انواع وام های میلیاردی بانکی

مشاوره اخذ وام میلیاردی

مشاوره اخذ وام میلیاردی

گاهی هزینه های زندگی و یا هزینه های ایجاد یک کار یا یک پروژه جدید و یا خلق یک نوآوری آنقدر زیاد می شود که افراد به راحتی از پس تامین این هزینه ها بر نمی آیند. به همین سبب است که به دنبال روش های جایگزینی هستند که بتوانند منبعی برای این مخارج پیدا کنند. از این رو به گرفتن وام از بانک ها و موسسات مختلف روی می آورند تا آن مبالغ را در بازه زمانی طولانی تری پرداخت کنند.مشاوره اخذ وام میلیاردی می توانند به شما کمک کند تا برای راه اندازی کسب و کار خود با دغدغه کمتری رو به رو شوید.

مشاوره اخذ وام میلیاردی

مشاوره اخذ وام میلیاردی

وام

اما واقعا وام چیست ؟! عمل وام گرفتن به چه صورت و بر چه پایه و اساسی است؟! وام گرفتن در حقیقت نوعی قرض گرفتن است. ولی در ازای این قرض گرفتن باید سودی پرداخت شود که این سود در ابتدا بین وام گیرنده و وام دهنده که معمولا بانک ها هستند( اما می توانند موسسات مختلف هم به افراد وام بدهند. )، در قرارداد تعیین می شود. انواع مختلفی وام در کشور های مختلف وجود دارد. در کشور ما نیز وام های متنوعی می توانید بیابید که دارای سود ها و زمان های پرداخت های متفاوتی هستند. شما در ازای دادن یک ضمانتی مانند چک، سند زمین یا ملک و یا ماشین و ..، فیش حقوقی می توانید واجد گرفتن وام بشوید و شما در آن موعدهای مقرر شده باید آن مبالغ را به صورت خرد خرد (به علاوه ی سودش) پرداخت کنید.
البته شاید برایتان این سوال پیش بیاید که اصلا بانک ها و این موسسات این مبالغ کم و زیاد وام ها را از کجا تامین می کنند! برای این سوال باید گفت بخشی از آن، همان پول من و شما در بانک ها که هنوز برنامه ای برای خرج کردنشان نکشیده ایم منبعی برای تامین وام ها محسوب می شوند. البته این فقط قسمتی از ماجراست. سودهایی که بانک ها می گیرند می تواند منبع دیگری محسوب شود. دیگر آن که بانک ها در پروژه های مختلف هم سرمایه گذاری می کنند که سود حاصل از این سرمایه گذاری ها به منبعی عالی برای تامین خرج هایی مانند اعطای وام های مختلف به مردم تبدیل می شود. در نهایت هم باید بدانید که خود دولت ها هم برای برخی مشاغل و نوآوری ها، بودجه هایی اختصاص می دهند.

مشاوره اخذ وام میلیاردی

مشاوره اخذ وام میلیاردی

نکاتی برای گرفتن وام

در زمان گرفتن وام لازم است مواردی را در نظر داشته باشید. چرا که اگر این موارد را در نظر نگیرید ممکن است هنگام گرفتن وام با مشکلاتی برخورد کنید و یا به بازه زمانی مشخصی که می توانید وام را تهیه کنید نرسید و فرصت را از دست بدهید. این مواردی که مطرح کردیم به شرح زیر هستند :
1. درآمد. اینکه درآمد ماهیانه شما چقدر است عامل مهم و تاثیرگذاری در گرفتن وام است. این درآمد فقط مربوط به شغل اصلی شما نیست. برای مثال اگر شغل دوم و فریلنسری دارید یا سودی که از پروژه ای، ماهیانه به شما تعلق می گیرد ویا مواردی مثل نفقه و .. هم جز درآمد می توان در نظر گرفت.
2. بدهی ها و خرج های ماهیانه. برای مثال اگر شما ماهیانه 10 میلیون تومان درآمد داشته باشید اما 8 میلیون آن صرف بدهی ها و خرج هایی شود که در طی ماه داشته اید، یعنی به طور خالص فقط 2 میلیون تومان برای شما باقی مانده و شاید نتوانید وام هایی که پرداخت ماهیانه بیشتری دارند، داشته باشید.
3. ضامن. شاید یکی از مشکل ترین بخش برای بعضی افراد تهیه ضامن و یا ضامن هایی است که پرداخت هزینه های ماهیانه توسط آن ها را ضمانت کنند. این ضامن گاهی کارمند رسمی محسوب می شود و گاهی هم ممکن است برای برخی از وام ها نیاز به ارائه ی سند زمین یا ملک با حداقل ارزش مشخص شده ای باشد.
4. قرارداد. حتما قراردادی که را که حین گرفتن وام قرار است امضا کنید را به دقت بخوانید. ممکن است بانک ها و موسسات نسخه ای از قرارداد را به شما ندهند، به همین سبب خواندن جزئیات این قرارداد الزامی است. البته شما می توانید به مسئول مربوطه درخواست دهید تا در صورت امکان، نسخه ای از قرارداد را در اختیار شما قرار دهد.
لازم است بگوییم موارد زیادی در ارتباط با وام گرفتن مطرح است که شاید گفتن تمامی این نکات در این متن نگنجد ولی شما می توانید با سرچ های بیشتر در مرورگرتان به این اطلاعات در خصوص وام گرفتن دست پیدا کنید و اگر دچار گیجی و گمراهی در این زمینه شدید جای هیچ نگرانی نیست. با انتخاب تیم ما عنوان مشاورتان در زمینه تهیه وام های درخواستی تان می توانید به سادگی اطلاعاتی که در این خصوص نیاز دارید را کسب کنید. ما در ادامه قصد داریم وام های میلیاردی را بررسی کنیم و شما را با این نوع وام آشنا کنیم.

مشاوره اخذ وام میلیاردی

مشاوره اخذ وام میلیاردی

مشاوره برای دریافت وام های میلیاردی

شاید شما هم جز آن دسته از افراد باشید که به دنبال وام میلیاردی هستند. اما ممکن است بعد مدت ها جستجو به این نتیجه رسیده باشید که دریافت وام میلیاردی اصلا امکان پذیر نمی باشد و این وام ها موهومی بیش نیستند. اما هنگامی که می بینید بعضی افراد موفق به اخذ این وام ها شده اند کنجکاو می شوید که این موضوع چگونه ممکن است و گرفتن این وام ها چه شرایطی نیاز دارد.
قطعا مشخص است که این وام های میلیاردی به افراد عادی اختصاص پیدا نمی کند. اما خب پس به چه افرادی و دارای چه شرایط و ویژگی هایی ؟!!با ما همراه باشید تا در ادامه با هم بیشتر و دقیق تر این مسئله را بررسی کنیم.

اگر اندکی در این خصوص جست وجو کرده باشید متوجه شده اید که تمامی بانک ها و موسسات به مشتریان خود وام میلیاردی نمی دهند و فقط برخی از آن ها این قابلیت را دارند. به همین علت شما بهتر است با افرادی که در این زمینه اطلاعات کافی دارند مشورت کنید تا با راهنمایی های درستشان به نتیجه ی دلخواهتان برسید. در ابتدای این بخش لازم است این موضوع گفته شود که ما در این زمینه مشاوره هایی توسط افراد مطلع در این حوزه را برای دریافت وام های میلیاردی برای شما داریم که شما می توانید به راحتی از آن ها استفاده کنید.
در ادامه باید به شما این موضوع را بگوییم که برای دریافت وام های کلان لازم است شما در آن بانک یا موسسه از قبل حساب باز کرده باشید و در مدت زمان معلومی، گردش حساب شما بالا باشد تا بتوانید برای اخذ این تسهیلات اقدام کنید. البته این مدت زمان در همه جا یکسان نیست و با توجه به نوع بانک و یا موسسه می تواند متفاوت باشد و هر کدام رویکرد متفاوتی در این خصوص داشته باشند؛ برای مثال این مدت از 6 ماه ممکن است باشد تا مدت زمان های بیشتر و طولانی تری.

مشاوره اخذ وام میلیاردی

مشاوره اخذ وام میلیاردی

مثلا از دیگر مواردی که در خصوص وام گرفتن از بانک ها مطرح است و ممکن است هر بانکی به شیوه ی متفاوتی برخورد کند همین سپرده گذاری ها در بانک ها است که می تواند منجر به اخذ وام شود ولی اینکه بعد از اخذ این وام های کلان، این موسسه یا این بانک با سپرده شما چگونه برخورد خواهد کرد (مثلا چه مقدار از سپرده تا پایان تسویه حساب فرد در نزد بانک و موسسه مربوطه نگه داشته می شود ) می تواند متفاوت باشد و این علت دیگری است که شما ممکن است احساس کنید که دانش کافی در این زمینه ندارید و حضور یک فرد آگاه که مسیرهای مختلف را به شما نشان دهد و مزایا و معایب هر کدام را به صورت شفاف به اطلاع شما برساند، بتواند کمک کننده باشد.
مورد دیگری که در خصوص گرفتن وام های کلان و هنگفت مطرح است، این است که بانک ها قاعده ها و قوانین متفاوتی می توانند داشته باشند. مثلا اینکه شما باید چه تعداد ضامن داشته باشید یا مبلغ باز کردن یک حساب یا ارزش ملک و سند مربوطه به عنوان وثیقه چه میزان باید باشد تا شما واجد دریافت آن وام های میلیاردی شوید هم می تواند از بانکی به بانک دیگر و یا از موسسه ای به موسسه دیگر متفاوت باشد و خب خوب است در این زمینه هم اطلاعات کافی را کسب کرده باشید.

مشاوره اخذ وام میلیاردی

مشاوره اخذ وام میلیاردی

سخن پایانی

نکته ای در خصوص گرفتن وام از بانک ها مطرح است که بهتر است بدانید. از آن جایی که در کشور ما همانند خیلی از کشورهای دیگر هم دارای وام های بانکی است هم وام های غیر بانکی، شاید گاهی اوقات گرفتن وام های غیربانکی تصمیمی منطقی تر و به صرفه تر باشد. دلیل این گفته به این موضوع برمی گردد که این وام های بانگی گاها بهره ها و سودهای خیلی بیشتری نسبت به مبلغ معادلشان در موسسات دارند و به نوعی انگار این وام های بانکی گران تر محسوب می شوند و در چنین شرایطی است که افراد یا سازمان ها ترجیح می دهند به سراغ وام های غیربانکی بروند.
از دیگر دلایلی که شما در راه گرفتن وامی کلان به گرفتن مشورت از کارشناسان مجرب و کاربلد تیم ما نیاز پیدا خواهید کرد این است که شاید شما وقت کافی برای کسب اطلاعات از منابع مختلف در این خصوص را نداشته باشید یا اصلا نتوانید این منابع درست و موثق را پیدا کنید. اما با انتخاب تیم ما به عنوان مشاور خود در این مسیر، هم از لحاظ زمان و هم حتی به لحاظ مالی صرفه جویی کرده اید و اقتصادی تر برخورد کرده اید. چرا که کار کارشناسان تیم ما این است که در این زمینه خود را به روز کنند و شما را از صرف جستجوهای اضافی بی نیاز کنند.
تیم وام برتر در خصوص هر گونه راهنمایی در خدمت شماست. برای برقراری ارتباط با ما می توانید به بخش ارتباط با ما و تماس با ما مراجعه کنید و از طریق دو راه تماس تلفنی و یا ایمیل جلسه ای برای مشاوره با کارشناسان ما تنظیم کنید.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه در “مشاوره اخذ وام میلیاردی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *