مشاوره تلفنی دریافت وام

مشاوره تلفنی دریافت وام

دریافت وام

مشاوره تلفنی دریافت وام همان‌طور که می‌دانید برای دریافت آسان تر وام و استفاده از آن ضروری است و باعث می‌شود تا افراد برای رسیدن به هدف خود، مسیر کوتاه‌تری را در پیش گیرند. وام‌ها، انواع مختلفی دارند که افراد می‌توانند برای پیشبرد کارهای خود،  اقدام به دریافت به نوع مناسبی از آن‌ها کنند و کسب‌وکار خود را رونق بخشند. بسیاری از افراد در جستجوی مسکن و خانه‌ای به‌عنوان سرپناه هستند که بانک‌ها، وام مسکن را برای این افراد تدارک دیده‌اند. برخی دیگر قصد ازدواج دارند ولی با موجودی که در دست دارند، قادر به انجام این کار نیستند. در این صورت بانک‌ها اقدام به پرداخت وام ازدواج برای این افراد می‌کنند.

در حالت کلی هر نوع کسب‌وکار و تشکیل زندگی نیاز به وام مخصوص به خود دارد که ما قصد داریم تا در ادامه مطلب در این خصوص، صحبت‌های مفید و موثری داشته باشیم. ذکر این موارد می‌تواند آگاهی افراد را از انواع وام‌های بانکی افزایش دهد و به نوعی مشاوره در خصوص وام‌های مورداستفاده بانکی در عصر حاضر است. البته اگر بعد از مطالعه این مقاله نیاز به یک مشاوره جدی‌تر و جزئی‌تری در خصوص وام‌های بانکی داشته باشید، می‌توانید با مراجعه به مجموعه وام برتر، نوع وام بانکی خود را مطرح کرده و از مشاوران موجود در این زمینه، بهترین مشاوره تلفنی دریافت وام را دریافت نمائید.

دریافت وام

مشاوره تلفنی دریافت وام

 

مشاوره تلفنی دریافت انواع وام بانکی

همان‌طور که گفته شد، وام‌های بانکی انواع مختلفی دارند. مهم‌ترین و شناخته‌شده‌ترین نوع وام‌ها، وام مسکن، ازدواج، کالا، خودرو، تعمیر مسکن و مضاربه است که اگر مایل باشید هر یک از این وام‌ها را به‌طور مختصر و کلی موردبررسی قرار دهیم.

وام مسکن و دریافت کنندگان این وام

همان‌طور که مشخص است این وام برای ساخت و خرید مسکن، اعطا می‌شود که بانک مسکن و بانک‌های مرتبط یه آن، تسهیلاتی در این خصوص، به متقاضیان ارائه می‌دهد. نوع و میزان پرداخت این وام در بانک‌های مختلف، متفاوت است ولی در حالت کلی، بیشترین میزان وام برای مسکن از 35 تا 50 میلیون تومان متغییر است. اقساط و بازپرداخت این وام نیز با توجه به نوع بانک متفاوت است ولی 6 تا 18 ماه، مناسب‌ترین زمان بازپرداخت است. اقساط وام 35 میلیون تومانی در حدود 280 هزارتومان و در طی 12 سال است. وام 50 میلیونی نیز اقساط 400 هزارتومانی دارد.

مدارک مهم برای دریافت وام مسکن

شناسنامه و تصویر کارت ملی خریدار و فروشنده وام، وجود وکالتنامه در مواقع مختص به آن، اصل و تصویر مدارک هویتی وکیل، ارائه صورتحساب میزان موجودی و مقدار تسهیلات، مبایعه نامه و قرارداد خرید مسکن، مدارک پروانه ساختمانی به همراه تصویر آن مهم‌ترین مدارکی است که برای دریافت وام مسکن مورداستفاده است. نکته‌ای که در اینجا موردتوجه است این است که، برای اخذ تسهیلات 200 میلیونی، حساب صندوق پس‌انداز مسکن باید از تاریخ اولین پروانه ساخت، کمتر از 20 سال باشد.

اگر واحد نوسازی خریداری کرده‌اید که سند آماده ندارد باید صورت مجلس تفکیکی توسط سند مادر ارائه شود. علاوه بر تمام این موارد، ارائه رسید مبلغ حق‌الزحمه کارمزد، دفترچه حساب، فیش درآمدی، معرفی ضامنین، کارت پایان خدمت و پرداخت هزینه تمبر نیز از موارد مهم برای دریافت وام مسکن است. البته در برخی از بانک‌ها با ارائه وام جعاله می‌توان وام 480 میلیون تومانی دریافت کرد. در خصوص وام جعاله در مطالب پیش رو توضیح داده خواهد شد.

وام مسکن

وام مسکن

مشاوره تلفنی دریافت وام جعاله

این وام که در بین مردم با عنوان وام تعمیرات مسکن شناخته می‌شود شامل وامی است که در آن، متقاضی وام، تعهد می‌دهد که عملیات مشخص و معینی را انجام دهد و کارمزد را به‌عنوان تسهیلات دریافت کند. درست است که این وام برای تعمیرات منزل اعطا می‌شود ولی وام‌گیرنده می‌تواند از آن در جهت خرید مسکن نیز استفاده کند. در بسیاری از روش‌های دریافت این وام می‌توانید بدون نیاز به سپرده‌گذاری این وام را دریافت کرده و مورداستفده قرار دهید.

وام ازدواج چه نوع وامی است؟

این وام نیز به زوجینی تعلق می‌گیرد که زمان عقدشان کمتر از یکسال است. مبلغ وام ازدواج در سال 1400 در حدود 120 میلیون تومان است که به هر یک از طریفین اعطا می‌شود. البته این وام برای زوج‌های کمتر از 25 سال 150 میلیون تومان است. بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که این مبلغ برای زوجینی است که عقد آن‌ها در بازه زمانی فروردین 97 تا 1401 است می‌باشد. البته به‌نظر می‌رسد در سال‌های آتی مبلغ این وام بیشتر از این نیز باشد. بازپرداخت وام ازدواج از 7 تا 10 سال متغییر است.

مدارک موردنیاز برای اخذ وام ازدواج

در حالت کلی، ارائه اصل و کپی کارت ملی زوجین، مهم‌ترین و اصلی‌ترین مدارک در این زمینه است. در مرحله بعدی ارائه سند ازدواج نیز یکی از مهم‌ترین سندها در این زمینه است. معرفی و ارائه مدارک ضامنین، دفترچه پس انداز، تهیه دو عدد تمبر مالیاتی نیز مدارک و اسناد مهم دیگری هستند که باید به بانک ارائه داد.

 

مشاوره تلفنی دریافت وام دریافت وام کالا

جهت مشاوره تلفنی دریافت وام لوازم خانگی مانند لوازم برقی آشپزخانه و یا لوازم صوتی و تصویری دارای وام‌های مرتبط به خود هستند که شرایط و خصوصیات متفاوتی دارند. در خصوص وام کالا باید بدانید که شرایط دریافت این وام‌ها خاص و مناسب است. به‌عنوان مثال، اگر نیازمند دریافت وام کالا شوید، بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که این وام به محصولات داخلی و کالاهایی که در داخل کشور تولید می‌شوند، تعلق دارد. نکته دیگری که در خصوص وام‌های کالا وجود دارد، این است که این وام‌ها، دقیقا مطابق تعرفه هر بانک در بخش‌های خدمات و بازرگانی است.

میزان دریافت این وام از 8 تا 200 میلیون متغییر است و افراد می‌توانند با توجه به نیاز خود، اقدام به دریافت وام کالا نمایند. زمان بازپرداخت وام نیز از حدود 12 تا 60 ماه متفاوت است. سود وام کالا نیز از میزان 4 تا 22 درصد متغییر می‌باشد. تمام این تفاوت‌ها و تغییرها باتوجه به نوع وام و بانک وام‌دهنده تعیین می‌شود.

در هنگام دریافت این وام، کسر از حقوق خواهید داشت، پس باید قبل از اخذ وام به این مسئله مهم توجه کرده باشید. مبلغ و میزان وام کالا در قالب کارت اعتباری و یا فاکتور اصل و معتبر ارائه می‌‌شود. نحوه استفاده از این نوع وام نیز بسیار جالب است و شما نمی‌توانید نقدا از این کارت اعتباری و یا فاکتور برداشت کنید. باید طبق عنوان وام کالا از آن برای خرید کالا و محصولات ایرانی استفاده کنید. البته توجه داشته باشید که ارائه فاکتور برای فروشنده‌هایی امکان دارد که بانک موردنظر آن‌ها را تاییدد کرده باشد. لیست این فروشگاه‌های معتبر در سایت صمت وجود دارد.

مدارکی که برای دریافت وام کالا

اصل و کپی سند محل سکونت، اصل و کپی صفحات شناسنامه فرد متقاضی، معرفی ضامن به همراه مدارک هویتی مربوط، مدارک و فیش حقوقی برای کسر از حقوق، ارائه گواهی کارگزینی فیش حقوقی ضامن، تاییدیه دانشگاه برای پرداخت تسهیلات، تقاضای کتبی متقاضی، در دست داشتن دفترچه حساب بانکی و در نهایت پرداخت هزینه‌های مرتبط به دریافت وام کالا از مدارک مهم در این خصوص است.

انواع وام بانکی

انواع وام بانکی

وام خودرو و مشخصات مربوط به این وام

برای دریافت این وام، شما باید از تولیدات داخلی خودروسازاران خریداری کرده و وام دریافتی را نیز در همین حوزه به مصرف برسانید.  بانک‌های خصوصی و دولتی این نوع وام را در لیست وام‌های اعطایی خود درنظر گرفته‌اند. البته بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که اگر قصد خرید خودروی خارجی را دارید، این وام به شما تعلق نمی‌گیرد. برای دریافت وام خودرو توجه به سابقه شما از جهت اعتبار خوب، وضعیت موجودی مطلوب، ارائه ضامن معتبر، شغل مناسب و مبلغ فیش حقوقی ارائه شده از نکات بسیار مهمی است که برای اولویت‌بندی شما مدنظر است.

بررسی شرایط دریافت وام خودرو با مشاوره تلفنی دریافت وام

سن بیشتر از 18 سال، یکی از شرایط مهم برای دریافت تمام وام‌ها است که در خصوص وام کالا نیز صحت دارد. شرایط اخذ وام از بانک‌های و شرکت‌های لیزینگ خودرو متفاوت است. با یک بیان ساده‌تر این موضوع را شرح می‌دهیم. اگر از شرکت‌های لیزینگ خودرو، وامی دریافت کنید، خودروی موردنظر در رهن شرکت خواهد بود و تا پایان قسط وام نیز همین شرایط ادامه خواهد داشت ولی بانک‌ها شرطی مانند رهن گرفتن خودروی شما ندارند. سخت‌گیری بانک بیشتر در مبحث ضمانت است که برای جلب توجه بانک در این خصوص، تلاش‌های زیادی صورت گیرد که ممکن است نیازمند زمان طولانی باشد.

ضامن مورداعتماد بانک در این خصوص، باید کارمند رسمی و مشتری تایید شده بانک باشد. بعد از انجام موفق تمام این مراحل، حواله وام خودرو در وجه شرکت خودروسازی ایرانی صادر می‌شود. به‌بیان ساده‌تر برای استفاده از این وام نیز همانند وام کالا، نمی‌توانید هیچ برداشت نقدی از وام ارا‌شده از طرف بانک داشته باشید و وام موردنیاز شما در قالب حواله ارائه می‌شود.

بهتر است بدانید که مجموعه وام برتر با طی این پروسه در کوتاه‌ترین زمان ممکن، اقدام به دریافت این وام نموده و شما را در مسیر اخذ این وام همراهی می‌کند. بازپرداخت وام خودرو، در حدود 36 ماه و میزان سود آن، 18 درصد است. سقف این نوع وام از 15 تا 100 میلیون تومان متفاوت است.

 مدارک وام خودرو

مدارک موجود برای این وام نیز همانند وام‌های دیگر شامل اصل و کپی مدارک هویتی شخص و ضامن است. گواهی‌های اشتغال به کار و یا فیش حقوقی فرد وام‌گیرنده نیز جزو ضروریات مهم در این ارتباط است. یک مورد متفاوت از مدارک وام‌های دیگر، پیش فاکتور خرید خودرو از نمایندگی‌های مجاز داخلی است. 3 عدد تمر مالیاتی و کارت و بیمه‌نامه نیز از مدارک موردتوجه در این زمینه است.

 

وام خودرو

وام خودرو

سخن پایانی

تمام مطالب ارائه شده در این مقاله در خصوص مشاوره تلفنی دریافت وام مرتبط با انواع وام بود که به‌نظر می‌رسد با مطالعه مطالب موجود در این مقاله، تا حدود زیادی  با انواع وام‌های مهم آشنا خواهید شد. البته همان‌طور که گفته شد اگر مطالب این مقاله نیاز شما را در خصوص وام‌ها برآورده نکرد می‌توانید با مراجعه به مجموعه وام برتر، سوالات مهم و خاص خود را از مشاوران موجود در این مجموعه پرسش نمائید.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *