تسهیلات بانکی فوری

انواع وام فوری بانکی

انواع وام بانکی

همه ما گاها پیش آمده که در شرایطی برای خرید خانه و موارد دیگر به پول فوری و کمکی نیاز داشته باشیم. درواقع همان وام های فوری است که در این شرایط می‌توانید اقدام به گرفتن آن کنید. انواع وام فوری بانکی در شرایط ضروری بسیار کاربرد دارد در مدتی بسیار کوتاه وام به حساب شما واریز می‌شود. و اما وام های فوری انواع مختلفی دارند و محدودیت خاصی در آن وجود ندارد و این مسئله باعث شده وام های فوری، متقاضیان بالایی داشته باشند. اما  ممکن است  راه دریافت وام بانکی بدون مشاوره و مطالعه سخت باشد.

دریافت وام مزایای بسیاری برای کسب و کار و رونق خرید خانه و کالاهای مدنظر شما دارد. پس توصیه می‌کنیم استفاده از وام را در شرایط ضروری فراموش نکنید بلکه این هزینه به منظور حمایت اقشار جامعه با هر شغلی می‌باشد و طرحی است که که نقش حمایتی برای افراد در زمینه ی زندگی آن‌ها ایفا می‌کند.احتمالا شما هم می‌خواهید از چگونگی دریافت این وام‌های فوری و مزایای آن برای کسب و کار و انواع وام‌ها، مطلع شوید. پس در ادامه همراه ما باشید.

انواع وام فوری بانکی

انواع وام فوری بانکی

وام فوری و طریقه دریافت آن

 

درواقع وام فوری، بدون برنامه ریزی دقیق و یا قبلی یک حساب افتتاح شده برای شما می‌باشد که اغلب در شرایط فوری و ضروری، این وام مورد استفاده قرار می‌گیرد. و اما طریقه دریافت وام فوری به دو حالت می‌تواند اتفاق بیفتد که در قسمت زیر بیان شده.

 1. دریافت و خرید وام از فردی که چندان به وام خود احتیاج ندارد و دریافت امتیاز آماده و استفاده سریع‌تر از وام فوری.
 2. به طرح‌های فوری بانک‌ها سر بزنید که درواقع 80 تا 100 سپرده رو با توجه به وجود ضامن، وام دهی انجام می‌دهند.

درواقع شما با خرید و عقد قرارداد بین خود و فردی که قصد فروش وام خود را دارد، می‌توانید طبق قرارداد مربوطه وام فوری خود را دریافت کنید زیرا شما امتیاز لازم را برای دریافت این وام دارید. و راه دیگر دریافت وام، بررسی طرح های بانک‌ها برای وام فوری و دارا بودن شرایط و حداقل به همراه یک ضامن، وام فوری خود را نسبت به شرایطتان، دریافت کنید.

البته افرادی که در بانک‌ها سپرده گذاری کرده‌اند می‌توانند برای فردی که اقدام به دریافت وام فوری کرده، ضامن های مورد نظر را برای این شخص پیدا کنند. و اما شرایط گیرنده‌ی وام فوری از جمله دارا بودن شغل و درآمد فرد و میزان قسط پرداختی نباید بیشتر از 50 درصد حقوق و یا درآمد شخص باشد.

لازم به ذکر است که این وام‌های فوری حدودا در دو الی پنج روز کاری به شما تحویل داده می‌شود. و اما حداقل فرصت برای بازپرداخت این وام‌های فوری حدودا 36 ماه می‌باشد.

 

انواع وام فوری بانکی

انواع وام فوری بانکی

 

 

انواع وام‌ها برای دریافت وام فوری

 

در مرحله‌ی بعد به بررسی انواع وام‌ها برای دریافت وام فوری می پردازیم.

 • وام ازدواج
 • وام قرض الحسنه
 • وام کسی و کار
 • وام خانه و خدمات و کالا

درواقع این چند وام به همراه یک سری وام های مختلف دیگر می‌توانند به حالت وام فوری تحویل داده شوند. برفرض مثال اگر به دنبال خرید خانه هستید و مقداری هزینه لازم دارید و در شرایط فوری قرار دارید می‌توانید از وام خانه استفاده کنید. و البته وام ازدواج برای برطرف کردن یک سری موارد در زندگی خود که می‌توانید با دریافت وام فوری ازدواج، به بیشتر آنها رسیدگی کنید. نوع وام، چندان در قسمت دریافت وام فوری تاثیری ندارد و انواع وام های فوری بانکی، تنها به نظر شما در حین انتخاب این نوع وام بر‌میگردد.

و اما بکارگیری وام‌ها در کسب و کارتان می‌تواند شما را تامین‌تر کند و پیشرفت بزرگ و مزیت مناسب و خوبی برای کسب و کار خود باشد.

و البته قابل توجه می‌باشد از شرایط دیگر دریافت وام‌های فوری می‌توان اشاره کرد که سقف پرداخت وام فوری حدودا تا یک میلیارد در بانک‌ها هم پیش می‌رود. و اغلب بانک ها سود 18 درصد برای وام فوری تعیین کرده‌اند. اما می‌توان گفت سود وام‌ها در هر بانک نسبت به شرایط آنجا متفاوت است.

 

شرایط دریافت وام فوری بانک ملی

 

بانک ملی طبق شرایطی که برای وام فوری برای متقاضیان دارد می‌توان گفت وام 50 میلیونی فوری این بانک برای همه افراد امکان پذیر است. و از شرایط افراد برای دریافت وام فوری از بانک ملی می‌توان به داشتن فیش حقوقی یا پروانه کسب، اشاره کرد. و البته جایگاه بالای شما در سیستم بانکی می‌تواند مزیت بهتری باشد برای اقدام سریع‌تر شما برای دریافت وام فوری از بانک ملی. سود وام فوری در بانک ملی حدودا 18 درصد است. و البته شما برای دریافت وام فوری در بانک ملی اگر جایگاه خوبی در سیستم بانکی کشور دارید فقط به همراه یک ضامن می‌توانید وام 50 میلیونی بانک ملی را دریافت کنید. اما در غیر این صورت باید با سه ضامن، اقدام به دریافت وام فوری کنید و البته بهتر است قبل از اقدام به دریافت وام فوری در بانک ملی، یک حساب قرض الحسنه در بانک ملی داشته باشید.

 

      
انواع وام فوری بانکی

انواع وام فوری بانکی

شرایط دریافت وام‌های فوری بانک ملت

 

وام پنجاه میلیونی بانک ملت هم گزینه‌ی بسیار خوبی برای دریافت وام‌های فوری می‌باشد.این نوع وام فقط برای خرید کالاها به متقاضی داده می‌شود. این وام تقریبا سود 12 درصدی دارد ولی شما می توانید بدون سپرده گذاری و پیش پرداخت، از این وام استفاده کنید و آن را دریافت کنید. و وام فوری بانک ملت حداقل 36 ماه فرصت بازپرداخت دارد. قابل توجه است که وام برای آقایان و خانم ها مورد استفاده است و این وام فوری گزینه ی خوبی برای وام ازدواج است، و می‌توان از این وام استفاده‌های بسیار و متعددی کرد. و حداقل ضامن‌های لازم برای این وام فوری 50 میلیونی بانک ملت، 1 الی 3 نفر می‌باشد.

وام‌های 150 میلیونی بانک ملت به همراه سند ملک

 

یکی دیگر از از وام‌های مورد استقبال و فوری برای متقاضیانی که قصد سپرده گذاری و یا ضامن مربوطه را ندارند با این روش می‌توانند فقط به همراه سند ملکی این وام فوری را فراهم کنند. و سود این وام حدود 18 درصد می‌باشد. و مهلت و وقت بازپرداختی این وام فوری بانک ملت حدودا 46 تا 60 ماه طول می‌کشد. و اما چند تا از شرایط بسیار قابل اهمیت برای دریافت وام فوری بانک ملت در قسمت زیر آمده است

 

 • فرد باید سند شش دانگ داشته باشد
 • چک برگشتی نداشته باشد
 • هزینه کارشناسی و انتقال سند ملک به عهده وام گیرنده است
 • وام های پیشینتان را تسویه کرده باشید و به بانک بدهکار نباشید.
انواع وام فوری بانکی

انواع وام فوری بانکی

وام های فوری بانک رفاه

 

یکی دیگر از وام‌های بانک رفاه، وام 80 تا 100 درصدی بدون ضامن می‌باشد که متقاضیان بسیاری ممکن است به دنبال این وام باشند. این وام سودمند در قالب حساب سپرده سرمایه گذاری طولانی مدت به افراد جویای واقعی این وام تعلق می‌گیرد. سود این وام فوری حدود 2 درصد می‌باشد. و حداکثر زمان بازپرداخت تا 36 ماه است. مورد دیگر برای این وام این است که در زمان بازپرداخت، سود سپرده شده به وام گیرنده برمیگردد و پرداخت می‌شود.

وام 50 میلیونی بانک رفاه

 

این وام در جهت حمایت و پشتیبانی از کالای داخلی و مستمری بگیران تامین اجتماعی است که دستمزد‌های این دسته افراد از بانک رفاه پرداخت می‌شود. مدت بازپرداخت این وام فوری حدودا 36 ماه است و قابل توجه می‌باشد که این وام سود 15 درصدی دارد. و برای افرادی که به دنبال مزایای یک وام فوری مناسب هستند گزینه ی بسیار خوبی می‌باشد.

 طرح امید وام 15 میلیونی بانک رفاه

بانک رفاه در کنار وام‌های دیگر که قیمت بیشتری نسبت به وام‌های دیگر دارند وام 15 میلیونی را برای مستمر بگیران سازمان تامین اجتماعی در نظر گرفته است، که حدودا با کارمزد 4 درصد با بازپرداخت 36 ماه است. و قابل توجه است که بانوان هم می‌توانند از این وام بهره ببرند و این وام فوری را دریافت کنند. و افراد و کارکنان شرکت‌ها و سازمان‌های متعامل و تامین اجتماعی می‌توانند از سود 4 الی 6 درصدی این وام فوری استفاده کنند. از این وام برای خرید کالاهای خانوار خود و …. می‌توانید استفاده کنید. البته که استفاده از این وام هم بسیار مناسب است.

انواع وام فوری بانکی

انواع وام فوری بانکی

 

شرایط دریافت وام فوری از بانک توسعه

 

بانک توسعه‌ی تعاون از جمله بانک‌ هایی است که درراستای افزایش رضایتمندی مشتریان خود، یک وام بانکی فوری را به آن‌ ها ارائه می‌دهد که بتوانند امور مختلف زندگی خود را سامان دهند.

نام طرحی که این بانک ارائه می‌کند، طرح مفید می‌باشد و طی آن بدون نیاز به ضامن  مشتریان می‌توانند تسهیلات پنج الی پنجاه میلیون تومانی را از بانک توسعه‌ی تعاون دریافت نمایند.

البته این مزایا و حق دریافت وام فوری بانک توسعه‌ی تعاون به شرطی به مشتریان ارائه می‌شود که بیش از ۶ ماه حساب سپرده‌ی بانکی در بانک توسعه داشته باشند. در غیر این صورت کسی نمی‌تواند از این بانک وام فوری تقاضا کند.

شرایطی که بانک توسعه‌ی تعاون برای پرداخت وام فوری به متقاضی در نظر گرفته است، شامل موارد زیر می‌شود.

 • حداکثر زمان بازپرداخت وام فوری بانک توسعه‌ی تعاون ۴۸ ماه است و مبلغ هر قسط ۲ الی ۳ میلیون تومان می‌باشد.
 • متقاضی وام فوری باید حقوق بگیر بانک توسعه‌ی تعاون باشد و رتبه‌ی a یا cرا در این بانک دریافت کند.
 • مبلغ سود چهار الی هجده درصد است.
انواع وام فوری بانکی

انواع وام فوری بانکی

شرایط دریافت وام فوری از بانک  سپه

دریافت وام بانکی فوری از بانک سپه نیازمند رعایت یک سری شرایط ویژه است که ما آن را برای شما ذکر می‌کنیم:

 1. کارمزد و سود این بانک از ارائه‌ی وام فوری چهار درصد است که در سال آینده ممکن است نرخ این سود افزایش پیدا کند.
 2. مدت زمان بازپرداخت مبلغ وام به بانک حداکثر ۳۶ ماه می‌باشد و اگر یک‌ متقاضی در پرداخت بازپرداخت وام تعلل نماید، جریمه می‌شود و مجبور است که بازپرداخت را با سود ۱۲ درصد به بانک بازگرداند.
 3. شرط دیگر این بانک وجود یک ضامن معتبر می‌باشد. بانک سپه اغلب ضامن ‌های وام فوری خود را از میان کارمندان دولت و کارمندان شرکت‌های خصوصی معتبر انتخاب می‌نماید.
انواع وام فوری بانکی

انواع وام فوری بانکی

 مشاوره‌های بانکی و وام‌ها 

و شما می‌توانید با خیال راحت از وام برتر مشاوره‌های بانکی لازم را دریافت کنید و در زمینه کارهای بانکی خود همیشه وام برتر در کنار شما به راهنمایی شما می‌پردازد. شما می‌توانید با ارتباط با وام برتر مشاوره دریافت کنید و وام های پرسود و موثری دریافت کنید.البته هنگامی که نوبت به کیفیت و سطح بالا می‌رسد، وام برتر همیشه در زمینه بانکی حرف اول را می‌زند و در کنار شما با راهنمایی شما دوستان عزیز و مشتریان بهترین انتحاب را برای شما در نظر می‌گیرد.

وام برتر در زمینه‌ی مشاوره‌های بانکی از جمله دریافت بهترین وام فوری بانکی سعی کرده با کیفیت بالای کاری خود به شما مشمولان و متقاضیان، کمک رسانی کند. بر این منظور شما دوستانی که دنبال مجموعه‌ای کاربلد در زمینه کارهای بانکی، می‌گردید پس با وام برتر در ارتباط باشید.

انواع وام فوری بانکی

انواع وام فوری بانکی

سخن پایانی

در پایان باید بیان شود که با دریافت انواع وام‌های فوری بانکی به شیوه صحیح، ارتباط با افراد متخصص در زمینه های مشاوره‌های بانکی و بررسی شرایط بانک‌ها نسبت به وام‌های فوری انتخابی خود، باعث می‌شود بیشتر مسیر دریافت وام، صحیح پیش رفته باشد.و البته بهتر است برای دریافت وام‌های فوری خود امتیاز بالاتری داشته باشید و حتما از سفته و یا سند و یا ضامن، وام‌های فوری خود را  به سرعت دریافت کنید. وام‌ها می توانند راه کمکی برای کمک‌های مالی به شما باشند.

 

نوشته های مشابه

4 دیدگاه در “انواع وام فوری بانکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *