انواع وام بانکی, وام بانک سامان, وام بانکی

انواع وام میلیاردی بانک سامان

 • باتوجه به اینکه بعضی از شرکت های خرید و فروش واسطه ای وام مدعی هستند که می توانند طی مدت ۴۸ ساعت نزدیک به ۲۰ میلیارد تومان وام بانکی را برایتان فراهم کنند؛ گویا بیشترین مبلغی که در قالب طرح های تسهیلاتی در این بانک ها به مردم داده می شود یک میلیارد تومان است، اما نه به این راحتی. شما میتوانید با مشوره های مجموعه وام برتر تا سقف 20 میلیارد تومان از بانک سامان وام دریافت کنید.

امروزه که تورم افسار را گسیخته و ارزش پول ملی انحطاط پیدا کرده است، مبلغ چند میلیون تومانی وام های بانکی هم کمتر می تواند گره از مشکلات مردم باز کند. حتی اگر از هفت خوان دریافت این وام ها هم بخواهیم عبور کنیم، مبالغ اندک آن ها در اوضاع شرایط تورمی فعلی کارگشا نخواهد بود.

انواع وام میلیاردی بانک سامان

انواع وام میلیاردی بانک سامان

در چنین وضعیتی برخی بانک ها شروع به پرداخت تسهیلات با مبالغ بیشتری کرده اند که در ادامه شرایط یکی از آنان را بررسی می کنیم:

وام ۳۰۰ میلیون تومانی بانک سامان

بانک سامان با پرداخت مبلغ ۳۰۰ میلیون تومان، بیشترین وام جعاله (نوعی قرارداد با بانک جهت گرفتن وام برای کارهای جزئی ساختمانی یا حق العمل اجرت عامل) را در شبکه بانکی می دهد.

این بانک این امکان را به شما می دهد تا با دریافت تسهیلات حداکثر به میزان ۳۰۰ میلیون تومان امکان دریافت تسهیلات خرید مسکن در کنار تسهیلات تعمیر ملک حداکثر به میزان ۷۰ درصد ارزش ملک را بدهد، برای بازپرداخت تسهیلات نیز، این بانک مدت زمان حداکثر ۵ ساله را در نظر گرفته است.

امکان دریافت تسهیلات به اعتبار سپرده، گواهی سپرده، اوراق مشارکت دولتی و همینطور اوراق مشارکت بانک مرکزی و در نهایت سند ملک در بانک سامان وجود دارد.

دریافت وام تا سقف ۲۰ میلیارد تومان

مجموعه وام برتر در کمترین زمان ممکن در برای شما عزیزان از 1 میلیارد تومان تا 20 میلیارد تومان وام فوری و بانکی به صورت کاملا رسمی و قانونی برای شما فراهم کند.

دریافت وام تا سقف ۲۰ میلیارد تومان

دریافت وام تا سقف ۲۰ میلیارد تومان

دریافت وام های میلیاردی توسط مدیران ارشد بانک سامان

با بررسی تازه ترین گزارش های مالی یکی از بانک های خصوصی کشور، به نکاتی درمورد پرداخت وام های عجیبی برخورد کردیم؛ که این بار درباره ی برخی اعضای هیات مدیره و مدیران ارشد این بانک رخ داده است.

تفاوت اعطای وام و تسهیلات اندک به مردم با وام های میلیاردی که در اختیار برخی افراد قرار می گیرید یکی از موضوعاتی است که همواره مد نظر رسانه ها و اذهان عمومی بوده و همین موضوع سبب شده تا نحوه رفتار بانک های خصوصی و دولتی در این بخش، مورد توجه رسانه عمومی قرار بگیرد.

با بررسی جدیدترین گزارش های مالی یکی از بانک های خصوصی کشورمان که از نظر قدمت، یکی از باسابقه ترین بانک های خصوصی ایران شمرده می شود، حاوی نکاتی درمورد همین موضوع پرداخت وام است که این بار در درباره برخی اعضای هیات مدیره و مدیران ارشد “بانک سامان” اتفاق افتاده است؛ وام هایی که بیشتر جنبه معکوس دارد.

اگرچه بانک سامان، افزون بر آنکه اجازه چنین کاری را دارد (با رعایت ماده ۱۲۹ قانون تجارت)، حساسیت ها و انتقاد های مربوط به بانک های دولتی را نیز به دوش نمی کشد، اما از جهت میزان وام های پرداختی به مدیران ارشد خود، مورد توجه عموم قرار گرفته است.

در واقع  این نکته در بررسی ها حائز اهمیت است که مدیران برجسته این بانک یا افراد منسوب به آنها، وام های میلیاردی دریافت کرده اند که با توجه به دقت بازرس قانونی این بانک، اینگونه به نظر نمی رسد که رقم مذکور اشتباه تایپی باشد.

 وام بانک سامان به کارکنان سازمان ها

طبق دستور ابلاغ شده، کلیه ی شعب بانک سامان آمادگی این را دارند تا در جهت بهبود توان اقتصادی اقشار مختلف جامعه، به کارکنان سازمان های واجد شرایط، تسهیلات مصرفی را بدهند.

طبق گزارشی، اکنون تمام سازمان هایی که مشتری شرکتی بانک سامان هستند، سازمان های سهامی عام انتخاب شده در بورس، سازمان هایی که لااقل ۵۰ نفر کارمند دارند و سپرده واریز حقوق آنان نزد بانک سامان است، اعضای هیات علمی دانشگاه ها، نهادها و موسسات عمومی غیردولتی، شرکت های دولتی، شرکت های آب و فاضلاب شهری، دانشگاه های دولتی و آزاد؛ می توانند در راستای دریافت این تسهیلات برای کارمندان خود، با بانک سامان قرارداد ببندند.

البته این نکته را باید مدنظر داشت، بیشترین مبلغ تسهیلات قابل پرداخت در این طرح، متناسب با خالص دریافتی فرد متقاضی مشخص شده و حداکثر پانصد میلیون ریال خواهد بود.

انواع وام  های ضروری بانک سامان

همانطور که مستحضر هستید بانک سامان یک بانک خصوصی می باشد. یکی از مهم ترین اهداف و سیاست های مدیریتی بانک سامان می توان به مشتری مداری، ارزش قائل شدن به سرمایه های انسانی و شفافیت اشاره کرد. در این قسمت سعی شده تا به معرفی خدمات، وام های ضروری و خرید کالاهای بادوام بانک سامان پرداخته شود.

وام خرید خودرو

وام خرید خودرو یکی از خدمات بانک سامان است که در جهت خرید خودروهای داخلی ارائه شده است.

وام خرید خودرو

وام خرید خودرو

وام خرید کالای بادوام

در این تسهیلات منظور از خرید کالای بادوام، عمدتاً خرید لوازم خانگی می باشد.

وام خرید کالای بادوام

وام خرید کالای بادوام

وام رفع احتیاجات ضروری

این نوع وام برای موقعی در نظر گرفته می شود که مشکل و یا شرایطی پیش بینی نشده برای مشتریان رخ می دهد. در این مورد افراد می توانند از بانک سامان وام ضروری را درخواست نمایند.

وام رفع احتیاجات ضروری

وام رفع احتیاجات ضروری

وام ویژه کرونا

وام ویژه کرونا

وام ویژه کرونا

با توجه به شیوع ویروس کرونا و اختلال پیدا کردن اکثر مشاغل و کسب و کارها، بانک سامان تسهیلاتی را برای مشتریان و سپرده گذاران خود لحاظ کرده است در ادامه به آن اشاره می شود.

وام خرید مسکن بانک سامان

اگر برای خرید یا تعویض منزل مسکونی خود دچار کمبود سرمایه شده اید، با تسهيلات خرید مسکن می توانید حداکثر تا 50 درصد بهای ملک خریداری شده (ارزش کارشناسی شده) را از بانک سامان دریافت کنید.

مزایا

 • قادر به دریافت وام خرید مسکن حداکثر تا 750 میلیون تومان
 • توانایی دریافت وام تعمیر ملک در کنار تسهيلات خرید ملک حداکثر به میزان 70 درصد از بهای ملک خریداری شده
 • امکان بازپرداخت بدهی به بانک به صورت اقساطی و ماهیانه
 • امکان بازپرداخت تسهیلات خرید مسکن حداکثر در مدت 5 سال

 

تامین مالی به ملبغ 2 هزار میلیاردی بانک سامان برای حمایت از تولیدات ملی

بانک سامان، با استفاده از ابزارهای نوین تامین مالی به روش صکوک اجاره(یکی از انواع اوراق بهاداری که می توان برای سرمایه گذاری خرید، صکوک اجاره است)، توانست از طریق بازار سرمایه مبلغ 2هزار میلیارد ریال برای یکی از برندهای معتبر صنایع غذایی و لبنی حمایت از نوع تامین مالی کند.

بانک سامان که در بازار  بانکی به عنوان بانک تخصصی صنعت غذایی نامبرده می شود و انتخاب نخست فعالان صنعت غذایی ایران است، توانست با شیوه تامین سرمایه از طریق صکوک اجاره اقدام به تامین مالی 2 هزار میلیارد ریال برای به کار انداختن خطوط تولیدی جدید یکی از معتبرترین شرکت های فعال در حوزه صنعت غذایی و لبنی کند.

مدارک لازم برای گرفتن انواع وام بانک سامان

بانک سامان به متقاضیان دارای شرایط خود، در صورت کامل بودن مدارک آن ها، تسهیلاتی که نیاز دارند را پرداخت می کند. با این حال برای هر کدام از تسهیلات بانک سامان ارائه برخی مدارک ضروری است.

بانک سامان، در صورتی که منابع مالی کافی داشته باشد، انواع تسهیلات برای خرید مسکن، تعمیر خانه، خرید خودرو، ازدواج، خرید کالای مصرفی بادوام، پزشکان، اعضای هیئت علمی و … را به متقاضیان دارای شرایط می دهد. معمولا برای درخواست هر وامی لازم است اطلاعاتی درباره آن ها جمع آوری و مدارک مورد نیاز تهیه شود. در ادامه مدارک و شرایط مورد نیاز برای دریافت انواع وام های بانک سامان بیان خواهد شد؛

شرایط لازم برای گرفتن انواع تسهیلات بانک سامان

متقاضیان دریافت هر یک از انواع تسهیلات بانک سامان از جمله ساخت و خرید مسکن، خرید خودرو، ازدواج، خرید کالاهای مصرفی بادوام و …  نباید هیچ گونه بدهی معوقه یا چک برگشتی در سیستم بانکی خود داشته باشند. ضمن اینکه تمامی افراد متقاضی تسهیلات بانکی باید سن بالای ۱۸ داشته باشند تا بتوانند وام مد نظر خود را درخواست بدهند.

با در اختیار داشتن شرایط اولیه، بانک سامان وضعیت اعتباری متقاضی را بررسی می کند. اگر اعتبارسنجی به خوبی انجام شد و متقاضی از این جهت مشکلی نداشت، شخص متقاضی می تواند درباره تسهیلات مورد نیاز خود به بانک سامان درخواست دهد.

مدارک موردنیاز برای دریافت انواع تسهیلات بانک سامان

تمام متقاضیان دریافت تسهیلات بانکی باید سپرده مورد نظر و پرونده اعتباری در بانک سامان را دارا باشند. متقاضیان برای تشکیل پرونده اعتباری هم باید مدارک هویتی خود را ارائه دهند. عموما برای تشکیل پرونده اعتباری ارائه اصل شناسنامه، فتوکپی تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی متقاضی و ضامن یا ضامن هایی در صورت نیاز ضروری است.

عمدتا ارائه فیش حقوقی متقاضی برای اطلاع از مقدار دریافتی و توانایی او در بازپرداخت اقساط هم برای پرونده اعتباری ضروری است. با توجه به اینکه بانک ها عموما فیش حقوقی ضامن ها را هم طلب خواستار می شوند. طبق اطلاعات موجود، فیش حقوقی متقاضی و ضامن شخص باید مهر محل اشتغال خورده باشد.

ارائه چک یا دیگر مدارک مورد نیاز هم با توجه به نوع تسهیلات، از سمت بانک به متقاضیان اطلاع رسانی می شود. تشکیل هر پرونده اعتباری متناسب با نوع تسهیلات اعطایی، تعهدات ایجاد شده شامل هزینه ها و کارمزدهایی درباره اعتبارسنجی و… می شود که پرداخت آنان برعهده شخص متقاضی است.

کلام آخر

موسسه وام برتر با تکیه بر تخصص و تجربه ی چندین ساله ی خود در حوزه و حیطه ی ارائه ی مشاوره های تخصصی مالی و بانکی به شما مشتری گرامی در تمامی نقاط کشور، توسط مجرب ترین مشاورین بانکی در خصوص دریافت بهترین وام از متناسب ترین بانک با شرایط شما در کمترین زمان ممکن مشاوره ی تخصصی    می دهد.

در صورتی که قصد دریافت وام های قرض الحسنه، مضاربه ای، مشارکتی، ساخت، مسکن و یا هر وام کم و کلان دیگری دارید به شما توصیه می کنیم از خدمات تخصصی مشاوره ای وام برتر استفاده کنید.

موسسه وام برتر، شما را از شروع مرحله ی بررسی مدارک تا دریافت وام از بانک راهنمایی می کند و با ارائه ی تخصصی ترین مشاوره ها و ارائه ی تکنیک های منحصر به فرد شما را به اهدافتان می رساند.

3 دیدگاه در “انواع وام میلیاردی بانک سامان

 1. حسن گفت:

  سلام

  من یک طرح بزرگ اقتصادی و اشتغالزایی دارم که نیاز به یک تسهیلات کلان دارم.
  این طرح ایجادی ، یک طرح ملی حساب میشود.
  بنده برای ایجاد و راه‌اندازی فاز اول حدود 3000 میلیارد تومان تسهیلات نیاز دارم فاز اول این مجموعه با 10 سالن تولید بصورت کاملا مجزا ایجاد و راه‌اندازی می‌شود.
  در فاز اول حدود یک هزار نفر استخدام خواهند شد.
  ولی مجموع میزان اشتغال تا 20/000 نفر خواهد رسید .‌
  ظرفیت تولید هر نوع مواد شوینده 500تن در روز خواهد بود. و میزان خروجی تولیدات در فاز اول حدود 4000 تا 5000 تن در هر روز است.
  حجم این فاز بشدت زیاد است که میزان خروجی از مجموعه حدود 200 تریلر در روز است.
  بطوریکه اگر کل مجموعه تکمیل شود خروجی تریلر بالای 500 تا 1000 عدد خواهد بود. میزان خروجی از کل مجموعه در یک روز است

 2. حسن گفت:

  تنها مشکل بنده نداشتن آورده اولیه برای این طرح ایجادی بزرگ اقتصادی و اشتغالزایی است . اگر بانک توان پرداخت داشته باشد . خیلی زود مراحل انجام کار استارت خواهد خورد

 3. حسن گفت:

  این حجم تولید کل مجموعه برابری می‌کند با کل میزان تولیدی کشور.ذر فاز اول سالانه حدود 1/200/000 تن تولیدات خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *