وام بازسازی, وام بانکی

وام بازسازی مراکز تجاری

وام بازسازی مراکز تجاری

وام بازسازی مراکز تجاری یکی از وام های بانکی می‌باشد، که به تجار و کسبه های بازاری برای بازسازی مغازه ها و مراکز تجاری داده می شود. این وام ها شرایط استثنایی دارند و می‌توانند به تجار کمک زیادی بکنند. در واقع وام بازسازی برای انواع مراکز تجاری به تجار و افرادی داده می‌شود که مراکز تجاری آن ها در اثر آتش سوزی، سیل و یا زلزله و… خراب شده باشد. این وام همچنین شامل افرادی نیز می‌شود که مراکز تجاری آن ها قدیمی بوده و می خواهند آن را بازسازی کنند، افرادی که مراکز فروش آن ها در اثر عوامل بیرونی خسارت می‌بیند و یا مراكز تجاری قدیمی دارند، می‌توانند برای جبران خسارت خود به بانک ها مراجعه کنند و این وام کم بهره را از بانک بگیرند.

وام بازسازی انواع مراکز تجاری

وام بازسازی انواع مراکز تجاری

شرایط دریافت وام بازسازی انواع مراکز تجاری

دریافت وام بازسازی مناسب انواع مراکز تجاری بر خلاف وام های دیگر راحت تر می باشد. در واقع بانک ها شرایط راحتی را برای پرداخت این وام به مشتریان خود ارائه می دهند. در ابتدا شما برای دریافت وام باید چند ضامن معتبر داشته باشید، تا بتوانید وام را دریافت کنید. شما می توانید از پروانه کسب، سند ملک و فیش حقوقی به عنوان ضمانت استفاده کنید.

همچنین مراکز تجاری شما نیز باید توسط کارشناسان بانک بازبینی شوند و پس از اینکه کارشناسان به این نتیجه برسند، که مراکز شما واجد شرایط وام می باشد، با وام شما موافقت می کنند و پس از آن شما باید مدارک خود و ضامن های خود را به بانک ببرید و پس از تحلیل و بررسی مدارک شما و ضامن هایتان، وام بازسازی طی چند روز دیگر به حساب شما واریز خواهد شد.

همچنین بهتر است بدانید، که خود شما و یا ضامن هایی که به بانک معرفی می کنید، باید از قبل هیچ بدهی به هیچ کدام از بانک ها نداشته باشند. چون در این صورت با وام های شما موافقت نخواهد شد. همچنین ارزش ملکی که سندش را به عنوان ضمانت به بانک تحویل می دهید، باید بیشتر از وام دریافتی شما باشد که شما دریافت می کنید.

وام بازسازی

وام بازسازی

مدارک لازم برای دریافت وام

بانک برای اینکه با وام شما موافقت کند، باید تمام مدارک شما را به صورت کامل بررسی کند. شما باید تمام مدارک معتبر خود را اعم از کارت ملی و شناسنامه و تاییدیه اینکه شما و ضامن شما هیچ بدهی به بانک‌های دیگر ندارید را به بانک ارائه دهید.

شما همچنین باید همه مدارک معتبر ضامن خود را نیز به بانک تحویل دهید تا مدارک ضامن نیز توسط بانک بررسی شود. پس از اینکه بانک به این نتیجه برسد که شما و ضامنش واجد شرایط می باشید با وام شما موافقت خواهد کرد. در غیر این صورت به هیچ عنوان با وام های شما موافقت نخواهد شد. شما همچنین باید یک سری کپی از تمام مدارک خود به بانک تحویل دهید تا این مدارک نزد بانک بمانند. همچنین شما قبل از همه این موارد باید به صورت اینترنتی برای درخواست وام ثبت نام کنید.

مدارک لازم برای دریافت وام

مدارک لازم برای دریافت وام

 

عوامل تأثیر گذار بر میزان وام مراکز تجاری

میزان وامی که بانک برای شما در نظر می‌گیرد، بستگی به اندازه ملک و میزان مبلغی دارد که شما برای بازسازی آن لازم دارید. میزان وام بازسازی با توجه به شرایط مراکز شما متفاوت خواهد بود، مثلا اگر مراکز شما فرسوده باشد، با میزان وام مراکزی که در اثر سیل، زلزله و آتش سوزی تخریب شده است و آسیب دیده است، فرق خواهد کرد.

یکی دیگر از عواملی که می‌تواند بر میزان وام ها تاثیرگذار باشد! شغل و نوع مرکز فروشی است که فرد وام گیرنده دارد، در طی این چند سال اخیر نیز تورم در داخل کشور افزایش یافته است و قیمت محصولات نیز بسیار بالا رفته است. به همین علت بانک ها سعی کرده اند که میزان وام مراكز تجاری را افزایش دهند تا فرد وام گیرنده بتواند با وامی که می گیرد مراکز خود را به راحتی بازسازی و ترمیم کند.

عوامل تأثیر گذار بر میزان وام مراکز تجاری

عوامل تأثیر گذار بر میزان وام مراکز تجاری

شرایط پرداخت وام بازسازی مراکز تجاری

همانطور که در قسمت های قبلی اشاره کردیم وام بازسازی  از شرایط بسیار خوبی برخوردار می باشد و این موضوع برای وام گیرندگان بسیار خوب است. پرداخت وام بازسازی به دو صورت می باشد. شما می توانید بازپرداخت این وام‌ ها را به صورت سالانه و به صورت ماهانه انجام دهید و این بستگی به خود شما دارد که کدام روش را برای پرداخت انتخاب کنید.

این وام به صورت یکساله، دو ساله و سه ساله نیز به مشتریان داده می شود. همچنین وام بازسازی  به صورت ماهانه در طی سه سال نیز می باشد. بهره این وام‌ ها نیز اکثراً چهار الی هشت درصد می‌باشد. شرایط وام های بازسازی مراکز تجاری دارند، در مقایسه با وام های دیگر بسیار استثنایی می باشد.

ممکن است گاهی فرد وام گیرنده توانایی بازپرداخت وام را در وقت مشخص ‌شده، نداشته باشد. در این صورت تواند مهلت وام خود را به مدت یک سال دیگر تمدید کند و پس از یکسال با خیال راحت وام خود را برگرداند.

شرایط پرداخت وام بازسازی مراکز تجاری

شرایط پرداخت وام بازسازی مراکز تجاری

مزایای دریافت وام بازسازی برای مراکز تجاری

دریافت وام بازسازی  می‌تواند برای وام‌گیرندگان منافع زیادی داشته باشد و به رونق گرفتن کسب و کار آن ها کمک زیادی بکند. ممکن است گاهی مراکز شما به علت برخی عوامل بیرونی مثل سیل و زلزله و آتش سوزی آسیب ببیند و شما خسارت زیادی را متحمل شوید.

در این صورت شاید حساب شما خالی باشد و قادر به بازسازی مراکز خود نباشید، با توجه به همه این موارد شما مجبور خواهید بود که دست از شغل خود بردارید و مراکز فروش خود را تعطیل کنید. حتی ممکن است شما هزینه کافی برای بازسازی مراکز فروش فرسوده نداشته باشید.

بانک ها همه این عوامل را در نظر می‌گیرند و سعی می‌کنند که وامی به عنوان وام بازسازی مراکز تجاری را به تجار ارائه دهند تا تجار بتوانند مراکز خود را توسط این وام ها بازسازی کنند و به شغل خود ادامه دهند. این کار هم برای جامعه و هم برای افراد وام‌گیرنده منافع زیادی دارد و به اقتصاد کشور نیز کمک فراوانی می کند. با توجه به همه این موارد می‌توان گفت که شرایط دریافت و پرداخت این وام ها بسیار راحت می باشد و گرفتن این وام ها کاملا به نفع وام‌گیرنده خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *