انواع وام های میلیاردی بانکی, وام بانکی

معرفی انواع وام های بانکی رقم بالا

وام بانکی

معرفی انواع وام های بانکی رقم بالا را از مجموعه معتبر وام برتر بخواهید. این مجموعه سالیان طولانی در این زمینه تجربه کسب کرده است و می‌تواند بهترین روش را برای دریافت با رقم بالا به شما پیشنهاد دهد. وام‌های بانکی رقم بالا به هر دلیلی داده نمی‌شود و شرایط خاصی را می‌طلبد.

شما برای توسعه کسب و کار خود به صورت سنتی و یا مجازی، وام‌های خوداشتغالی و… می‌توانید از شرایط ایده‌آلی برای دریافت وام با رقم بالا و درشت استفاده کنید. البته تمامی بانک‌ها این اختیار را به شما نمی‌دهند و تنها یک سقف مشخص و معین را برای اعطاء وام در نظر می‌گیرند که شما باید به نوع بانک نیز توجه کنید و سپس وام مورد نظر را طلب کنید.

مجموعه وام برتر

مجموعه وام برتر

وام خود اشتغالی بانک ملی

با توجه به معرفی انواع وام های بانکی رقم بالا شما می‌توانید بانک ملی را با وام 100 میلیونی‌اش یک وام مناسب در نظر بگیرید. این وام برای آن دسته از افرادی که قصد ایجاد کسب و کار خاصی را دارند اعطاء می‌گردد. برای دریافت وام مربوطه لازم نیست تا به سپرده‌گذاری بیندیشید حتی خبر خوش این که تنها 4 درصد کارمزد را می‌توانید برای دریافت وام خوداشتغالی بانک ملی در نظر بگیرید.

مبلغ این وام که رقم بالایی نیز است، برای تسهیلات فردی چیزی بین ۲۰،۵۰ و حداکثر ۱۰۰ میلیون تومان و برای تسهیلات کارفرمایی تا ۲۰۰ میلیون تومان هم قابل افزایش است. همان‌طور که گفته شد سود بانک نیز 4 درصد است که این خود موضوع بسیار مهمی قلمداد می‌شود و چنان‌چه بخواهیم در مورد نوع ضمانت صحبتی داشته باشیم، به یک ضامن رسمی نیاز است.

همچنین سند ملک یکی دیگر از شرایط ضمانت محسوب می‌شود که نباید این موارد را در کنار سقف ۵۰ میلیون تومان و حداقل دو ضامن با کسر از حقوق از یاد برد. مدت بازپرداخت این نوع وام که 100 میلیون آن نیز رقم درشتی است 84 ماهه است و مبلغ اقساطی آن یک میلیون و ۱۹۰ هزار تومان برآورد می‌گردد. از جمله شرایطی که برای این وام باید در نظر بگیرید این است که به بانک مورد نظر، به هیچ وجه بدهکار نبوده باشید و یا حتی سابقه چک برگشتی نداشته باشید.

اگر به موقع اقساط را پرداخت نکنید باید سود آن 12 درصد محاسبه کنید که این خود مشکل کمی نیست. پس سعی کنید قبل از دریافت وام با رقم بالا نسبت به بازپرداخت و اقساط آن به درستی فکر کنید تا بعدا مشکلی گریبان‌گیر شما نشود و همچنین فرد وام گیرنده باید یک حساب 1میلیون ریالی (حداقل) در حساب قرض الحسنه این بانک داشته باشد.

همچنین معرفی‌نامه از سازمان بهزیستی، بنیاد شهید و امور ایثارگران و کمیته امداد امام‌خمینی یکی از موارد الزامی برای شرایط دریافت وام این بانک است.

خوداشتغالی

خوداشتغالی

وام مشاغل خاص بانک کشاورزی

حال که به معرفی انواع وام های بانکی رقم بالا پرداخته‌ایم، باید بدانید که بانک کشاورزی نیز از قافله عقب نمانده است و وام رقم درشتی را برای کسب و کار اعطاء می‌کند.

البته برای دریافت این نوع وام به معرفی نامه از نهاد خاصی نیاز نیست و به راحتی می‌توان نسبت به دریافت وام درخواست خود را ارائه دهید. 50 الی ۲۰۰ میلیون تومان مبلغ وام است که این خود می‌تواند برای کسب و کارهای متفاوت رقم قابل قبولی باشد. مهم‌تر از همه سود بانکی 4درصد را نباید از یاد ببرید که این خود می‌تواند به نفع وام گیرنده باشد.

بخاطر بسپارید که وام برتر هیچ‌گاه وام غیر معقولانه و دردسر ساز به شما پیشنهاد نمی‌دهد. برای ضمانت هم به سند ملکی نیازی ندارید و تنها یک ضامن رسمی می‌تواند کافی باشد. مدتی که برای بازپرداخت این وام در نظر گرفته شده است ۳۶ الی ۶۰ ماه است. البته به این نکته نیز توجه داشته باشید که برای مشاغل خاصی می‌توانید از این نوع وام بانک کشاورزی استفاده کنید. مشاغلی همچون:
1. کشاورزی
2. دامداری
3. مشاغل خانگی
4. مشاغل اینترنتی
5. کشت محصولات گلخانه‌ای
6. شیلات
7. زنبورداری
8. پرورش قارچ
9. پرورش گل و گیاه
10. تولید و فرآوری گیاهان دارویی
11. تکثیر و پرورش زالوی طبی
12. پرورش عقرب
13. تولید عرقیات گیاهی
14. پرورش کرم ابریشم و تولید میوه خشک
15. انواع بسته‌بندی
16. امور مربوط به حفر چاه کشاورزی و
17. آبیاری مزارع

پرورش قارچ

پرورش قارچ

وام‌های بانک ملت

بانک ملت همیشه جزء بانک‌هایی است که همه جا نام آن می‌درخشد. این بانک نیز وام‌های رقم بالایی را معرفی می‌کند که همین امر باعث شده است در هنگام معرفی انواع وام های بانکی رقم بالا به این بانک نیز اشاره‌ای داشته باشیم. شاید 3 نوع وام بانک ملت که با مبلغ 100 میلیون تومان است را شنیده باشید. وام خانگی، وام خوداشتغالی و وام کارفرمایی که هر سه شرایط خاص خود را برآورد می‌کند. معمولا مبلغ برای وام خانگی 5 میلیون، وام خوداشتغالی 20 میلیون و وام کارفرمایی 100 میلیون است. مانند دو بانک گفته شده دیگر نیز 4درصد را با مدت بازپرداخت 6 الی 60 ماهه می‌توانید در نظر بگیرید. نوع ضمانت برای اعطاء وام بانک ملت تا ۱۵ میلیون تومان یک ضامن کسری از حقوق و بیش‌تر از ۱۵ میلیون تومان ۲ ضامن کسری از حقوق را مشخص کرده‌اند. همچنین در نظر داشته باشید که نداشتن چک برگشتی و اقساط معوقه و ارائه معرفی نامه از سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی از جمله شرایط اصلی برای دریافت این نوع وام است.

ضامن معتبر

ضامن معتبر

دیگر بانک‌های وام خوداشتغالی

در بین معرفی انواع وام های بانکی رقم بالا وام خوداشتغالی بانک مسکن نیز وام وسوسه‌انگیزی است. مبلغ حداقل ۲۰ میلیون تومان و حداکثر ۲۰۰ میلیون تومان را برای دریافت این نوع وام می‌توانید در نظر بگیرید. هرنوع شرایطی که در مورد وام بانک ملی بیان کردیم دقیقا در مورد این بانک صدق می‌کند. به جزء بانک‌های ملی و مسکن شما می‌توانید با همین شرایط اگر به دنبال وام با رقم درشت هستید، به بانک سپه نیز مراجعه کنید. این بانک نیز جزء بانک‌های معتبری است که شرایط مناسبی را فراهم می‌کند.

انواع وام های بانکی رقم بالا برای مشاغل اینترنتی 

حوزه فناوری نیز بیکار نمانده است. به این جهت که مبلغی بین ۳۰ تا ۱۵۰ میلیون را به عنوان وام اعطاء می‌کند. البته ناگفته نماند که تایید سازمان فناوری اطلاعات، حداقل یک نیروی کار فعال و کد بیمه برای دریاف این وام کاملا الزامی است. مبلغ وام طبق نیروهای فعالی کاملا متفاوت برآورد می‌گردد. مدت بازپرداخت 48 ماه است و 5 درصد کارمزد را باید در نظر بگیرید. مهم‌ترین نکته که در بین معرفی انواع وام های بانکی رقم بالا این بانک را متمایز کرده است، دوره تنفس 12 ماهه است. این نوع وام مشاغل اینترنتی (کسب و کار نوپا ) جزء وام‌هایی است که می‌توان به راحتی آن را دریافت نمود. البته اگر با مشاورین و کارشناسان وام برتر در ارتباط باشید، صددرصد شرایط ایده‌آل‌تری پیش‌روی شما خواهد بود.

وام مشاغل اینترنتی

وام مشاغل اینترنتی

انواع وام های بانکی رقم بالا با کسب و کار خانگی

شما حداکثر ۱۰۰ میلیون وام را نیز برای وام کسب و کار خانگی می‌توانید در نظر بگیرید.صنعت‌های گوناگونی وجود دارند که هرکدام می‌توانند زمینه‌ای برای کسب و کار شما و دریافت وام‌های قابل قبولی باشند. مشاغل حوزه تولیدی پوشاک و صنایع دستی، مشاغل حوزه کشاورزی و بسته بندی، مشاغل هنری و مشاغل رایانه‌ای همگی جزء صنعت‌های قابل قبولی هستند که می‌تواند شرایط خوبی را برای دریافت وام‌های رقم درشت به وجود آورد. این وام‌ها 5 درصدی است و مدت بازپرداخت آن نیز 60 ماه تعیین می گردد. بانک‌های رفاه کارگران و توسعه تعاون جزء بانک‌هایی هستند که این نوع وام‌ها را ارائه می‌دهند.

انواع وام های بانکی رقم بالا بدون سود

با توجه به معرفی انواع وام های بانکی رقم بالا اگر به دنبال وام بدون سود هستید، یک گزینه پیش روی شماست. وام 100 میلیون تومانی اشتغال کمیته امداد امام خمینی، مددجویان عزیزی که قصد خوداشتغالی و خودکفایی دارند می‌توانند از شرایط این وام استفاده نمایند. بانک ملی، ملت، کشاورزی، مسکن و سپه جزء بانک‌هایی هستند که شما می‌توانید به دریافت این نوع وام از این بانک‌ها اقدام نمایید. سازمان بهزیستی نیز به افراد معلول که دارای گواهی فنی‌وحرفه‌ای هستند، وام 100 میلیون تومانی با 4 درصد کارمزد را ارائه می‌دهد. به هر حال اگر به دنبال وام‌های با رقم بالا هستید، بانک‌های بسیاری شرایط خوبی را فراهم می‌کنند. تنها باید به یک مجموعه معتبر مراجعه کنید که وام برتر بهترین گزینه برای انواع پیشنهادات است.

وام اشغال معلولین

وام اشغال معلولین

سخن پایانی

ما در این مقاله به معرفی انواع وام های بانکی رقم بالا پرداختیم. با توجه به شرایط اقتصادی و همچنین کسب و کارهای متفاوت باید بودجه‌ای برای تأمین وجود داشته باشد که بسیاری از بانک‌ها با در نظر گرفتن شرایطی تا سقف 100 میلیون وام را مشخص می‌کنند.

در این بین مجموعه‌هایی مانند وام برتر با سابقه طولانی خود به مشاوره برای دریافت انواع وام می‌پردازد. این مجموعه زیر نظر وکلای دادگستری پیشرو در امور مالی و بانکی پروسه کار خود را به صورت کاملا قانونی طی می‌کند و همین امر می‌تواند به شما کمک کند تا بدون دغدغه و مشکل بتوانید به دریافت انوام وام با مبالغ گوناگون بیندیشید.

تنها یک‌بار به این مجموعه مراجعه کنید نتیجه آن برای شما یک نتیجه عالی برآورد می‌شود که خود تبلیغی برای جذب افراد دیگر به این مجموعه باشید. انواع وام با رقم بالا را برای انواع کسب و کار از ما بخواهید تا با کمترین سود بیشترین مبلغ را دریافت کنید.

نوشته های مشابه

2 دیدگاه در “معرفی انواع وام های بانکی رقم بالا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *