالت بانکی با تمایلات اجتماعی و خدماتی است. این بانک بابت تسهیلات پرداخت شده به متقاضیان خود سودی دریافت نمی‌کند و از سوی دیگر برای سپرده‌های مشتریان خود نیز سپرده‌ای در نظر نمی‌گیرد.

تسهیلات قرض‌ الحسنه بانک رسالت به صورت‌های مختلفی ارائه می‌شود. تسهیلات بانک رسالت به صورت سکه و طلا، ارزی و ریالی ارائه می‌شود که هنگام بازپرداخت باید به هر صورتی که تسهیلات دریافت شده است به همان صورت توسط متقاضی برگردانده شود. به عنوان مثال اگر متقاضی تسهیلات خود را به صورت ارز یا سکه دریافت کند باید به صورت ارز یا سکه بازپس دهد.

وام پنجاه میلیونی بانک رسالت

تسهیلات پنجاه میلیونی بانک رسالت

ثبت‌نام وام پنجاه میلیونی بانک قرض الحسنه رسالت

جهت ثبت نام تسهیلات پنجاه میلیونی بانک قرض‌ الحسنه رسالت می‌توان هم به صورت مراجعه حضوری به بانک و هم به صورت غیر حضوری و مراجعه به سایت بانک رسالت اقدام نمود. سایت بانک رسالت امکان افتتاح حساب به صورت غیر حضوری را برای مشتریان خود فراهم کرده است. در این صورت پس از ثبت نام غیر حضوری از سوی بانک با متقاضی تماس گرفته خواهد شد و جهت احراز هویت حضوری توسط مامور بانک با متقاضی هماهنگی های لازم صورت خواهد گرفت.‌

پس از تکمیل ثبت نام تسهیلات پنجاه میلیونی بانک رسالت لازم است متقاضیان دریافت وام جهت اعتبار سنجی به سامانه مرآت مراجعه کرده و میزان اعتبار خود را بسنجند. بر اساس نتیجه اعتبار سنجی مراحل دریافت وام 50 میلیونی بانک رسالت آغاز خواهد شد.

شرایط پرداخت تسهیلات و وام بانک رسالت

یکی از شرایط پرداخت تسهیلات از سوی بانک رسالت این است که متقاضی نباید به بانک بدهکار باشد یا هنوز وامی به نام متقاضی باشد که هنوز تسویه نشده است. همچنین متقاضی نباید سوابق بدحسابی و چک برگستی داشته باشد. یکی دیگر از شرایطی بانک رسالت برای وام دهی در احتیار متقاضیان قرار داده این است که اگر کسی که مدتی از سپرده گذاری‌اش در بانک می‌گذرد اما امکان دریافت وام را ندارد می‌تواند امتیاز وامش را به شخص دیگری وام کند.

مدارک مورد نیاز برای ثبت‌ نام وام پنجاه میلیونی بانک رسالت

بانک رسالت هم مانند الباقی بانک‌های عضو شبکه بانکداری کشور مدارک مشخصی را برای پرداخت تسهیلات پنجاه میلیونی از متقاضی درخواست می‌کند. این مدارک اعم از مدارک هویتی، شغلی، میزان درآمد، دارایی و گردش حساب متقاضی می‌باشد. جهت دریافت اطلاعات دقیق‌تر درباره مدارک مورد نیاز برای دریافت وام پنجاه میلیونی بانک رسالت بهتر است به یکی از شعب بانک رسالت مراجعه شود.

وام پنجاه میلیونی بانک رسالت

وام پنجاه میلیونی بانک رسالت

اعتبار سنجی دریافت وام پنجاه میلیونی بانک رسالت

یکی از مهم‌ترین مراحل برای افتتاح حساب و ثبت نام تسهیلات پنجاه میلیونی بانک رسالت انجام اعتبار سنجی در سامانه مرآت می‌باشد. همواره مراحلی چون احراز هویت در ثبت نام تمام امور اداری و بانکی از اهمیت بالایی برخوردار هستند، اما اعتبار سنجی متقاضی و محاسبه این مسئله که آیا وام گیرنده توانایی بازپرداخت وام دریافت شده را دارد یا خیر از مهم‌ترین مراحل ثبت نام در بانک رسالت می‌باشد. برای انجام اعتبار سنجی مدارکی چون دریافت معدل حساب در بانک رسالت و یا سایر بانک‌ها، ارائه فیش حقوقی و مدارک شغلی توسط وام گیرنده الزامی است. به طور کلی هرگونه مدرکی که ثابت کند متقاضی تمکن مالی بازپس‌دهی وام دریافت شده را دارد، می‌تواند در امر اعتبار سنجی تاثیر مثبتی برجای بگذارد. علاوه به مدارک ذکر شده، ارائه مدارکی چون سند مالکیت اموال و یا سهام، سود سهام و بهره کم بانکی می‌تواند اثری مثبتی برجای بگذارد.

شرایط دریافت وام پنجاه میلیونی بانک رسالت

باتوجه به نظرت مشتریان بانک رسالت، جهت دریافت وام 50 میلیونی بانک رسالت شرایط نسبتا سداه‌ای در نظر گرفته شده است. از اولین شروط دریافت وام از بانک رسالت آن است متقاضی نباید چک برگشتی داشته باشد. با این حال در صورت داشتن چک برگشتی لازم است از آن رفع سوء اثر شود. در قدم بعدی درصورتیکه متقاضی در گذشته از بانک رسالت وام گرفته باشد و هنوز موفق به تسویه‌ی وام شده باشد، مجاز به دریافت وام مجدد نخواهد بود. یکی از ویژگی‌های فوق‌العاده بانک رسالت اعطای وام به مشتریان خود تا سقف صدمیلیون تومان در هر دوره می‌باشد. در این راستا متقاضی قادر است یا صد میلیون تومان را در یک وام دریافت کند یا به عنوان مثال دو وام 50 میلیونی دریافت کند. در این مورد دیگر بدهکار بودن متقاضی جهت دریافت وام 50 میلیونی دوم دردسر ساز نخواهد شد.

ضامن دریافت تسهیلات پنجاه میلیونی بانک رسالت

بانک رسالت یکی از معدود بانک‌هایی است که برای پرداخت وام به متقاضیان خود سخت‌گیری‌ نمی‌کند. این بانک برای پرداخت وام‌های صد و پنجاه میلیونی به بالا از متقاضیان وام‌های درخواست معرفی یک ضامن را خواهد کرد. در صورتیکه آن یک ضامن از اعتبار لازم برخوردار نباشد، ممکن است ضامن‌های بیشتری از سوی بانک درخواست شود.

شرایط ضامن وام پنجاه میلیونی بانک رسالت

شرایط مورد نیاز برای ضمانت تسهیلات 50 میلیونی بانک رسالت را در ادامه ارائه کرده‌ایم:

فردی که متقاضی به عنوان ضامن معرفی می‌کند باید در بانک رسالت حساب بانکی قرض‌الحسنه داشته باشد.

لازم است ضامن در سامانه مرآت به انجام اعتبارسنجی بپردازد.

ضامن معرفی شده لازم است برای ضمانت، سفته الکترونیکی دریافت نماید.

در هنگام ارائه ضمانت، ضامن معرفی شده نباید چک برگشتی داشته باشد.

نکته مهم شرایط دریافت وام پنجاه میلیونی بانک رسالت

فراهم آمدن امکان دریافت وام بدون ضامن بانک رسالت:

یکی از مهم ترین شرایطی که بانک رسالت بدون نیاز به معرفی ضامن وام 50 میلیونی را به متقاضیان خود پرداخت می‌کند، دریافت نتیجه اعتباری ممتاز در اعتبار سنجی سامانه مرآت می‌باشد.

نکات دریافت وام 50 میلیونی بانک رسالت

یکی از مهم‌ترین نکاتی که در رابطه با ویژگی‌های بانکداری و پرداخت وام پنجاه میلیونی بانک رسالت وجود دارد این است که سپرده متقاضیان پس از دریافت وام پنجاه میلیونی بانک رسالت مسدود نمی‌شود.

از نکات دیگر جهت دریافت وام از بانک رسالت این است که فرد وام گیرنده باید از مدتی قبل در بانک رسالت حساب قر‌ض‌الحسنه داشته باشد.

 • انجام اعتبار سنجی در سامانه مرآت توسط متقاضی و وام گیرنده باید در اسرع وقت و به صورت فوری انجام شود.
 • بانک رسالت برای تمامی وام‌های خود از جمله تسهیلات 50 میلیونی کارمزد 2 درصدی را در نظر گرفته است. کارمزد وام‌هایی که از بانک رسالت دریافت می‌شوند پس از یک از تاریخ دریافت وام از حساب وام گیرنده به طور خودکار برداشت می‌شود. سایر اقساط نیز به همراه کارمزدهایشان از حساب وام گیرنده برداشت خواهد شد.
 • در صورتیکه وام گیرنده سابقه چک برگشتی داشته باشد نمی‌تواند وام 50 میلیونی بانک رسالت را دریافت کند.
 • درصورتیکه وام گیرنده در بازپرداخت اقساط دچار دیرکرد شود از سوی بانک رسالت شامل جریمه خواهد شد.

7 دیدگاه در “وام پنجاه میلیونی بانک رسالت

 1. سلام وخسته نباشید من فرزند ه جانباز هستم صاحب چهار فرزند ونیاز به وام اشتغال زایی دارم

 2. سلام وخسته نباشید من فرزند ه جانباز هستم صاحب چهار فرزند ونیاز به وام اشتغال زایی دارم ومستعجرحم هستم

  1. fermo گفت:

   سلام و احترام، سایت ما در این محتوا صرفا برای اطلاع رسانی به شما عزیزان این محتوا را درج کرده، برای دریافت این تسهیلات باید به شعب بانک رسالت مراجعه نمایید.

 3. ممنون از مقاله خوبتون

  1. fermo گفت:

   خواهش میکنم

 4. حسین گفت:

  سلام و خسته نباشین. من یه وام 50 میلیونی گرفتم از رسالت گفتن ک میندازنش رو فروشگاه فقط میتونین کالاش بردارین یعنی ۵۳ میلیون باید قسط بدم . گفتن فقط ۴۷ ملیونه ک میره رو فروشگاه و فروشگاه هم هیچ نوع وسایل ک من لازم دارمو نداره میگن بخوای پولشو بدیم باید ۳ ملیون دیگش برداریم یعنی من باید از پنجاه سه میلیون ک قسط باید بدمو فقط ۴۴ ملیون گیرم میاد .این یعنی چی کسی نیس راهنمایی کنه باید چکار کنم این همه کلاهبرداری یه جا به سرم نیاد

 5. ثبت نام وام یارانه بگیران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *