انواع وام های میلیاردی بانکی

وام میلیاردی با سند ملکی تهران

 وام میلیاردی با سند ملکی تهران

وام، یکی از مسیرهای میانبر برای انجام عملیات مختلف افراد است که با دریافت آن، می‌توانند بسیاری از مشکلات مالی و اقتصادی خود را مرتفع نمایند. وام‌های اعطایی در  بسیاری از بانک‌ها که به طور معمول پرداخت می‌شود در حدود 1 میلیارد تومان است که شرایط ویژه و خاصی دارد. اما بسیاری از بانک‌های دیگر نیز هستند که وام‌های چند میلیاردی را با استفاده از سند ملکی و فوری و بدون ضامن، ارائه می‌دهند. یکی از این وام‌ها میلیاردی یک وام شش میلیاردی است که بر روی سندهای ملکی پرداخته می‌شود و مجموعه وام برتر در این مقاله قصد دارد تا در خصوص وام میلیاردی با سند ملکی تهران، اطلاعات مفید و کاربردی به شما عزیزان ارائه دهد تا در صورت نیاز به این نوع وام‌ها، آگاهی کافی داشته باشید و با یک دانش مناسبی نسبت به دریافت این وام اقدام کنید.

وام با سند ملکی

وام با سند ملکی

وام میلیاردی چه نوع وامی است؟

وام میلیاردی با سند ملکی تهران یک وام سوددار است که در طی مدت زمان معینی مابین وام‌دهنده و گیرنده مبادله می‌شود. میزان و مقدار بازپرداخت آن به عوامل مختلفی از جمله نوع بانک و تسهیلات مختص به آن، بستگی دارد.

این وام از بانکی به بانک دیگر متفاوت است و شرایط بازپرداخت و سود متمایزی نیز دارد. بسیاری از بانک‌ها با یک سند ملکی و ضامن معتبر اقدام به اعطای وام میلیاردی می‌نمایند و برخی دیگر علاوه برسند و ضامن، شرط گردش حساب و سپرده‌گذاری نیز در دستور کار بانک قرار داده‌اند. البته بهتر است این نکته را نیز مدنظر داشته باشید که زمان دریافت و اخذ این وام کمی زمان‌بر است.

وام میلیاردی

وام میلیاردی

 

نحوه دریافت  وام میلیاردی با سند ملکی تهران

همان‌طور که گفته شد دریافت این وام به شرط وجود سند ملکی است. متقاضی وام برای دریافت وام میلیاردی، ابتدا به بانک مراجعه کرده و سند ملکی خود را در اختیار بانک موردنظر قرار می‌دهد. در مرحله بعدی، کارشناسان مرتبط با این موضوع، وارد عمل شده و با قیمت‌گذاری ملک، ارزش واقعی آن را مشخص می‌کنند. بعد از تشخیص ارزش ملک، میزان وام محاسبه شده و به اطلاع متقاضی، رسانده می‌شود.

وام با سند ملکی، شرایط خاصی دارد. به‌عنوان مثال، میزان دریافت وام با سند ملکی برای یک نفر، از 100 میلیون تا شش میلیارد، متغییر است ولی وامی که داده می‌شود، در 50 درصد از ارزش ملک تخصیص داده می‌شود. البته باید توجه داشت که در استفاده از این گونه وام‌ها به نوع موسسه و یا بانک وام‌دهنده توجه داشت تا مشکلی برای فرد به وجود نیاید. پس برای جلوگیری از این امر می‌توانید به مجموعه‌های معتبر در این زمینه مراجعه کنید تا روال کار و طی مراحل بانکی مختلف در این خصوص را به‌راحتی برای شما انجام دهند.

یکی از این مجموعه‌های معتبر در این زمینه، مجموعه وام برتر است که با اتصال و هماهنگی بانک مرکزی اقدام به پرداخت وام‌های میلیاردی با سند ملک نموده است تا مشتریان در جهت اخذ این نوع وام‌ها، هیچ گونه مشکلی نداشته باشند. البته برای دریافت مشاوره‌های مختلف در خصوص انواع وام‌ها، می‌‌توانید با مراجعه به مجموعه وام برتر، سوالات و ابهامات خود در این زمینه را برطرف کرده و انواع وام موردنیاز خود را با کمک و مشاوره متخصصان موجود در این مجموعه دریافت کنید.

نحوه دریافت  وام میلیاردی با سند ملکی تهران

نحوه دریافت  وام میلیاردی با سند ملکی تهران

 ارائه ضامن و دریافت وام

برای دریافت وام‌های میلیاردی با سند ملکی در تهران می‌توانید به یکی از بانک‌های ارائه دهنده این وام مراجعه کرده و بعد از کارشناسی، وام موردنظر خود را دریافت نمائید. کارشناس موجود در بانک بعد از تشخیص و کارشناسی، 10 درصد از مبلغ وام را به‌عنوان کارمزد دریافت می‌کند. بانک نیز اقساط ماهانه را به‌همراه سود وام دریافت می‌کند.

ارائه ضامن معتبر به بانک نیز یکی از مراحل قانونی و مهم در ارتباط با دریافت وام میلیاردی است. البته باید به این نکته توجه داشت که به غیر از برخی از وام‌های مخصوص، ارائه ضامن به بانک برای دریافت بسیاری از وام‌ها، شرط مهم و اصلی برای اخذ وام است.  کسر از حقوق نیز در بسیاری از این بانک‌های ارائه‌دهنده وام موردبررسی قرار می‌گیرد. به‌دلیل بیشتر بودن میزان وام، متقاضی باید دارای حساب سپرده‌گذاری خوب  و گردش حساب مطلوب باشد تا بانک بتواند نام او را به عنوان دریافت کننده وام میلیاردی در لیست بانکی خود قرار دهد.

ضامن بانکی

ضامن بانکی

نرخ سود وام‌های میلیاردی چقدر است؟

نرخ سود در هر یک از بانک‌ها، متفاوت است. به‌عنوان مثال در یک بانک، این بازپرداخت شامل 4 درصد و در طی مدت 36 ماهه است. البته این مقدار برای وام‌ یک میلیاردی است. اقساط وام یک میلیاردی، در حدود 18 میلیون تومان است. سقف تسهیلات درنظر گرفته شده برای این وام، 200 درصد میانگین روزانه برای سپرده متقاضی است. همان‌طور که گفته شد، ضامن، یک مولفه اصلی برای دریافت این وام است که برای هر 10 میلیون تومان، تا سقف 50 میلیون تومان و یک کسر از حقوق و 50 میلیون تومان بیشتر از ارزش سند ملک است.

سود وام میلیاردی

سود وام میلیاردی

مدارک موردنیاز برای دریافت وام میلیاردی با سند در تهران

برای دریافت این نوع وام، ارائه مدارک مهم هویتی و حقوقی لازم و ضروری است. کپی شناسنامه و کارت ملی و در صورت نیاز عکس از تمام صفحات، سند ملکی که قرار است با استفاده از آن، وام میلیاردی دریافت شود، کپی سند موردنظر، قبوض آب، برق و گاز از مهم‌ترین سندهای ارائه شده به بانک است که در اینجا موردتوجه قرار داده شد. پس از انجام این مراحل و ارائه مدارک مختلف، مراجعه به دفترخانه و استعلام آن، وارد مرحله دیگری از دریافت وام میلیاردی می‌رسد. بعد از این قسمت، سند باید به بانک داده شود تا به‌عنوان رهن در اختیار آن قرار گیرد.

البته بهتر است به این نکته اشاره کرد که پروسه دریافت وام‌های میلیاردی بسیار طولانی و زمانبر است و برای دریافت آن باید صبر و تحمل زیادی به کار گرفت. ولی بهتر است نگران نباشید، چراکه مجموعه وام برتر در این مرحله از دریافت وام، همراه و همیار افراد است. این مجموعه با تسهیل تمام مراحل، باعث می‌شود تا شما بتوانید وام را در کمترین زمان ممکن دریافت کرده و به کسب‌وکار خود بپردازید. ذکر یک نکته نیز ضروری است که برای دریافت این وام دو موقعیت مدنظر است.

به بیان ساده‌تر می‌توان گفت، برخی از بانک‌ها بدون نیاز به سپرده‌گذاری و تنها با دریافت سند ملکی، اقدام به اعطای وام به متقاضیان می‌نمایند و برخی دیگر از بانک‌ها، علاوه بر سند ملکی، وجود سپرده در بانک را برای دریافت وام میلیاردی مدنظر قرار می‌دهند.

مدارک موردنیاز برای دریافت وام میلیاردی

مدارک موردنیاز برای دریافت وام میلیاردی

 

چه افرادی می‌توانند این وام ها را دریافت کنند؟

وام‌های میلیاردی با سند ملکی که توسط بسیاری از بانک ها پرداخت می‌شود قابل دریافت توسط تمام افرادی است که ملک‌های سنددار و معتبری دارند. 6 دانگ بودن سند موردنظر نیز مهم‌ترین گزینه‌ها در این زمینه است. نبود مشکلات قانونی در خصوص ملک مورداستفاده برای دریافت وام و ثبت سند ملکی در دفاتر منتخب شرط اصلی و مهم در ارتباط با دریافت وام میلیاردی است است. نکته مهم دیگری که وجود دارد این است که سند ملکی در رهن بانک‌های دیگر نباشد و به قول معروف، آزاد باشد.

شرایطی که باعث می‌شود فرد وام گیرنده امکان دریافت وام میلیاردی را داشته باشد این است که باید سابقه او در بانک هدف در خصوص تمام فعالیت‌ها خوب و درخشان باشد. به‌عنوان مثال، اگر چک برگشتی و یا قسط معوقه‌ای داشته باشد، هیچگونه تضمینی برای دریافت وام میلیاردی وجود نخواهد داشت. البته بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که هزینه‌های انتقال سند، کارشناسی و تمام مراحل دریافت وام بر عهده شخص متقاضی وام است.

بانک‌های زیادی در این خصوص وارد کار شده‌اند و با اعطای وام‌های میلیاردی توسط سند ملکی، متقاضیان را در جهت راه‌اندازی کسب‌وکار خود، همراهی می‌کنند.

وام میلیاردی بانک دی

در این بانک، وام با نرخ سود 4 درصد پرداخت می‌شود. زمان بازپرداخت وام نیز در این بانک در مدت 36 ماه است. میزان وام پرداختی در بانک دی، در حدود یک میلیارد تومان و اقساط ماهانه این وام نیز تا حدود 18 میلیون و 416 هزار تومان و ارائه ضامن معتبر و رسمی نیز به همراه سند ملکی یکی از مدارک موردنیاز در این مسیر است. سقف تسهیلات وام‌های میلیاردی در بانک دی در حدود 200 درصد میانگین سپرده مشتری می‌باشد.

وام میلیاردی با سند بانک تجارت

این بانک نیز با سود 18 درصد و بازپرداخت 36 ماه وام میلیاردی می‌دهد. اقساط این وام‌ها در بانک تجارت در حدود 36 میلیون تومان است. اعتبار شغلی و سند ملک در این بانک، مهم‌ترین شرط برای اعطای وام به متقاضیان موردنظر بوده و داشتن حساب سپرده‌گذاری برای هر متقاضی، جزو ضروریات بانک تجارت است. گردش و میانگین حساب 20 درصدی نیز باید موردتوجه قرار گیرد.

نوع دیگری از وام در این بانک وجود دارد که وام 200 میلیون تومانی است و سود 18 درصدی و بازپرداخت 36 ماهه دارد. اقساط مربط به این وام در حدود 7 میلیون است.

اعطای وام میلیاردی بانک رفاه

بانک رفاه نیز مانند دو بانک قبلی وام یک میلیاردی اعطا می‌کند به شرط بازپرداخت 12 ماهه و سود 18 درصد که اقساط آن، 91 میلیون تومان است. وجود گردش حساب مطلوب و سند ملک نیز از ضروریات این نوع دریافت وام است.

انواع بانک

انواع بانک

سخن پایانی

وام‌های میلیاردی با سند ملکی، متقاضیان زیادی دارند. این وام‌ها درست است که بسیار کاربردی و مناسب است ولی با توجه به شرایطی به متقاضی پرداخت می‌شود که در این مقاله به شرایط و عوامل مفید در این خصوص اشاره شد.

1 دیدگاه در “وام میلیاردی با سند ملکی تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *