انواع وام های میلیاردی بانکی

شرایط مورد نیاز ملک برای دریافت وام‌های میلیاردی

شرایط مورد نیاز ملک برای دریافت وام‌های میلیاردی

وام بانکی یکی از تسهیلات مختلف بانک‌ها به شمار می‌رود که برای متعادل سازی شرایط اقتصادی توسط بانک‌ها به کار گرفته می‌‌شود.
وام‌ها شرایط مختلفی دارند که یکی از آن‌ها وجود ضامن می‌باشد. به دلیل این که همه‌ی بانک‌ها در انتخاب ضامن سخت‌گیری‌های زیادی را دارند، ممکن است برخی از افراد نتوانند تسهیلات بانکی همچون وام را دریافت کنند.
در چنین شرایطی، بانک چاره‌ی دیگری برای این افراد اندیشیده است. افرادی که به هر دلیلی نمی‌توانند از تسهیلات بانکی عادی استفاده نمایند، توانایی آن را دارند که سند ملک خود را به اجاره‌ی بانک در بیاورند و وام را دریافت کنند.
متقاضیان دریافت وام میلیاردی سند خانه، ابتدا باید این سند را به بانک واگذار نمایند تا کارشناسان مربوطه ارزش ملک موجود را برآورد کنند.
شرایط مورد نیاز ملک برای دریافت وام‌های میلیاردی، حدود صد میلیون تومان الی شش میلیارد تومان را در بر می‌گیرد. مبلغ وام پنجاه درصد ارزش پولی کل خانه می‌باشد که در چنین شرایطی اگر فرد پس از دریافت وام نتواند بازپرداخت آن را به بانک بدهد، ملک او توسط بانک به فروش می‌رود.
در ادامه‌ی این مطلب شما با وام‌های میلیاردی و شرایط دریافت آن در بانک‌های مختلف آشنا خواهید شد.

شرایط مورد نیاز ملک برای دریافت وام‌های میلیاردی

شرایط مورد نیاز ملک برای دریافت وام‌های میلیاردی

دریافت وام با سند ملک

شما از هر بانکی که در آن حساب سپرده داشته باشید، می‌توانید وام بانکی دریافت نمایید. این وام‌ها بسته به بانک مربوطه، شرایط مختلفی را لازم دارند تا در نهایت به متقاضی تعلق پیدا کنند.
در ادامه‌ی این مطلب با شرایط دریافت وام یک میلیارد تومانی بر روی سند ملکی در انواع بانک‌ها آشنا خواهید شد.

شرایط مورد نیاز ملک برای دریافت وام‌های میلیاردی بانک ملی

بانک ملی یکی از بانک‌هایی است که امروزه به مشتریان خود تسهیلاتی همچون وام‌های ملکی یک میلیارد تومانی ارائه می‌دهد. این بانک شرایط دشواری را برای پرداخت وامپرداخت خود در نظر گرفته است.
به طور کلی دریافت وام یک میلیارد تومانی از بانک ملی یکی از محالات به شمار می‌رود که باید شانس بسیاری داشته باشید تا بتوانید آن را دریافت نمایید.
این وام ۱۸ درصد سود دارد و بازپرداخت مبلغ آن ۱۲ ماه می باشد.
سقف وام میلیاردی بانک‌ ملی ۶ میلیارد تومان است اما این وام به هر کسی تعلق پیدا نمی‌کند.
برای دریافت وام از بانک ‌ملی باید دو ضامن عالی رتبه، سند ملک به ارزش ۱۲ میلیارد تومان، مدارک شخصی متقاضی و مدارک ضامن‌ها به بانک ارائه گردد تا پس از بررسی مدارک توسط کارشناسان، به افراد وام بانکی تعلق پیدا کند.

شرایط مورد نیاز ملک برای دریافت وام‌های میلیاردی

شرایط مورد نیاز ملک برای دریافت وام‌های میلیاردی

شرایط پرداخت وام یک میلیاردی ملکی در بانک دی

بانک دی یکی از انواع بانک‌ها است که می‌تواند به مشتریان خود وام یک میلیارد تومانی بر روی سند ملکی ارائه دهد.
میزان سود این وام در وضعیت فعلی چهار درصد است و متقاضی باید در عرض ۳۶ ماه این وام را به بانک بازگرداند.
ضامن متقاضی در گرفتن این وام، ملک او می‌باشد که به اجاره‌ی بانک در می‌آید. قسط متقاضی در هر ماه ۱۸ میلیون تومان است.
اگر مبلغ وام سند ملکی بانک دی از ۱۰۰ میلیون تومان بیشتر شود، علاوه بل سند ملکی، متقاضی باید کسری حقوق یک ضامن مطمئن را نیز به بانک ارائه کند.
همچنین متقاضی باید مدارکی همچون کپی سند ملک، کپی شناسنامه و کارت ملی، اصل شناسنامه و کارت ملی و کپی شناسنامه‌ی ضامن نیز باید به بانک دی ارائه گردد.

شرایط مورد نیاز ملک برای دریافت وام‌های میلیاردی

شرایط مورد نیاز ملک برای دریافت وام‌های میلیاردی

شرایط مورد نیاز ملک برای دریافت وام‌های میلیاردی بانک ملت

بانک ملت قبلاً وام یک میلیارد تومانی را به مشتریان خود ارائه نمی‌داد اما امروزه این بانک نیز مانند دیگر بانک‌ها، شروع به پرداخت وامی تا سقف یک میلیارد تومان به مشتریان کرده‌است که شرط گرفتن این وام، داشتن سند ملکی به ارزش دو میلیارد تومان یا بیشتر می‌باشد.
اگر شما متقاضی عزیز این وام را از بانک ملت دریافت کردید، باید آن را در ۳۶ ماه به بانک بازگردانید و در هر قسط سی میلیون و سیصد هزار تومان به حساب بانک واریز کنید.
میزان سود این وام در بانک‌ ملت ۸ درصد است و پزشکان و مهندسان جزو افرادی هستند که نسبت به افراد معمولی در دریافت این وام مقدم‌ترند.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه‌ی گرفتن وام با سند ملکی از بانک ملت بهتر است به یکی از شعبه‌های مختلف این بانک مراجعه کنید.
البته برای دریافت وام از بانک ملت لازم است که شما از پیش یک سپرده‌ی حساب و یک حساب جاری فعال در این بانک داشته باشید.

شرایط مورد نیاز ملک برای دریافت وام‌های میلیاردی

شرایط مورد نیاز ملک برای دریافت وام‌های میلیاردی

شرایط پرداخت وام یک میلیاردی ملکی در بانک رفاه

یکی دیگر از بانک‌هایی که مشتریان خود را مشمول دریافت وام‌های میلیاردی می‌کند،بانک رفاه است. این بانک شرایط گوناگونی را برای دریافت وام بانکی در نظر گرفته که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم:
● وام ملکی از صد میلیون تومان تا یک میلیارد تومان به مشتریان تعلق می‌گیرد و اگر کسی بالای ۵۰۰ میلیون تومان وام دریافت کند، علاوه بر سند ملکی باید کسری حقوق یک ضامن معتبر را نیز در بانک رفاه به اجاره بگذارد.
● بازپرداخت وام بانکی بانک رفاه ۱۲ ماه فرصت دارد و میزان سود آن ۱۸ درصد می‌باشد.
● مبلغ هر قسط بازپرداخت وام بانکی بانک رفاه ۹۱ میلیون تومان و ۶۷۱ هزار تومان می‌شود که اگر متقاضی در موعد مشخص شده آن را نپردازد، بانک می‌تواند ملک او را به فروش برساند.
● علاوه بر شرایط فوق، کسی که می‌خواهد از بانک رفاه وام یک میلیارد تومانی دریافت کند، باید در این بانک حداقل به مدت ۶ ماه گردش حساب داشته باشد.

شرایط مورد نیاز ملک برای دریافت وام‌های میلیاردی

شرایط مورد نیاز ملک برای دریافت وام‌های میلیاردی

شرایط پرداخت وام یک میلیاردی ملکی در بانک تجارت

باک تجارت نیز طی سال‌های اخیر تصمیم گرفته‌است برای گشایش اقتصادی مشتریان خود، وامی را بر روی سند ملکی به آن‌ها ارائه دهد که سقف آن یک‌ میلیارد تومان می‌باشد.
بانک تجارت برای این وام‌خود ۱۸ درصد سود در نظر گرفته است و متقاضی باید برای دریافت این وام، سند ملکی و دیگر مدارک مورد نیاز را به بانک تجارت ارائه کند.
اقساط وام یک میلیاردی این بانک در بیشترین حالت ممکن ۳۶ میلیون و خورده‌ای می‌باشد که اگر متقاضی سه ماه پس از سررسید قسط نتواند این قسط را بپردازد، ملک او به تصرف بانک در می‌آید.
علاوه بر این، اگر مشتری بخواهد بیش از صد میلیون تومان وام ملکی از بانک تجارت دریافت کند، لازم است که علاوه بر سند ملکی، یک حساب جاری فعال نیز در بانک تجارت داشته باشد.
این بانک یک‌ وام مخصوص دیگر بر روی سند ملکی ارائه می‌دهد که سقف آن ۲۰۰ میلیون تومان است و متقاضی باید آن را در کمتر از سه سال به بانک پرداخت نماید. ضامن اصلی متقاضی در دریافت این وام ۲۰۰ میلیونی سند ملکی است که به اجاره‌ی بانک در می‌آید.

شرایط مورد نیاز ملک برای دریافت وام‌های میلیاردی

شرایط مورد نیاز ملک برای دریافت وام‌های میلیاردی

شرایط پرداخت وام یک میلیاردی ملکی در بانک مسکن

بانک مسکن نیز یکی از بانک‌های معتبر جمهوری اسلامی ایران به شمار می‌رود که وام میلیاردی را در جهت خرید خانه به مشتریان خود می‌دهد.
وام‌های میلیاردی بانک مسکن نسبت به سایر بانک‌ها از شرایط بهتر و مناسب‌تری برخوردار می‌باشند.
مدت زمان بازپرداخت وام میلیاردی این بانک ۶۰ ماه است و مبلغ سود آن نیز ۱۲ درصد می‌باشد.
سقف وام میلیاردی این بانک یک میلیارد تومان است و به هر فردی فقط یکبار تعلق می‌گیرد.
متقاضی باید این یک میلیارد تومان را در ۶۰ ماه متوالی به بانک بازگرداند که مبلغ هر قسط او ۱۸ میلیون و ۶۶۰ هزار تومان می‌شود. اگر این فرد نتواند در زمان موعود بازپرداخت وام را به حساب بانک بریزد، حساب‌های جاری او در بانک مسکن بسته می‌شوند و سند ملک او نیز به تصرف بانک در می‌آید.

 

شرایط مورد نیاز ملک برای دریافت وام‌های میلیاردی

شرایط مورد نیاز ملک برای دریافت وام‌های میلیاردی

شرایط مورد نیاز ملک برای دریافت وام‌های میلیاردی بانک آینده

بانک آینده از جمله بانک‌هایی است که اخیراً شروع به پرداخت وام میلیاردی به مشتریان خود کرده‌است.
وام‌های میلیاردی بانک آینده نیاز به ضامن حقیقی و حقوقی ندارند اما باید متقاضی یک سند ملکی با ارزش بالا به بانک امانت دهد.
مشتری این وام باید مبلغ وام را طی ۲۴ ماه به بانک بازگرداند و ۱۲ درصد سود نیز به بانک بدهد.
سقف وام بانک آینده یک میلیارد تومان است و میزان بازپرداخت‌های آن در هر قسط حدوداً ۴۵ میلیون تومان می‌باشد. در صورتی که متقاضی بازپرداخت وام را نپردازد، بانک می‌تواند حکم تخلیه‌ی ملک مورد نظر را دریافت کند.

شرایط مورد نیاز ملک برای دریافت وام‌های میلیاردی

شرایط مورد نیاز ملک برای دریافت وام‌های میلیاردی

سخن پایانی

امروزه به دلیل بدتر شدن شرایط اقتصادی برای اقشار مختلف جامعه، بسیاری از افراد برای حل کردن مشکلات مالی خود ناچاراً به دریافت وام از بانک‌ها اقدام کرده‌اند.
هر بانکی برای پرداخت وام یک مبلغ مشخص و سقفی را در نظر گرفته‌است ک ممکن است میزان سقف وام، از بانکی به بانک دیگر متغیر باشد.
اغلب بانک‌ها برای پرداخت تسهیلات مختلف به مشتریان خود، شروطی همچون وجود ضامن را در نظر گرفته‌اند. گاهی اوقات ممکن است یک ‌متقاضی ضامنی معتبر را سراغ نداشته باشد. در چنین شرایطی می‌تواند اقدام به دریافت وام بانکی با استفاده از سند ملک کند.
البته شایان به ذکر است که وام بانکی سند ملکی نیز تا یک حد مشخصی به مشتری اعطا می‌شود و اگر مبلغ درخواستی مشتری از سقف ارزش سند بیشتر شود، مشتری باید یک ضامن معتبر را به بانک معرفی کند.
به طور کلی وام‌های بانکی سند ملکی در بانک‌های مختلف، شرایط گوناگونی دارند که ما این شرایط را در مطلب فوق برایتان تشریح کردیم.
اگر شما نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه‌ی دریافت وام میلیاردی دارید، بهتر است به یکی از شعب بانک مورد نظر خود مراجعه نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *