وام بانک سامان, وام بانکی, وام فوری

وام ۴۸ ساعته بانک سامان

ممکن است این وضعیت برای شماهم پیش بیاید که نیاز آنی و فوری به پول داشته باشید. در این شرایط دریافت یک وام فوری با شرایط آسان می  تواند کمک بزرگی برای شما باشد. بسیاری از بانک ها با ارائه تسهیلات فوری با شرایط نسبتا آسان تر در مقایسه با سایر وام ها، این امکان را برای مشتریان خود ایجاد می کنند که در زمان کوتاه تر و با شرایط راحت تر، وجه مورد نیاز خود را از بانک دریافت کنند. بانک سامان یکی از بانک هایی است که با اعطا این نوع  تسهیلات به مشتریان خود، توانسته رضایت آنها را جلب کند. در این بانک وام ۴۸ ساعته بانک سامان به مشتریان این بانک عرضه میشود. البته با وجود آسان تر بودن اخذ این نوع وام، باید در نظر داشت که شرایطی هم بعنوان شرایط پایه این وام در نظر گرفته شده و واجد این شرایط بودن برای متقاضی گرامی الزامی می باشد.

وام ۴۸ ساعته بانک سامان

وام ۴۸ ساعته بانک سامان

جزئیات وام فوری بانک سامان

بانک سامان در یکی از طرح های جدید خود اقدام به اعطای وام ۴۸ ساعته به مشتریان خود کرده است. مطابق شرایط این  تسهیلات، متقاضی می تواند تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان وجه نقد، درخواست وام بنویسد. در گذشته این وام با سقف کمتری با مشترکان بانک سامان اعطا می شد. اما در طرح جدید وام  ۴۸ ساعته سامان، سقف آن ۱۰۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است. دلیل این افزایش وجه وام، بالا رفتن تورم، گرانی های موجود در کشور و وضعیت نابسامان اقتصادی بسیاری از مردم است. نکته قابل توجه برای این تسهیلات بانک سامان عدم نیاز به معرفی ضامن است که در ادامه بیشتر درباره آن صحبت می کنیم.

شرایط دریافت وام ۴۸ ساعته بانک سامان

همانطور که می دانید برای دریافت این وام، باید در صف واجدین شرایط قرار بگیرید. پس در ابتدا باید شرایط لازم برای اخذ این وام را بطور دقیق مطالعه کنید و در صورت دارا بودن تمامی شرایط ذکر شده، برای دریافت آن اقدام فرمایید. شرایط اخذ وام ۴۸ ساعته از بانک سامان به شرح زیر است؛

 1. اگر مستمری بگیر و یا حقوق بگیر بانک سامان باشید در لیست افراد واجد شرایط دریافت این وام قرار خواهید گرفت.
 2. اگر در بانک سامان سپرده قرض الحسنه داشته باشید، بدون نیاز به ارائه ضمانت نامه می توانید برای دریافت وام ۴۸ ساعته اقدام کنید .
 3. در صورت دارا بودن یکی از دو شرایط بالا، باید در اعتبارسنجی از رتبه بالایی برخوردار باشید.
 4. صرف هزینه ای تقریبا ناچیز برای تشکیل پرونده و اعتبار سنجی الزامی می باشد.
 5. توجه داشته باشید سقف این تسهیلات متناسب با شرایط فرد متقاضی ۵۰ الی ۱۰۰ میلیون تومان خواهد بود .
شرایط دریافت وام ۴۸ ساعته بانک سامان

شرایط دریافت وام ۴۸ ساعته بانک سامان

اگر پس از مطالعه شرایط بالا فکر می کنید که نوع تسهیلات برای شما مناسب است و واجد شرایط لازم برای اخذ این وام هستید، بهتر است ابتدا از مقالات مختلف و یا حتی جست و جو در اینترنت اطلاعات کافی درباره این وام را کسب کنید تا با آگاهی کامل تصمیم بگیرید. امروزه یکی از شرایط اصلی دریافت وام، کسب رتبه بالا در اعتبار سنجی است. پس ضمن سایر شرایط ذکر شدا، باید اعتبار حساب ها و سپرده های خود را نیز در نظر بگیرید. در ادامه بیشتر به این مسئله می پردازیم. با ما همراه باشید.

اعتبار سنجی وام ۴۸ ساعته بانک سامان

هر بانکی با توجه به تسهیلاتی که اعطا می کند، فاکتور های مختلفی را برای اعتبار سنجی در نظر می گیرد. بانک سامان نیز با در نطر گرفتن المان های مختلف در اعتبار سنجی وام ۴۸ ساعته، شرایط لازم را برای متقاضیانش دسته بندی می کند. فاکتور هایی که بانک سامان برای اعتبار سنجی این تسهیلات در نطر می گیرد به شرح زیر است؛

 1. رفتار و تعهد فرد در بازپرداخت های قبلی
 2. توانایی در پرداخت اقساط وام
 3. تنوع وام هایی که فرد تابحال دریافت کرده است
 4. بدهی های جاری متقاضی به بانک
 5. سایر موارد

به طور خلاصه اگر شما اقساط عقب افتاده، بدهی و یا چک برگشتی در بانک سامان نداشته باشید و یا اصطلاحا مشتری خوش قول این بانک باشید، می توانید در مرحله اعتبار سنجی رتبه خوبی کسب کنید. کسب رتبه بالا در اعتبار سنجی برا دریافت این نوع وام از اهمیت بالایی برخوردار است. از این رو به شما پیشنها  می شود که این مسئله را جدی بگیرید. اما اگر رتبه شما در این مرحله پایین باشد، احتمالا بانک از شما درخواست معرفی یک ضامن معتبر می کند. ضامنی که صلاحیتش مطابق با شرایط بانک سامان، تایید شود. توجه داشته باشید که در مرحله اعتبار سنجی برای وام ۴۸ ساعته بانک سامان، کسب رتبه A , B , C  کافی است.

اعتبار سنجی وام ۴۸ ساعته بانک سامان

اعتبار سنجی وام ۴۸ ساعته بانک سامان

میزان سود و شرایط بازپرداخت وام فوری بانک سامان

این طرح با حداکثر سود ۱۸ درصد و با با پرداخت اقساط در ۴۸ ماه، به متقاضیان و مشتریان بانک سامان اعطا می شود. البته بهتر است بدانید که اگر سقف این تسهیلات را ۵۰ میلیون تومان انتخاب کنید، مدت زمان بازپرداخت آن ۳۶ ماه است. البته اکثر مشتریان بانک سامان، با در نظر گرفتن گرانی ها و تورم بالای موجود در کشور، از سقف ۱۰۰ میلیون تومان این تسهیلات بهره می برند. چرا که اصولا با ۵۰ میلیون تومان در این برهه اقتصادی، کار خاصی نمی توان انجام داد. البته انتخاب مبلغ وام بطور کامل به عهده خود شماست و بانک هیچ تحمیلی بر شما اعمال نخواهد کرد. پس سعی کنید با مطالعه کامل و در نظر گرفتن تمامی جوانب بهترین تصمیم را بگیرید. همچنین اقساط بازپرداخت این وام برای سقف ۱۰۰ میلیون تومان، حدود ۳ میلیون تومان در ماه می باشد که با توجه به شرایط نسبتا آسان اخذ این وام، رقم بسیار با صرفه ای است.

میزان سود و شرایط بازپرداخت وام فوری بانک سامان

میزان سود و شرایط بازپرداخت وام فوری بانک سامان

مدارک لازم برای دریافت وام فوری بانک سامان

امروزه با توجه به پیشرفت چشمگیر دنیای تکنولوژی و ارتباطات، بسیاری از کارهای بانکی به شکل اینترنتی انجام می شوند. حتی دیگر نیازی به ارائه سفته های کاغذی نیست. چرا که مدتی است سفته های کاغذی جای خود را به سفته های الکترونیکی داده اند و این امکان را برای متقاضی فراهم می کنند که به راحتی و در زمانی کمتر، مدارک لازم را گردآوری کنند.

همانطور که جلوتر گفته شد، دریافت این وام برای حقوق بگیران بانک سامان امکان پذیر است. پس اگر جز این دسته هستید کار شما راحت خواهد بود. چرا که یک بار مدارک لازم را برای افتتاح حساب در این  بانک تحویل داده اید. اما به طور کلی مدارک لازم برای دریافت وام ۴۸ ساعته بانک سامان عبارتند از؛

 1. مدارک شخصی ( محل زندگی، محل کار و….)
 2. مدارک هویتی ( کارت ملی، شناسنامه، دفترچه بیمه و…)
 3. فیش حقوقی در صورتی که حقوق بگیر بانک سامان هستید.
 4. مدارک بازنشستگی در صورتی که مستمری بگیر بانک سامان هستید
مدارک لازم برای دریافت وام فوری بانک سامان

مدارک لازم برای دریافت وام فوری بانک سامان

برای دریافت وام فوری بانک سامان، به همراه مدارک فوق به یکی از صعب بانک سامان در شهر خود مراجعه کنید و درخواست خود را مبنی بر دریافت وام ۴۸ ساعته، ثبت کنید. اگر دریافت این مدارک از شما برای اعطای این وام لازم باشد، مسئولین بانک به شما اطلاع می دهند که مدارک ذکر شده را به بانک تحویل دهید. پس از ارائه این مدارک به بانک، باید مراحل بانکی لازم را گذرانده و سلسله مراتب اخذ این وام را طی کنید. پس از تکمیل مراحل بانکی و حقوقی، مسئولین بانک سامان در اسرع وقت با شما تماس می گیرند و این وام فوری، فورا به حساب شما متقاضی عزیز واریز خواهد شد.

نوشته های مشابه

2 دیدگاه در “وام ۴۸ ساعته بانک سامان

 1. حسین گفت:

  سلام بنده تقریباً ۳ساله تمام واریزی وتراکنشهاامو از بلو بانک سامان انجام میدم می‌خواستم بدونم برای دریافت وام ۱۰۰میلیونی فقط نیاز به ضامن دارم

  1. ایت عابدینی گفت:

   اسمش 48ساعته س.. در واقع بعد از درخواست ،سه ماه و 48ساعت دیگه وامو بهت میدن😂😂😂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *